Şimdi Ara

GPU-Z'nin 0.4.2 sürüm numaralı yeni versiyonu çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

GPU-Z uygulamasının 0.4.2 sürüm numaralı yeni versiyonu kullanıma sunuldu. Ekran kartları hakkında detaylı bilgilendirme sunan ve ücretsiz olarak dağıtılan uygulamanın yeni versiyonunda model güncellemesinden öte daha önce rapor edilmiş hataların düzeltilmesine ağırlık verildiğini görüyoruz.

- Nvidia ekran kartları için tespit edilen fan kontrolcüsüyle ilgili hatanın düzeltilmesi.
    - MSI Radeon HD 5830 TwinFrozr II için tespit edilen sistem çakışma sorunun düzeltilmesi.
    - Validasyon Upload sistemi için girilmiş isimlere Unicode desteği.
    - Bellek bant genişliği hesaplamasında güncelleme; Birim olarak  1 GB/sn = 1,000,000,000 byte saniye.

GPU-Z 0.4.2'yi indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

• bant genişliği düzeltmeleri yerinde olmuş...64gb/sn lik kartımın 62.3 görünmesi kötü etti beni
  • Yeni sürümde yarışmaya katılamıyorsunuz. 0.40 ı deneyin.
  • Bu sürüm benim güncellenmiş çevirimi de içeriyor. Daha önceki GPU-Z çevirimdeki ufak tefek yazım hatalarımı düzeltip birkaç kavramı Türkçeleştirdim. Malesef 0.4.0 sürümüne yetiştiremedim ama w1zzard sağolsun kısa sürede güncellemiş yeni sürüme.
  • Teşekkürler
  • GTX280M'in phsyx desteği neden yok??? hayret ettim şimdi...
  • Yükleyelim bari PC'ye.Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkán -- 7 Nisan 2010; 22:14:03 >
  • Burda neden PhysX'te tik yok acaba?Ayrı olarak açmam mı gerekiyo bunu?

• quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Burda neden PhysX'te tik yok acaba?Ayrı olarak açmam mı gerekiyo bunu?

nvidia sürücüsünün içinden enable et
  • CPU-Z VE EVERESTIN ALT SURUMLERINI KULLANDIM SISTEMI TANIMAK ICIN KULANILAN BIR PROGRAM YADA EN KISA YOL WİN PENCERESİNE TIKLADIGINIZDA ARA YAZAN BOS BEYAZ ALAN VAR ORAYA KCUK HARFLERLE dxdiag yazılarakta sıstem tanılabılır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.