Şimdi Ara

Sony, A840 Walkman'ine beyaz renk seçeneği ekledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  

Beyaz rengi ile Sony A840

Kısa süre önce Walkman'leri ile uyumlu 4 yeni hoparlör sistemini duyuran Sony, şimdi ise A840 model isimli Walkman'ine beyaz renk seçeneği eklediğini duyurdu.

Hali hazırda kahverengi ve siyah renk seçenekleri bulunan A840'ın özelliklerini kısaca hatırlatmakta fayda var. Ürün, 7,2 mm kalınlığında iken 2.8 inç boyutunda 400 x 240 piksel çözünürlükte OLED teknolojisini kullanan bir ekrana sahip. 16, 32 ve 64 GB'lık depolama alanı seçenekli, gürültü engelleyici olarak bilinen Noise-Cancelling ve FM radyo özellikli A840, yüksek ses kalitesi sağlayan entegre S-Master amfisi ile Mp3, Wma, Wav, Aac ses formatlarını oynatabiliyor. Batarya süresi ise 3 saat şarjda 29 saat müzik ya da 9 saat video olarak belirtilmişti.

• ilk yorum
  • boyut biraz fazla uzun galiba
  • ekran çözünürlüğü yanlış yazılmış sanırım 720x480 çok olmuş sanki biraz :)
    400x240 olcak
  • özellikle kulaklık şık görünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: O.o.spawn.o.O

ekran çözünürlüğü yanlış yazılmış sanırım 720x480 çok olmuş sanki biraz :)
    400x240 olcak

Hemen düzelttim, teşekkürler
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 19 Temmuz 2010; 17:10:59 >
  • güzel abi aletlerin her rengi kendini gösterio beyazda gayet şık durmuş x1050 war bende walla şu resmi görünce özendim :D adamlar kaliteden hiç ödün vermiolar.
  • Sony'nin ATRAC diye MP3'e alternatif bir formatları vardı. Ne oldu ona? Artık umudu kestiler herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ju1i@~

Sony'nin ATRAC diye MP3'e alternatif bir formatları vardı. Ne oldu ona? Artık umudu kestiler herhalde.

japonyada satılan modellerde bu format hala kullanılıyor.avrupada beklenen talebi görmeyince kaldırıldı.
  • Vallahi yalan konuşmayayım, bugüne kadar üzerinde SONY yazan ne aldıysam gram pişman olmadım. Adamlarda kalite ön planda...helali hoş olsun...İmkanım olsa Notebook'u da SONY alacaktım ama gerçekten fazla pahalılar.

SONY ne yapsa iyi yapar, kapa gözünü al.
  • marka olarak, geniş kabul görmeyi başarmış olmanın bir ürünü daha, ve şık olmuş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.