Şimdi Ara

Android için hazırlanan Skyfire'ın ekran görüntüleri ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mobil internet tarayıcılarından Skyfire'ın Android için hazırlanan versiyonun ekran görüntüleri ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde Alfa programı başlatılan Skyfire'ın arayüzünde değişikler yapılmış. Windows Mobile sürümüne oranla daha farklı bir görselliğe sahip olan Skyfire'da "Sekme"li sayfa görüntüleme gibi özelliklerin olacağı söyleniyor.İşte Skyfire'ın Alfa Android sürümünün ekran görüntüleri

• tam dokunmatik kullanım için tasarlanmış olduğu belli...
  • Çok şık gözüküyo, görsel olarakta güzel ve kullanışlı olucak sanırım.
  • mükemmel
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 5 Temmuz 2010; 23:56:03 >
  • SkyFire yapmış yine androide böle bişi lazımdı. HDm deki android çalışmalarımda deneyeceğim sabırsızlıkla bekliyorum.
  • Skyfire için buyrun buraya

not: henüz flash desteği yok, bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nexusinfinite -- 21 Nisan 2010; 21:54:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nexusinfinite

Skyfire için buyrun buraya

emin misiniz skyfire pcdeki gibi herşeyi açan bir uygulama sanırım kendi serverı üzerinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatguncom
    quote:

Orijinalden alıntı: nexusinfinite
    Skyfire için buyrun buraya

emin misiniz skyfire pcdeki gibi herşeyi açan bir uygulama sanırım kendi serverı üzerinden

sitenin sahibiyim, yazı bana ait symbian'da skyfire kullanmıştım, flash videoları izliyordum, bu kez android için geliştirilen uygulama henüz tamamlanmadı, beta versiyonunu bile mail yoluyla alabiliyosunuz bi ihtimal, ben alamadım ve araştırıp .apk uzantılı kurulum dosyasını buldum, paylaştım, nexus one üzerinde denedim henüz flash desteği yok, javascriptlerle sorunu yok ama, biraz eksikleri var diyebilirim, 1-2 saniye ayırarak kurabilirsiniz, kendiniz test edin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.