- x
Koşu Bandında Eğim Şartmı?
4 Cevap2661 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

248 Mesaj
4 Nisan 2010; 22:57:32 

Arkadaşlar koşu bandı almak istiyorum bir markanın iki modeli arasında kaldım. Aralarındaki tek fark eğim ve 300 TL. olması. Koşu bandı olan arkadaşlar cevaplarsa eğim için 300 Tl verilirmi?

339 Mesaj
5 Nisan 2010; 0:26:05 

Egim ozelligi icin 300 tl verilmez. Ben hic kullanmiyorum egimli, interval cardio ozelligi olsun yeter.

Everybody Lies

1217 Mesaj
5 Nisan 2010; 14:56:21 

Diyetine bağlı. Sertleşen son günlerde günde 2 kere koşmak yorucu olabiliyor bu yüzden tırmanış yapmak daha faydalı oluyor.

521 Mesaj
5 Nisan 2010; 18:15:22 

1.otomatik eğimli koşu bantları daha kalitelidir.
2.koşulara başladığınızda bir süre sonra vucut alıştıkça direnci arttırmak için eğimi kullanmak lazım. misal her gün 6 km hızda 45 dakika yürüyorsunuz daha hızlı yürümede yada koşmada sorun yaşarsanız eğimi arttırıp daha fazla direç yüklersiniz, uzmanlar koşu bantında kendimizi hırpalamadan en sağlıklı hareketin 0rtalama 6km hız ve incline (eğim) 2 olmak üzere yürüyüş öneriyorlar.

571 Mesaj
8 Nisan 2010; 9:04:31 

Koşu bandının eğimli olması kullanıcının lehinedir. Eğimli yolda koşmak ya da yürümek daha çok efor sarfettireceğinden daha çok kilo kaybına neden olur.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Sağlıklı Yaşam » Koşu Bandında Eğim Şartmı?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.438