Şimdi Ara

COK ZOR DURUMDAYIM acilen yardıma ihtiyacım var !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • laptopu formatlıyıp temizce yukliyim derken yanlıslıkla tum disk fotmat gibi secenege bastım dalgınlıokla c ve d vardı ve d de 27 gb lık 8 yılın arsivi vardı mp3 vs bunların dısında cok onemli belgeler resimler vardı
    lutfen yardım
    tekrar girdigim zaman acılmıyo bilgişsayar ve c ve d yi ayrı ayrı gormuyo
    cok zor durumdayım bi cozumu yokmudur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BarbarossE -- 29 Ağustos 2005, 21:38:43 >

• Önce c ' ye wındows kurup D ' yi HDD kurtarma programlarıyla taratman gerek. Sen "D" görmüyor diyosun Fdisk felanmı yaptın hdd ye
  • eger alchol gibi sanal suruculer yaratan bi programin varsa ve format attiginda o program gittiyse senin D (F) olmus olabilir
    bendede ayni problem olmustu isimler kayabiliyo...
  • aslında su an c yi ve d yi ayrı ayrı gorseydi halledebilecektim
    ama suan surucuyu tek goruyo format baslangıcında durdurdugum icin bilgiler gitmedi ama
    partion lar gitti simdi dusunuyorumda benbi m masaustu bilgisayarıma laptopun hardiskini baglayabilşirsem
    pc mede kurtarma programı yukleyeyip taratabilirsem durumu kurtarabilirim
    ama laptobun pc ye nası baglıycam ide uymazki
  • boyle bi kablo warmısır varsa nerden alırım
  • easy recoverle tarat diyecegim sorunun ap ayri.. laptopun fdisk yemis eger tek surucu olarak goruyorsa..laptopa kur bence easy recoveri oyle kurtar..
    birde acidim ya benimde 5 senelik arsiv gitmisti arkadaslara soyledim herkesten ala ala biraz toparladim simdi tektrar saglam ve ipoda yedekledim herseyi..
    umarim sorunu duzeltirsin..
    eger duzeltemessen bana soylede sende silinen programlari ben cd ye cekip sana yollayayim adresine..
  • cok tesekkurler kardes. simdi bilgisayara dokunsam bolum yarat diyecek sorada xp kursam benim dosyalar altta kalıp hic kurtaramayacagım die korkuyorum
  • BİLEN YOK MU YAW
  • ilk once (sanirim boyle bir kablo vardi) dizustu hdd sini usb den masaustu bilgisayara baglayabilmen icin bir kablo bul.
    daha sonra normal masaustu bilgisayara tak usb harddisk olarak gorecektir ve veri kurtarma programlariyla verileri kurtar.

yanliz oyle bir kablo varmiydi ondan emin degilim. normal masaustu hdd leri icin olduguna gore dizustunun kucuk hdd leri icinde vardir mutlaka, istanbulda isen kadikoy de yazicioglu na bak derim.
    verileri kaybetmek istemiyorsan sakin isletim sistemi falan kurma uzerine. eski verileri ezersin geri alamazsin.
  • dostum ethernet ile olmuyomu bu iş ? ağ yoluyla aktarsan bilgilerini?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.