Şimdi Ara

Asus G51Jx 3D: 3D destekli yüksek performanslı oyun bilgisayarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
4.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dizüstü bilgisayar pazarında söz sahibi olan firmalardan biri olan Asus, 3D destekli oyun bilgisayarı G51'in yeni versiyonu olan G51Jx'i üretti. Asus, G51Jx modelinde 3D desteğinin yanında donanım özellikleriyle de dikkat çekmeyi başarıyor. Asus, yeni bilgisayarın Intel Core i7 1.6 Ghz işlem hızına sahip

720QM işlemciye yer vermiş ve bu işlemci Turbo Boost teknolojisi ile 2.8 Ghz işlem hızına çıkıyor.

15.6 inç'lik LED aydınlatmlı Full HD ekran, 3D teknolojisinin gereksinimi olan 120 HZ tazeleme oranına sahip. Yüksek performanslı işlemciye yine yüksek performanslı ekran kartı destek veriyor. Nvidia'nın 1 GB DDR 5 bellekli GeForce GTS360M ekran kartı ile yüksek performans vaadediliyor.

Asus, 3D destekli bilgisayarı G51Jx'te sistem belleğini maksimum 8 GB DDR3, depolama alanını ise maksimum 640 GB olarak belirledi. Asus G51Jx'in diğer bileşenleri şu şekilde sıralanıyor:

• 4x USB 2.0 girişi

• 1x HDMI çıkışı

• 1x VGA çıkışı

• 1x E-Sata girişi

• 2x Kulaklık girişi

• 8/1 kart okuyucu

Asus'un 3D destekli yüksek donanım özelliklerine sahip dizüstü bilgisayarı G51Jx'in 1800$ seviyesinden satışa sunulacağı bildirildi.

• off laptopa bak ekran kartı uçurur walla bunun:D
  • Arkadaşlar,
    Bu konuyu görünce yeni bir konu açmak istemedim.
    HDMI vasıtasıyla Plazmaya görüntüyü aktararak Flight Simulator oyununu oynamak için yüksek işlemci hızı ve iyi ekran kartı olan bir Laptop almak istiyorum. Bir arkadaşım ABD'ye gidecek, ona aldıracağım.
    Aslında karar verdiğim model G51JX-A1 (TIKLAYIN) idi. Bu cihaz 1400$

Ama bu 3-D Laptop'u görünce biraz kafam karıştı ve üstadlara sormak istedim. G51J-3D (TIKLAYIN) Bu cihaz da 1570$

Yarın (10 Nisan Cumartesi) karar verip siparişimi vermem gerekiyor. Aradaki 170$ farkı vermeye değer mi? Konu hakkında fikir verebilirseniz çok memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munans -- 9 Nisan 2010; 16:47:55 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.