Şimdi Ara

sekman atma durumu..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
61.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Daha önce bi konu açmıştım aracımın yağ yakma şikayeti nedeniyle.. 1000 km de yaklşık 1 litreden fazla eksiltiyor ve araba sadece sabahları çalışmıyor bir kere çalıştıktan sonra tık diye alıyor bu sabah yaklaşık yarım saat arabayı çalıştırmakla uğraştım iki farklı ustaya gösterdim her iki usta da çalışmama sebebinin kompresorden kaynaklandığını söyledi yani motorun açılmasının şart olduğunu söyledi ustalardan biri eğer sadece sekmanla kurtarırsak 500-700 tl lik bir masraf çıkar eğer daha derine inmemiz gerekiyorsa 2000 i bulur dedi nasıl çıkacam bu ekonomik sıkıntıda işin içinden şaşırmış vaziyetteyim daha iyi bi motorcu servise gittim o da çalışmama ve yağ yakma sebebinin bundan kaynaklandığını fakat daha derine inersek en kötü ihtimalle 1500 lira masraf çıkar dedi ustalardan 2000 lira diyen tanıdık 1500 diyen yabancı ustalarımdan fikir bekliyorum sizce bu oranlar nasıl? nasıl bi karar vermeliyim bu arada hyundai accent 2000 model milenyum kasa araç.:(:(:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mollay -- 7 Nisan 2010; 18:53:06 >

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.