Şimdi Ara

►►►SAMSUNG SyncMaster XL2370 LED Monitör - ANA BAŞLIK◄◄◄ (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
747
Cevap
6
Favori
59.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 1 senedir bu monitörü kullanmaktayım. Gayet memnunum ama bir sorunum var herhangi bir oyundayken alt+tab yaptığımda ekran kararıyor ve monitörü kapayıp açmadan ekran normale dönmüyor. Normalde şöyle olur alt+tab yapıldığında ekran kararır ve hemen masaüstü gelir, bende ise ekran kararıyor ve öyle kalıyor. Bu sorunu çözemedim, sizlerde de böyle birşey oluyor mu acaba? Ya da bunun çözümü nedir?

Not: Digital bağlantı kullanıyorum.
  • bende dvi kullanıyorum böyle bir sorun bende yok
  • bende 12 mayıs 2010 tarihinde aldım hala kullanıyorum. valla iyiki almişim diyorum şuanda.
    şuana kadar bir sıkıntım olmadı günde 12 saatlik bir kullanımı var. gayet iyi yani.
  • Arkadaşlar bu monitörü TV olarak kullanabilirmiyim? Yani Receiver falan taksam çalışır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: delgad0

Arkadaşlar bu monitörü TV olarak kullanabilirmiyim? Yani Receiver falan taksam çalışır mı ?

Hocam çalışıyorda sadece 720p ve 1080p çözünürlüklerinde çalışıyor. Daha aşşağısını kabul etmiyor.
  • arkadaslar yaklasik 1 yildir bu monitoru kullaniyorum ve de apple imac e gececegimden monitorumu + bilgisayarimi satmam gerekiyor.su an bu monitor piyasalarda buklunmadigindan fiyat belirleyemiyorum.sizce 1 yillik garantili bi xl2370 icin ne kadar fiyat bicmek mantikli olur?
  • bana sorarsan monitör 500 tl eder :) aynı monitör bende de var ben 500 den aşağı satmam çünkü böyle görüntü kalitesi olan mönitör bulunmaz px2370 var oda bunun kadar güzel değil
  • Ben bu monitörü ilk aldığımda az daha satıyordum çünkü 1 ay boyunca gözlerim çok sulandı ve kızardı ama alıştıktan sonra artık başka ekranlar çook kötü geliyor gözüme:). Bu mönitörü satıp 3d monitör almayı düşünüyorum ama bu mönitörün görüntü kalitesine ulaşabilirmiyim bilmiyorum :(
  • arkadaşlar merhaba,

px2370 bulunan güvenilir biyer biliyormusunuz?

bx2350 de pek bulunmuyor, bulunsa da pahalı.

ben de bu ayarda bi monitor istiyorum ama px yerine bx alasım gelmiyor. açıkcası görünüm olarak da px daha iyi bence.

bugun vatanda samsungun yeni serilerinden s23a550hs diye bi model gördüm. görünüm fena değil. bahsettiğimiz modellerin devamı gibi duruyor fiyatı da fena değil hatta px ve bx den aşağıda (560 civarı).

samsung 23a550hs incelemesi

http://reviews.cnet.com/lcd-monitors/samsung-syncmaster-s23a550h/4505-3174_7-34647487.html?tag=mncol;lst;1

bir de 23a350h var. ilginç şekilde bu daha iyi not almış ama tr de bulamadım. 24" olanı var sadece.
    incelemesi:

http://reviews.cnet.com/lcd-monitors/samsung-syncmaster-s23a350h/4505-3174_7-34640404.html?tag=mncol;rvwBody

bunlardan birini kullanan ya da fikri olan var mı? px veya bx e göre nerdedir?

bir çok siteyi araştırdım ama cnet haricinde bi yer bulamadım. 1-2 gün içerisinde alacağım yardımcı olursanız sevinirim.

teşekkürler

• Arkadaşlar ben de dün bu montörden aldım da bir sorum olacak.

http://www.samsung.com/tr/consumer/pc-peripherals-printer/monitor/led-monitor/LS23EFPKFV/UF/index.idx?pagetype=prd_detail

quote:

70 serisi monitör kobalt mavisi ve kristal boyun kısmından son olarak temiz, siyah silüetine kadar işlenmiştir. Yüksek parlaklığa sahip kenar kısmı odadaki ışığa göre renk değiştirir. Açtığınızda işlev düğmesi kendiliğinden solar. Arkadan olduğu kadar önden de güzel bir görünüme sahiptir, dolayısıyla herhangi bir açıdan rahatlıkla gösterebilirsiniz.

Burada bahsettiği renk değiştirme olayı nerden yapılıyor bilen var mı? Şimdiden teşekkürler.

• Satan var mi ?
  • Sonicman arkadaşım yardımcı oldu bir ayar için tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironman

Sonicman arkadaşım yardımcı oldu bir ayar için tşkler

Birşey değil
  • Yaklaşık iki sene önce verilmiş ama yazılan link artık kullanılamadığı için tekrar vereyim dedim: Samsung XL2370 İnceleme Linki

Arkadaşlar bu monitörün tasarımını her ne kadar beğenmesem de ve sıfırı olmasa da, performansı mükemmel denebilecek seviyede ve bu sebeple imzamdaki konuda önerilerim arasında kendisi. Bunu kullanan arkadaşlara monitörlerinin kıymetini bilmelerini öneriyorum.

• zamanının eniyisidi ama zamana yenik düştü buna bakıyorsanız Samsung S23A700D 120hz almanızı öneririm incelemehttp://wecravegamestoo.com/forums/gadgetry-electronics-discussion/10171-samsung-s23a700d-120hz-3d-monitor-review.html

veya daha iyisini arıyorsanız S27A950D bakın yeni kral.
  • bende ilk alanlardandım. Vayy be monitor türkiyede yoktu stoklara girsin diye hergün takip ediyorduk.
    Bende kullanmaya devam ediyorum. 2 yıl oldu sanırım.

Satmayida düşünmüyorum. zaten bunu satip yine 23 inc tarzı bir monitor alsam o yeni monitörde yine teknolojinin gerisinde kalacak.
    Aslında Aldıgım ürünler içinde parasını hak eden 3-5 üründen biri diyebilirim
  • Hala kullanmya devammm
  • monitör ayarlarını nasıl önerirsiniz nasıl yaparsam daha canlı görüntü elde ederim ?
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.