Şimdi Ara

i3, i5 ve i7'li Macbook-Macbook Pro ve Air, Nisan ayında satışa sunulabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun süredir beklenen Macbook-Macbook Pro-Macbook Air revizyonu bu ay mı gerçekleşecek ? Tayvan merkezli Apple Daily adlı gazetenin kaynaklara dayandırdığı haberine göre Apple, yeni nesil dizüstü Mac'leri Nisan ayı içersinde satışa sunacak.

Gazetenin haberinde yer verdiği iddialara göre yeni nesil dizüstü Mac ailesi gücünü Intel'in i3, i5 yada i7 işlemcilerinden alacak ve model farketmeksizin hepsi 8 saatlik pil ömrü sunacak. Hala satışı devam eden dizüstü Mac'ler 7 saatlik pil ömrü sunuyor. Ayrıca yeni nesil dizüstülerinde 640GB'lık sabit sürücü ve 250GB'lık katı hal sürücüsü de opsiyonel olarak sunulacak.

Bilgisayarların LCD panellerini AU Optronics ve Innolux'un geri kalan kısmını da Foxconn ve Quanta'nın üreteceğini söyleyen gazeteye göre Apple Intel'in yeni işlemcileriyle donatılmış dizüstü bilgisayarlarını Mart ayında satışa sunmayı hedefliyordu ancak Intel'in yaşamış olduğu işlemci sıkıntısından dolayı satış tarihinde değişiklik yapmak zorunda kaldı.

• Tam bir tasarım harikası. neden Asus ve benzeri firmalar böylesine tasarım üzerine gidilmiş ve böyle harika cihazlar ortaya koyamıyorlar.. (Tasarımdan kastım göze hitap eden şekli, yoksa donanım olarak çok çok daha iyi PC modelleri var)
  • Hadi bakalım inşallah

Peki sizce ekran kartı ne olur?Anlaşma falan deniyordu,Ati kullanılabilir mi?
  • beklemekteyimm :D haziran gibi abd den alacam bi çıksında :D
  • Nvidia'nın Optimus teknolojisi kullanılırsa güzel olur.
  • +1 Yeni Vaio Z serilerinde incelmiştim Optimus'u, çok başarılıydı. Umaım yeni MBP'de de olur...

quote:

Orijinalden alıntı: yc#1

Nvidia'nın Optimus teknolojisi kullanılırsa güzel olur.
  • Arkadaşlar 8 Nisan'da yeni iPhone Os tanıtılacakmış.Sizce bu tarihte Macbookların güncellenme olasılığı nedir?
  • Beni ne zaman cikacagindan ziyada fiyatinin ne olacagi dusunduruyor.

Bu hafta MBP 13" 2,53GHZ almayi dusunuyordum,hemde Apple Store bu 1300€ luk aleti alana 99€luk wireless HP Printeri hediye ediyorken.

Simdi eger ciktiginda max 1600€olacaksa beklemeye deger,yoksa ucuk bir fiyati olacaksa zaten beklememin bir anlami yok,cunku ciksada yenisini alamam.

Ama diger bir soruda yenileri cikinca eskilerin fiyati ne oranda dusecek yada dusecek mi?

Gelde cik isin icinden,hemde almak icin gerekli parayi denklestirdigin haftada
  • bi çıksa haziranda elime geçecek ama çıkmıyo ki meret
  • quote:

Orijinalden alıntı: bywant

Beni ne zaman cikacagindan ziyada fiyatinin ne olacagi dusunduruyor.

Bu hafta MBP 13" 2,53GHZ almayi dusunuyordum,hemde Apple Store bu 1300€ luk aleti alana 99€luk wireless HP Printeri hediye ediyorken.

Simdi eger ciktiginda max 1600€olacaksa beklemeye deger,yoksa ucuk bir fiyati olacaksa zaten beklememin bir anlami yok,cunku ciksada yenisini alamam.

Ama diger bir soruda yenileri cikinca eskilerin fiyati ne oranda dusecek yada dusecek mi?

git altin al bisi al parayi harcayamayacagin hale getir az daha sik disini bekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintlaure

quote:

Bu hafta MBP 13" 2,53GHZ almayi dusunuyordum,hemde Apple Store bu 1300�luk aleti alana 99�uk wireless HP Printeri hediye ediyorken.

Simdi eger ciktiginda max 1600�lacaksa beklemeye deger,yoksa ucuk bir fiyati olacaksa zaten beklememin bir anlami yok,cunku ciksada yenisini alamam.

git altin al bisi al parayi harcayamayacagin hale getir az daha sik disini bekle

Tavsiye icin tesekkurler...

Parayi harcamayayim diye zaten ikinci bir hesap actim,oraya koydum,kartida arkadasa verdim :)

beni tek dusunduren beklememe degecekmi,degmeyecekmi

• quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

maalesef bu cihazlara ödenen paranın çoğu tasarıma harcanmış oluyor zira donanım açısında çok iyi cıhazlar alınır o paraya.

hocam haklisin ama cihaz cokda umrumda degil aslinda,beni daha cok mac os cezbediyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

maalesef bu cihazlara ödenen paranın çoğu tasarıma harcanmış oluyor zira donanım açısında çok iyi cıhazlar alınır o paraya.

hocam haklisin ama cihaz cokda umrumda degil aslinda,beni daha cok mac os cezbediyor.

sana yazdigim su mesaj mac osdan geliyor amma ve lakin ole bas dondurucu oldugunu soyleyemem bu sistem icin tasarlandigi icin stabil diyebilirim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: saintlaure

quote:

Bu hafta MBP 13" 2,53GHZ almayi dusunuyordum,hemde Apple Store bu 1300�luk aleti alana 99�uk wireless HP Printeri hediye ediyorken.

Simdi eger ciktiginda max 1600�lacaksa beklemeye deger,yoksa ucuk bir fiyati olacaksa zaten beklememin bir anlami yok,cunku ciksada yenisini alamam.

Tavsiye icin tesekkurler...

Parayi harcamayayim diye zaten ikinci bir hesap actim,oraya koydum,kartida arkadasa verdim :)

beni tek dusunduren beklememe degecekmi,degmeyecekmi

ee ayip ama valla ayip
    karti bana versene

• 13 Nisan salı yeniMAc'ler için önemli bir gün olabilir... Bazı kaynaklar bu salı yeni Mac'lerin geleceğini söylüyor
  • 4 gözle beklemekteyiz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.