Şimdi Ara

ZyXEL modem şifresini değiştirmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
124.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ZyXEL P-660HW-T1 v3 modem bu 88.234.182.124 numarayı ınternete yazıorum modemın şifresini yazıyorum şifre yanlış çıkıor ama şifrenin doğru olduguna emınım şifreyi nasıl değiştiricem?

• Aynı modemden bende de var. Fakat o numara dediğiniz nedir?
  • ZyXEL in genel numarası modem
  • arkadaşım bu modemlerde iki şifre vardır biri 1234 diğeri ise ttnet bu iki şifrede gelmiyor ise modeminin şifresi farklı bir şifre yapmışsındır şifreni bilmiyor isen resetlemekten başka çaren yok. birde sen modeme wan bacağı ip adresi ile bağlanıyorsun bu adres başkasına ait olmasın sen lokalden direk modeme bağlı olan bir bilgisayara 192.168.1.1 yazarak şifreyi girmeyi dene bence.
  • 88.234.182.124 Modem Verilirken Yanında Kullanıcı Adı ve Şifrenin Bulunduqu Bir Kağıt Vardır . Başta Verdiğim Numaraya Grerek Kullanıcı Adı ve Şifrenizi Yazarak Şifre Değiştrme İşlemine Başlayabilirsiniz (: ZyXEL Modemlerine Özel
  • quote:

Orijinalden alıntı: scandelos

arkadaşım bu modemlerde iki şifre vardır biri 1234 diğeri ise ttnet bu iki şifrede gelmiyor ise modeminin şifresi farklı bir şifre yapmışsındır şifreni bilmiyor isen resetlemekten başka çaren yok. birde sen modeme wan bacağı ip adresi ile bağlanıyorsun bu adres başkasına ait olmasın sen lokalden direk modeme bağlı olan bir bilgisayara 192.168.1.1 yazarak şifreyi girmeyi dene bence.

Teşekkür ederim kardeş herkesin düştüğü yanllışa bende düştüm modemim ZyXEL olduğu için heryerden bakıyorum ZyXEL bile varsayılan şifreye 1234 diyor FAKAT UNUTTUĞUMUZ ŞEY MODEMİN TTNET HEDİYESİ OLDUĞUYDU ve Dolayısıylada şifre ******* 1234 DEĞİL tabiki """ttnet""" dir
  • önemli değil sorununun çözülmesine sevindim...
  • Gerçekten çok yararlı buldum benim modemimde ZyXEL P-660N-T1A şifresi ttnet'miş değiştirdim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.