Şimdi Ara

MEGANE II DCi Tamir suresi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar , 2006 model Megane II DCi dynamique aracimiz trafik kazasi nedeniyle yaklasik olarak 2 aydir serviste tamir goruyor (Aracin masraflari sigorta tarafindan karsilaniyor)...

Sag on ve arka kapi , bagaj kisminda hasar vardi.
    Motor calisir durumda olmasina ragmen ve on tarafta herhangi bir hasar olmamasina ragmen tamir suresinin bu kadar uzamasi normal mi ?

Bu durumla ilgili renault'a karsi yasal bir yaptirim uygulanmasi ile ilgili yapabilecegimiz birsey varsa bilgilendirirseniz sevinirim...

Tesekkurler ...

• Kaskonuz varsa araç isteyin yerine kullanmak için. Bir haftaya kalmaz teslim ederler
  • eğer kasko şirketiniz servise araç masraflarını ödemediyse ondan bekletiyor olabilirler bizimde başıımıza geldi bir arka çamurluk boyancaktı 1 ay bekledik ondan sonra işin aslını öğrendik kasko şirketi daha ödeme yapmamış.
  • @sariyeron , @n1say

ilginiz icin tesekkurler

Sigorta ile ilgili bir sorun yok... Teknik servis surekli olarak bir bahane buluyor ve isi uzatiyor. Ben henuz herhangi bir teknik servisin isini zamaninda yaptigini gormedim bu ulkede...
  • Garanti şartlarına göre 30 gün içerisinde aracınızı tamir etmeleri gerekiyor diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sariyeron

Kaskonuz varsa araç isteyin yerine kullanmak için. Bir haftaya kalmaz teslim ederler

Kasko poliçesine ek olarak ekletmemişseniz kasko 3 günlüğüne verir aracı. Daha fazlasını ödemez.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.