Şimdi Ara

HTC EVO 4G için hazırlanan tanıtım filmi yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
8.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC tarafından geçtiğimiz ay "dünyanın ilk 4G destekli Android telefonu" unvanıyla lanse edilen EVO 4G için tanıtım filmi de yayınlandı. 4.3-inç büyüklüğündeki devasa ekranı ve 1GHz'de çalışan Qualcomm Snapdragon işlemcisiyle, Windows Mobile tabanlı HTC HD2'yi anımsatan EV0 4G, Android 2.1 yazılım platformuna sahip. 8 Megapiksel çözünürlüğündeki kamerası ve HDMI çıkışı ile dikkat çeken EV0 4G, 720p çözünürlüğündeki videoları sorunsuzca oynatabiliyor üstelik yeni nesil HDTV'lere bağlanarak aynı zamanda bir medya oynatıcısı olarak ta kullanılabiliyor.

Hem 3G hem de 4G desteği sunan ve bu sayede yeni nesil iletişim alt yapısı ile gelen yüksek veri transfer hızlarını destekleyen HTC EV0 4G'nin, Sprint tarafından satışa sunulması bekleniyor. İşte HTC'nin 4G destekli Android telefonu EVO 4G için hazırladığı tanıtım filmi;

Video, Youtube üzerinden yayınlanmaktadır.

• İlk mesaj benimdir (H)

Htc ürünleri güzelde neden tr pazarında pahalı ?

HD2 ye baktım geçen gün 1.500 tl civarındaydı :(
  • güzelmişşş
  • Bi de ekranı amoled olsa tamam ya
  • Amoled Ekranlar 4th edition'larda çıkacak...Htc'nin HD2'ye uyarladığı Android tabanlı ikizi.Yeni tasarım beklerdim şahsen.
  • HTC ve Android . sürekli gelişen ikili
  • Bu telefon Türkiye'ye gelecek mi acaba? HTC HD2 almak istiyorum bu aralar ama bu telefon gelecekse vazgeçebilirim.. Gerçi Sprint ile çalışacak sanırım o yüzden gelmesi imkansız galiba..
  • Şu pil ömürlerinde de birşeyler yapsalar artık, onlarca özellik var ama kullanır kullanmaz şarjınız bitiyor.
  • e artık bu neya bak olaya.ıphone 3gs alıcam 4g cıkıcak yazın diyolar.vazgeçip htc hd2 alıcam şimdi htc evo 4g cıkıcak diyolar telefonum yok kaldım ortada
  • 3g teknolojisi türkiyeye 5-6 yılda anca geldi bir telefonu en fazla kaç yıl kullanabilirsin ki bence hd 2 alman daha mantıklı olur adamlar 4g kullanmaya başladı amerikada biz daha 3g yi bile kullanmıyoruz fiyatları yüksek olduğu için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: psone

e artık bu neya bak olaya.ıphone 3gs alıcam 4g cıkıcak yazın diyolar.vazgeçip htc hd2 alıcam şimdi htc evo 4g cıkıcak diyolar telefonum yok kaldım ortada

hepsini boşver HTC DESIRE al
  • Eğer özellik olarak sadece network 4g özelliği verilmişse ve fiyatada bu yansimissa sırf 4g diye telefon alınmaz. 4G şebekesi yok ise nasıl kullacagiz bu telefonu. Adam gibi 3g yi tam anlamıyla kullansak oda yeter.
  • Cihaz hem 3G hem de 4G destekli.. Aslında sadece 4G özelliği için değil 8 megapixel kamera, Andorid işlemci, HDMI çıkışı gibi özellikleri için almış olucaz cihazı..Benim kafam da o yüzden karıştı açıkçası. Şimdi bu cihaz HTC HD2'den özellik anlamında bir adım önde..1-2 aya gelecekse HD2 almak anlamsız olacaktır..

Ama gelecek mi gelmeyecek mi belli değil..Sorun burada..HTC'nin müşteri ilişkileri departmanı bilir mi acaba cihazın gelip gelmeyeceğini..
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 7 Temmuz 2010; 15:51:40 >
  • 4G derken şu Turkcell 3g,4g fln mı diyo yoksa 4th generation mı diyo?
  • HD2 Türkiye'ye geleli şunun şurasında birkaç kaç ay oldu. Bizim ithalatçılar HD2'den hedeflediği satışı gerçekleştirmeden bir üst düzey cihaz daha getirmez. Yurtdışında yaz aylarında çıkarsa Türkiye'de en erken sonbaharda görürüz. Yurtdışında sonbaharda çıkarsa bizde 2011 ocak sonunu görür...
  • Valla 4G EVO türkiyeye gelir yada gelmez onu bilemem ama Android işletim sistemine sahip olan EVO 4G varken , 8-9 ay sonra miladını dolduracağını bildiğimiz HTC HD2 yi milyarlar vererek satın almak bence hata olur.

Önümüzdeki dönem 3 işletim sisteminin savaşını seyredeceğiz; IPHONE OS4 - ANDROID ve Windows Mobile 7... Şu an Android ve WM7 nin ne yapıp ne yapamayacağını biliyoruz. Ama yeni çıkacak Iphone HD modeli ile OS4'ün neler yapabileceğini bilmiyoruz. Ben şahsen apple'dan bir bomba bekliyorum çünkü 3 sene evvel çıkan Iphone 2G'den sonra ne tasarım olarka ne de yazılım olarak çok matah bir yenilik yapmadılar. Yapmaya da ihtiyaçları yoktu çünkü pazar payları sağlamdı. Bu kadar eksiğine rağmen hala bile Iphone çok iyi bir cihaz. Ama artık WM7 ve Android'e bir cevap vermeleri gerek. Bekleyip görelim...

EVO 4G de resmi olarak gelirse alınır bence, özellikleri muhteşem. Gelmezse de bir getiren bulunur

• HTC EVO 4G için hazırlanan tanıtım filmi yayınlandı

HTC EVO 4G için hazırlanan tanıtım filmi yayınlandı

Google htc 4g evo falan yazdım bu resimler cıktı bu telefon şuanda piyasadamı

• Bu cihaz için bazı sitelerde HD 720p vide kaydı yapıyor diye okudum sanırım doğrmudur ?
  • Bugün HTC'ye mail attım bakalım getirecek misiniz bu cihazı diye.. Bakalım ne cevap gelecek? Gelen cevaba göre artık HD2 alıcam ya da bekliycem
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.