Şimdi Ara

NEC'ten kurumlara özel 70 inç boyutunda LCD: NEC P710

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • NEC, tasarımı, özellikleri ve özellikle fiyatıyla kurumlara hitap eden 70 inç boyutunda LCD monitör üretti. NEC'in P701 (-AVT) olarak adlandırdığı monitör, havaalanı, hastane, sağlık merkezleri, halka açık yerler gibi yerlerde kullanılmak üzere tasarlanmış. Halka açık yerlerde 7/24 çalışacağı için dayanaklılık ve stabilite anlamında farklı özelliklere sahip. Panel üzerindeki koruma katmanıyla, sıcaklık, toz, yağ, ve darbelere dayanıklı olarak hazırlanan LCD monitörde, entegre saat ve çalışma programlarının hazırlanabileceği ajanda sistemi bulunuyor.

Enhanced Digital Signage Technology Suite adı verilen uygulama ile aynı anda onlarca farklı görüntü ekrana aktarılabiliyor.

AmbiBright teknolojisi sayesinde yoğun güneş ışığı alan bölgelerde bile ekran parlaklığı ve görüntü kalitesi bozulmadan görüntü aktarımı sağlayacağı iddia edilen NEC P701, 1920x1080 çözünürlük sunuyor. 2000:1 kontrast oranına sahip olan monitörün TV alıcılı modeli de bulunuyor. 400

cd/m2 standart parlalığa sahip olan LCD'nin maksimum 600

cd/m2 parlaklık verebildiği açıklandı. NEC P701'de giriş seçenekleri oldukça zengin tutulmuş zira bu monitörde

DVI, VGA, component, composite, HDMI ve DisplayPort girişleri bulunuyor.

NEC'in sahip olduğu tasarım ve özellikleriyle kurumlara hitap eden LCD ekranının 12.000$ civarında bir fiyatla satılacağı açıklandı

• kurumsal alanda bir çok müşteri bulacaktır.. bence pazarı iyi analiz etmiş adamlar..
  • Aynı işi gören ve çok daha ucuz olan plazmalar varken, parlaklık ve kontrast oranlarında sınıfta kalan bu kadar pahalı bir LCD ye hangi kurum onca parayı döker acaba....
  • tuvneraya katılıyorum plazmalar lcdye göre cok daha üstün görüntü vaadediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lj94

tuvneraya katılıyorum plazmalar lcdye göre cok daha üstün görüntü vaadediyor.

artı ilave ediyim plazma teknolojisi çok daha pahalı bir teknoloji ve artık geleceği olmayan bir teknoloji....
  • fiyata bak fiyata
  • Bu paneller sadece USA pazarı içindir!

NEC/Mitsu nun TFT-LCD Panellerinin Modülleride özel üretim SHARP tır!!

CR 2.000;1 ise sizi şaşırtmasın,zira insanlar sallama/palavra CR/RT değerlerine alıştığı için böyle CCFL bir panel 2000 değerini görmeleri onları haliyle "şaşırtmaktadır"!!

Fiyatı ise oldukça makul sayılır!

Zira böyle bazı paneller(Sharp Modüllü)

65"/70" ebatlarda ve özelliklede panel

Multi Display ünitesi ise $ 30/35binlere kadar çıkmaktadır!!!

Ancak Modül özel üretim olduğu için ve bana fiyatıda oldukça makul gediğinden dolayı Modülün büyük ihtimal AUO/CMO olma ihtimalide var gibi geliyor,her ne kadar böyle özel/büyük ebatlı Modüller Sharp tan gelsede,günümüzde maliyet çok önemli olduğu için+AUO/CMO böyle ebatlarda artık çok ciddi bir üretici olması sebebiyle,örneğin bundaki Modülde bunlara aitte olabilir++

Selamlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.