Şimdi Ara

Crysis 2 - The Wall

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
11.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Crysis 2'nin Times meydanında gösterilen videosunun uzun versiyonu karşınızda

Minimum sistem gereksinimleri:

Önerilen sistem gereksinimleri:

• Obaaaa demek istiyorum. Sağlam olmuş şimdiden merak içine soktular beni
  • fala söze gerek yok profesyonel bir filmde farksız
  • ben 2011e ertelendi sanıyordum. Demek yazın elimizdeeeee!
  • Oha...Ben mi yanlış gördüm oyunda ''Alien'' lermi varmı ?

Bu arada helikopterdeki ekrana kan sıçrama efekti bence çok vasat olmuş ama diğer herşey mükkemmel gözüküyor...
  • mükemmel bir oyun bizi bekliyor..film tadındaydı video
  • Bu videodan hiçbişey bilinemez. Sinematik bir videoya göre kalite vasat. Benim ve çoğu insan için önemli olan oyun içi grafik ve oynanabilirlik. Bu sebeple bu video beni hiç heyecanlandırmadı.
  • yok böyle bir vidyo, gerçekten harkulade
  • oha düşmanlar değişik olacak bence :D
  • kurgu mütiş kısa film senaryosu mütişşş fakat efektler düşündürücü yani tanıtıma göre
  • Efektler müthiş , fakat adamız üstünde hayvan gibi nanosuit varken niye kurtarmamış ?
  • suit in içindeki nomadmidir sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr LoneLy

suit in içindeki nomadmidir sizce

heran her şey olabilir ama nomadtir büyük ihtimal
  • nomad en son adanın diğer tarafında takılmıyormuydu abiler ne zaman gitti newyork'a
  • bence kurgu şuanki videoya göre fena değil ama video baktığımızda bile grafikler beni tatmin etmedi daha çok çalışması lazım yerli kardeşlerin.crysis 2 ilkine göre güzel olacak gibi geliyor birde polat alemdar gibi mal gibi duruyor artist oyun çıksın yorum yaparız yaklaşık 10 yıldır oyun oynarım birazdaha fazla grafiklere önem verdiğim ve hikaye önem verdiğim kuşkusuz dur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

bence kurgu şuanki videoya göre fena değil ama video baktığımızda bile grafikler beni tatmin etmedi daha çok çalışması lazım yerli kardeşlerin.crysis 2 ilkine göre güzel olacak gibi geliyor birde polat alemdar gibi mal gibi duruyor artist oyun çıksın yorum yaparız yaklaşık 10 yıldır oyun oynarım birazdaha fazla grafiklere önem verdiğim ve hikaye önem verdiğim kuşkusuz dur...

belkide ellerinden bu kadar geliyor her ne kadar crysis olursa olsun bi cod etmez
  • bazı arkadaşlar crysis 1 i oynamadan ikinci oyunla ilgili yorum yapıyolar.

"Bu sinematikten bişey anlayamayız" diyen arkadaş crysis 1 de bütün sinematik videolar oyun içi görüntülerden oluşuyordu. Yani bu izlediğiniz video çok yüksek olasılıkla oyun içi video dur ve oyun içindeki grafikler en az bunun kadar olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

bazı arkadaşlar crysis 1 i oynamadan ikinci oyunla ilgili yorum yapıyolar.

"Bu sinematikten bişey anlayamayız" diyen arkadaş crysis 1 de bütün sinematik videolar oyun içi görüntülerden oluşuyordu. Yani bu izlediğiniz video çok yüksek olasılıkla oyun içi video dur ve oyun içindeki grafikler en az bunun kadar olacaktır.

crysis'in grafiklerine laf yok zaten fakat çok kasıyorlar grafikleri o yüzden yeni nesil ekran kartlarının iyi olanı gerekiyor
  • Crysis 1 de olduğu gibi 2"de türkçe seslendirme olucakmı ?
  • İlk sürümünde verebilirler diye düşünüyorum büyük ihtimal olmasa bile ek paketle warhead'te yaptıkları gibi telafi ederler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.