Şimdi Ara

Windows 7 Görev Çubuğunda Cpu, Ram, Hdd Göstergesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
5.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gmail notifier Weatherbar Weather bar Show the weather in Windows 7 taskbar with WeatherBarTaskbar Meters, Suberbar Monitor, BatteryBar, hddmeter hdd meter cpumeter cpumeter rammeter ram meter on taskbar Taskbarmeters by Jeffreykey by ~Genedon taskbarmeters.codeplex.com/ genedon.deviantart.com/art/Taskbarmeters-by-Jeffreykey-141852490 show cpu utilization memory utilization hdd utilization resource monitor hdd monitor ram monitor cpu monitor on taskbar görev çubuğu işlemci göstergesi işlemci monitoru ram göstergesi hdd göstergesi harddisk görev çubuğunda hava durumu göstergesi pil göstergesi

Görev çubuğunda kullanabileceğiniz göstergeler daha önce BU ADRESTE (Cpu, Hdd, Ram, Ses, Pil), BU ADRESTE (Pil 1), BU ADRESTE (Pil 2), BU ADRESTE (Hava Durumu), BU ADRESTE (Gmail), BU ADRESTE (Rss Habercisi) paylaşılmıştı.Taskbarmeters v1.1 ile görev çubuğunda ayrı ayr çalıştırabileceğiniz harddisk, işlemci ve ram kullanımı göstergesi. Kullanımı çok basit. Aşağıda ki paketi indirin ve izlemek istediğiniz göstergenin programını çalıştırın. Kırmızı ile sarı arası renk tonlarını da ayarlayabiliyorsunuz ama başka renk olmuyor.

Ayrıca sağ tuşa basarak görev yöneticisine ve kaynak izleyicisine de ulaşabilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6F17B5B5B -- 29 Nisan 2010; 11:51:19 >

• teşekkürler windows 7 gibisi yok
  • İyi bişey gibi duruyor, şey varmı ayrı ayrı çalışabiliyormu, yoksa çalışınca 3 üde mi çalışıyor.

Eline sağlık ayrıca ;)
  • Ayrı ayrı çalışıyor abi. Zorunlu değil yani üçünü birden çalıştırmaya. Güzel bir çalışma olmuş. Ama yapan kişi simge ve renk desteği de verseymiş on numara olurmuş. Varsayılan renk ve simgeler her temaya uymaz...
  • Resource Hack
  • Henüz denemedim. Şimdi google amcanın çeviri desteğini alarak adama mesaj çekiyordum bu konu ile ilgili. Dün reshack yerine restorator07 kurayım dedim, daha önce bir virüsten sandığım olay yine başıma geldi. Programı ilaçlayınca hiç bir .exe yi yani programı çalıştıramaz hale geliyorum windows 7'de. Garip bir şey registry kaydını siliyor. Bir kaç ay önce bir çözüm bulamamıştım bütün forumlara yazı yazmıştım hatta sırf bu yüzden chipten gel bizim testerımız ol diye teklif bile geldi şimdi bir site buldum .reg kaydı verdi win7'e ait onu indirip kurdum düzeldi daha önce denemiştim olmamıştı ama şimdi şükürler olsun ki oldu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.