- x
REMERON KULLANDINIZMI??
16 Cevap25404 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

644 Mesaj
7 Nisan 2010; 14:37:00 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

SELAM ARKADAŞLAR ARANIZDA KULLANAN VARMI REMERONU VARSA YAN ETKİLERİNİ SÖYLEYEBİLİRLERMİ? BEN BU İLACI KULLANMAK İSTİYORUMDA ARAŞTIRMALARIMA GÖRE AŞIRI KİLO YAPIYORMUŞ VE UYKUYA BAĞIMLI OLUYORMUŞUZ ASLINDA KİLO ALDIRMASI SORUN DEĞİL ZATEN ZAYIFIM BİRAZ ALSAM İİ OLUR YORUMLARINIZI BEKLİYORUM TEŞEKKÜRLER...

1217 Mesaj
7 Nisan 2010; 14:49:26 

Depresyonda mısın ?
doktor mu verdi ?
Yoksa kilo almak için mi deneyeceksin ?

644 Mesaj
7 Nisan 2010; 14:53:55 

AŞIRI HEYECAN VAR PİSKOLOJİM BOZUK VE KİLOM YETERSİZ

1217 Mesaj
7 Nisan 2010; 15:06:13 

Şuna kilo almak istiyorum desene. Uğraşma bu tür kimyasallarla boşuna, kilo aldırsa bile göbeğin vs yağlanacak yine kolların ve bacakların ince omzun dar kalacak. Doktora gidip troid testleri vb. yaptır, metabolizmanı ölçtür, salona yazıl , beslenmeye para harca ve kilo al.
Yada havanda su döversen daha faydalı bir iş yapmış olursun, belki su sürtünmeden dolayı buharlaşır bulut olur yağmur yağar da dünyada ki yaşam formları sayende faydalanır. Sen de daha sağlıklı olmuş olursun.

644 Mesaj
7 Nisan 2010; 15:09:22 

benim yerimde olsan böle düşünmezdin doktora gittim bişeyin yok dedi sana ilaç yazamam dedi spor salonuna gittim takviyeler kullandım bi işe yaramadı aksine midemi rahatsız etti vitamin kullandım olmadı boyum 188 kilo 58 durum bu mecburen piskolojimde bozuldu

1217 Mesaj
7 Nisan 2010; 15:42:58 

quote:

Orijinalden alıntı: gideroslu_37

benim yerimde olsan böle düşünmezdin doktora gittim bişeyin yok dedi sana ilaç yazamam dedi spor salonuna gittim takviyeler kullandım bi işe yaramadı aksine midemi rahatsız etti vitamin kullandım olmadı boyum 188 kilo 58 durum bu mecburen piskolojimde bozuldu

Durumunu biliyorum bende üniversitedeyken 56 kiloydum, askerden gelince 62kgla salona gittim 2008de bulk iken 94kg kadar çıktım şimdi yağsız olarak 77kgmım. işe yaramamış olması senin hatan ne yaparsan yap o kimyasallarla boşuna.

2410 Mesaj
7 Nisan 2010; 16:27:48 

quote:

Orijinalden alıntı: 3RS!N

Durumunu biliyorum bende üniversitedeyken 56 kiloydum, askerden gelince 62kgla salona gittim 2008de bulk iken 94kg kadar çıktım şimdi yağsız olarak 77kgmım. işe yaramamış olması senin hatan ne yaparsan yap o kimyasallarla boşuna.

banada lisedeyken çeyrek derlerdi. liseden sonra 1 yı kadar bady ye gittim . sonrada kilo almaya başladım şuanada +100 kiloyum :)

INTEL - E6400 C2D ; ASUS P5B ANAKART ; ATİ X1600 XT 256 MB EKRAN KARTI ;4X512 mb 533 mhz kingston ram ,2X250 GB SAMSUNG SATA II HDD ; ENERMAX 535 WATT PSU ; PHİLİPS 170X6FB LCD MONİTÖR

17 Mesaj
10 Nisan 2010; 18:58:31 

Arkadaşım remeron ciddi bir antidepresandır sakın olaki bu ilacı kilo almak için kullanma. Ben uzun zamandır uyku bozukluğu ve ağır depresyon durumundan dolayı kullanıyorum ve bırakmakta zorluk çekiyorum. Halen bırakabilmiş değilim. Remeron asla kilo aldırıcı değildir. eğer moral bozukluğundan kaynaklanan bir iştahsızlığın var ise bunun düzene girmesini destekleyebilir ama sen bu ilaca bulaşma.

210 Mesaj
10 Nisan 2010; 21:03:59 

kilo almak için anti depresynı kullanma hatta hiçbirşey için kullanma. ben o kadar çok antidepresan kullandım ki ismini duyunca ne etki yapabileceğini anlayabiliyorum gerçi çoğu ilaç aynı etkiyi yapıyor ama sakın sakın kullanma..

"ĹĔŤĤĔ"çekilin karanlıklar bırakın beni ölüme yaklaşmışken döndürmeyin yolumdan bedenimi ruh spazmı geçiriyorum"Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim."HiçBir Şeyle Övünmüyorum GALATASARAYLI Olmakla Övündüğüm Kadar

Kavga Daha Büyük, İdealler Zaten Büyük, GALATASARAY Tek Büyük!

644 Mesaj
12 Nisan 2010; 8:22:37 

aslında haklısınız arkadaşlar

823 Mesaj
13 Nisan 2010; 4:19:43 

remeron cok kuvvetli bir antidepresandir feci sekilde uyku yapar, sakin tumden baslama, ilk hafta ceyrek al, 2nci hafta yarim, 3ncu hafta tam devam edersen faydasini gorursun.

ben kullandigim antidepresanlarin ve antipisikotiklerin yan etkisi olan uykusuzlugu gidermek icin gece 1 atiyorum cok rahat bi sekilde uyuyorum.

Geçmiş günü beyhude yere yad etme, Bir gelmemiş an için feryat etme, Geçmiş gelecek masal bunlar hep Eğlenmene bak ömrünü berbat etme. Niceleri geldi, neler istediler, Sonunda dünyayı bırakıp gittiler. Sen hiç gitmeyecek gibisin değil mi? O gidenler de hep senin gibiydiler. Dünyada ne var kendine dert eyleyecek, Bir gün gelecek ki can bedenden gidecek. Zümrüt çayır üstünde, sefa sür iki gün ... Zira seninde üstün de otlar bitecek ...

efexor xr - prozac - valdoxan - xanax - abilify - norodol

0 Mesaj
2 Kasım 2011; 0:30:45 

merhaba arkadaşlar ben 23 yaşında 58 kilodayım.3 yıldır spor yapıyorum protein ve ona benzer karbonhidratından yuyunda amino asitine kadar birçok besin takviyesi ürünler kullandım faydasını gördüm hepsinin çünkü daha önce çok zayıftım düzenli sporda yapınca insan kilo alıyor ama son yaşadığım olaylar yüzünden hiç yemek yiyemez oldum tabii uykuda uyuyamıyorum..arkadaşım vefat etti 10 gün önce hala onun etkisindeyim spor yapsam biraz toparlarım diyorum ama yemedende olmuyorki.ben doktora danışıp remeron alıp kullanmak istiyorum hem iştahım açılsın hemde uyku uyuya bilmek için bağımlılık yapıyor diyor bazı arkadaşlar ben 4 hafta kullanıp 2 hafta ara sonra tekrar bi 4 hafta daha kullanmak istiyorum sporcu besinlerinide öyle kullanıyoruz..bağımlılık yapmasından fazla korkmuyorum çünküğ daha önce esrar vs.gibi uyuşturucularda kullanmıştım ama sonra bıraktım.inş.bu ialcın faydası olur diyorum şimdiden yardımcı olan yorum yapan konuyu açan herkese çok teşekkür ederim yardımlarınız için.

23 Mesaj
2 Kasım 2011; 18:17:58 

quote:

Orijinalden alıntı: kadir_10_

merhaba arkadaşlar ben 23 yaşında 58 kilodayım.3 yıldır spor yapıyorum protein ve ona benzer karbonhidratından yuyunda amino asitine kadar birçok besin takviyesi ürünler kullandım faydasını gördüm hepsinin çünkü daha önce çok zayıftım düzenli sporda yapınca insan kilo alıyor ama son yaşadığım olaylar yüzünden hiç yemek yiyemez oldum tabii uykuda uyuyamıyorum..arkadaşım vefat etti 10 gün önce hala onun etkisindeyim spor yapsam biraz toparlarım diyorum ama yemedende olmuyorki.ben doktora danışıp remeron alıp kullanmak istiyorum hem iştahım açılsın hemde uyku uyuya bilmek için bağımlılık yapıyor diyor bazı arkadaşlar ben 4 hafta kullanıp 2 hafta ara sonra tekrar bi 4 hafta daha kullanmak istiyorum sporcu besinlerinide öyle kullanıyoruz..bağımlılık yapmasından fazla korkmuyorum çünküğ daha önce esrar vs.gibi uyuşturucularda kullanmıştım ama sonra bıraktım.inş.bu ialcın faydası olur diyorum şimdiden yardımcı olan yorum yapan konuyu açan herkese çok teşekkür ederim yardımlarınız için.

Ben 4-5 ay kullandım. Ağır bir ilaçtır. Kararı doktor versin.

2410 Mesaj
2 Kasım 2011; 20:10:31 

quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

banada lisedeyken çeyrek derlerdi. liseden sonra 1 yı kadar bady ye gittim . sonrada kilo almaya başladım şuanada +100 kiloyum :)

:))

mesajım hortlamış :))

artık +100 değilim .

78 kiloda sabitlendim :))

INTEL - E6400 C2D ; ASUS P5B ANAKART ; ATİ X1600 XT 256 MB EKRAN KARTI ;4X512 mb 533 mhz kingston ram ,2X250 GB SAMSUNG SATA II HDD ; ENERMAX 535 WATT PSU ; PHİLİPS 170X6FB LCD MONİTÖR

1314 Mesaj
7 Şubat 2012; 23:51:13 

ben 2 sene evvel panik atak tanısıyla gittiğim doktorum bana gündüzler için cipralex akşamlarıda saat 9 gibi yarım remeron önerdi.tedavim cipralex alımı olarak 2 senedir devam ediyor.remeronu 4 ay kullanıp azaltarak bırakmıştım.61kg başladığım remeron maratonumun sonunda 78 kiloluk bir et yığınına dönüştüm diyebilirim.Remeron ve cipralex ortak kullanımı sinir sistemimde bariz bir düzelmeye yol açtı diyebilirim.Tabiki tedavi sürecinde kendi beynimin hastalık üzerine etkisinin %80 olduğu bilincindeydim ve bu ilaçlaarın sadece ufak bir yardım eli olduğu telkinini yapıyordum kendime.Sonuç olarak REMERON yan etkisi olarak söylenilen iştah artması ve uyku yapması sayesinde DEPRESYON'a ve Heyecan Hastalarına faydası var Şahsen ben çok büyük faydasını gördüm ancak şunuda tekrar belirteyim bu tip hastalıklarda herşey kendinizi telkin etmenizde bitiyor.Beynini kullanarak şizofreniyi yenen Nobel sahibi John NASH iyi bir örnek olabilir.

NOT: 10 sene rüya görmeyen biriydim.remeronu ilk aldığım günkü rüyamı hayatım boyunca unutamam.aksiyon filmi gibi rüyalar uzun ve akılda kalıcı.

EKSİLER: bu ilaç benim vücudumda hiç yan etki göstermedi ;mide bulantısı baş ağrısı gibi şikayetkerke ilacı bırakmak zorunda kalan tanıdıklarım oldu.her vücut kabul etmiyor diyebiliriz. Konuyu hortlattığım için kusuruma bakmayın ama ufakta olsa yardım isteyen , gerçek kullanıcı yorumu isteyen arkadaşlara umarım yardımcı olurum.

Herkese saygılar , sevgiler...

0 Mesaj
6 Temmuz 2013; 21:31:47 

Caferacer kardesim Güzel yazı yazmıs bende cipralex kullanıyorum anksiyete ve panikatak var artı olarak dr remeron yarım verdi rahat uyuyup iştahım yerinde olsun diye...Dr olmadan kullanmayınız Dr kontrolunde sayet dr size ilac verirse Kullanabilirsiniz Forumlarla kafanızı cok karıstırmayınız... Herkese sevgiler saygılar
osman....

199 Mesaj
8 Temmuz 2013; 0:37:29 

7 ay düzenli kullandım ilk hafta etkiliydi sonra hiçbi faydasını yan etkisni görmedim bıraktım ilacı ve doktoru ..

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.410