Şimdi Ara

LG'nin Android işletim sistemli telefonu LU2300 görüntülendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• LG'nin öncelikli olarak Kore pazarı için hazırladığı Android işletim sistemine sahip olacak olan akıllı telefonu LU2300 görüntülendi. 1 GHz'lık Snapdargon işlemcilerin kullanıldığı telefonlarda 3.5 inç boyutunda kapasitif AMOLED dokunmatik ekran kullanlıyor. LG LU2300'ün ekranın

800X480 çözünürlük sunduğu ifade edildi. Yatay modda kullanıma imkan veren ve fiziksel klavyesi bulununa LU2300'de 720p video kayıt özellikli 5mp kamera bulunuyor. Geotagging adı verilen özellik ile çekilen fotoğraflara GPS tarafından konum verisi işlenebiliyor. LG LU2300'de Divx formatınında desteklediği ifade edildi.

LG'nin Snapdragon işlemcili Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonu LU2300'ün Mayıs ayı içinde piyasaya sunulması bekleniyor.

• Hayret LG nasıl olmuş da tipi güzel bi telefon yapmış.
    Çok şaşırdım
  • lg nin ilk şık telefonu degil bu lg nin daha ne güzel modelleri var
    koreli üreticiler samsung ve lg tasarım anlamında çok güzel çalışmalar ortaya koyuyorlar:)
  • Hocam yapmayın ya, hele samsungun telefonlarını biçoğu bakınca en adi çin plastiğnden yapılmış izlenimi veriyor.
    LG de durum biraz daha iyi Sammy kadar kötü değiller en azından.
    Bir Motorola dan başka telefon kullanmamış biri olarak Moto kalite ve tasarımını hiç bi firmaya değişmem
  • lg bu telefonu Türkiye'ye getirir mi bilinmez ama güzel cihaz. mayıs gibi buralarada gelirse iyi olur.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 5 Temmuz 2010; 23:55:21 >
  • Türkiye ye ne zaman gelecek bilgisi olan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.