Şimdi Ara

SAMSUNG 3D LED TV C7000-C8000-C9000 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
0
Favori
53.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xpclient

http://tv.toptenreviews.com/led-tv/ Yandaki sitede Samsung C8000 tabloda 3.sırada ,8.000.000 konstrat ,2ms ve Local dimming özellikleri ile iyi bir TV olarak anlatılmış.....Mkv lerde görüntü iyi olmalı ama Normal Uydu kanallarında görüntü nasıl

SD kanallardaki görüntü kalitesi, son 2 yazılımla oldukça iyi seviyeye geldi. ATV, neredeyse HD gibi şu an. info tuşuna basmayan anlayamaz SD olduğunu. bir de, son yazılım ile b,rlikte, internete bağlanmak için illa samsung adaptör kullanma derdi kalmadı. aynı çipsetli başka adaptörler de kullanılıyor şu an

• Wi fi İçin kullanılan uyumlu adaptörler hangileri bilgi verirseniz memnun olurum.
  • Selamlar..
    Samsung 40C7000 ile LG LX6500 arasında kaldım..Bilgisi olanların yardımını rica ediyorum..
    Yarın aksam almaya gidicem hala net degil fikrim..
  • Samsung tv lere 7 şubat ta yazılım güncelemesi çıkmış,benim için( c8000) alt yazı Türkçe karekteri iyi oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydogdu -- 16 Şubat 2011; 19:45:11 >
  • Daha önce wirelees ile iphonenun TV Remote aplikasyonundan televizyonu kumanda edebiliyordum. Fakat nedense şu an bir turlu iphone bulamıyor TVyi. Benzer problem yaşayan veya çözümü bilen var mı? C7000 samsung
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydogdu

Wi fi İçin kullanılan uyumlu adaptörler hangileri bilgi verirseniz memnun olurum.

>>wireless link burada<<
    çipset 2870, radio 2820 olacak ve tv de 3007 yazılımı olacak. bende sorunsuz çalışıyor. amazon da da çalıştığını bildiren bir sürü kullanıcı var. TV ye stick'i takınca, samsung dongle bulundu, kablosuz bağlantıya geçeyimmi diye ikaz veriyor
    bu özellik, bende 3006 dan önce yoktu. 3006 ve 3007 de aldığım dongle ı driver yüklemeden görmeye başladı, ileride tekrar engelleyebilirler. samygo da tv ye driver yükleyip çalıştıranlar var, muhtemelen yazılımları eski, oysa yeni yazılımla driver yüklemeye gerek yok. plug and play yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agtr -- 10 Mart 2011; 10:30:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kizilelma

quote:

Orijinalden alıntı: ender123

C8790 da DVB-S tuner de var. Uydu kablosunu tvye bağlarsanız uydu yayını izleyeybilirsiniz. Resmi ithalat nedense DVBS tunerli tv getirmiyor.

tesekkurler guzel bilgi

Paralel ithalaat mı almalıyız yani? Örneğin İstanbul Bilişim sitesinden C 8790'ı alsam DVB-S2 ile mi gelecek?
  • evet,
    samsungun almanya sitesine bakarsan, tüm modeller dvbs li. ben paralel ithalat aldım 3 ay önce, sorun yaşamadım. zaten paralel ithalat ürünler de kanun ile koruma altında. bunlar, korsan ürün değil, öyleymiş gibi sunuluyor. bu tv ler yurda kaçak girmiyor, bandrollü, faturalı, servis garantili tv ler. ama samsung yetkili servisi değil, anblaşmalı oldukları yerler veriyor servis hizmetini
    zaten servislik bir şey de yok alınca. samsungun servsi de yeni tv ler hakkında pek bir şey bilmiyor. tek dedikleri "sorun varsa değiştirelim abi" onu bizim paralel ithalat firması da diyor zaten
  • Internet TV özelliğinde youtube izlemeyi beceren var mı? Turkiye olarak yok youtube samsungda eskiden banlandı diye duydum.
  • 19 nisan yazılımları ne gibi değişiklikler sundu bilen varmı?
  • pek bir değişiklik yok. fark göremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydogdu

Wi fi İçin kullanılan uyumlu adaptörler hangileri bilgi verirseniz memnun olurum.

LG-Nortel ELO UAP300N 300Mbps 802.11n Wireless LAN USB
    benim kullandığım da bu
  • wireless adaptor ile sorunlar yasamaya basladım her seferinde yeniden tanıtmak falan gerekiyor. wis09abgn modelinin firmware updateini nerden bulurum ve nasıl guncellerim dongleı bir fikri olan varmı? samsung sitelerini aradım firmware bulamadım.
  • wireless adaptörlerinin driver ları ralink driver'ı ve jenerik, TV nin linux sistemi içine gömülü, update işlemi de yazılım güncellemeleriyle yapılıyor. dışarıdan müdahale yapılarak driver yüklemek mümkün ama buna gerek yok. benim dongle sorunsuz çalışıyor, samsung olmamasına rağmen üstelik. siz, öncelikle internet ayarlarınıza bakın bence.
  • YARDIM Merhaba.Samsung c7000 serisi led tv yi satın aldım.Ama daha bir kere dahi 3D video izleyemedim.İnternet üstünden indirdiğim demo filmler karton gözlük uyumlu.Elektronik ssg 2200 modelli gözlüge uygun demo film bulan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi??
    3dblurayiso.com sitesi ise Invitation Code istiyor bu konuda da yardımcı olucak arkadaşlara teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19numara -- 6 Mayıs 2011; 19:10:29 >
  • hayır, paralel ithalat c8790 da var, c8000 de yok
  • herkese merhaba

turktorrent,3dblurayiso gibi 3d film içeren siteler davetiye istemekte tarikozonder@hotmail.com adresine davetiye gönderir misiniz? İyi günler
  • slm arkadaslar ben 55samsun D7000 aldım ama dahili uydusundan hd kanaları bir türlü bulamadım sd kanaların hepsi yüklü ama hd kanaları yok yardım ederseniz sevinirim
  • yanlış başlık
    http://forum.donanimhaber.com/m_44778887/mpage_30//tm.htm#50196909
    burada sormalısın. bu başlıktakiler c modeli, 2010 model
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.