Şimdi Ara

SAMSUNG 3D LED TV C7000-C8000-C9000

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
0
Favori
53.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung 3D C serisi Ledler İstanbul Bilişim de satışa girmiş, 40C7000 modelini düşünüyorum,kdv dahil 4292 TL ye geliyor.7000 ile 8000 arasında ne farklar var detay kıyaslama olmadığı için anlayamadım,LG 3d ledler de bu ay sonuna kadar gelecekmiş,bu saatten sonra 3d siz led almak bana mantıklı gelmiyor,samsung 3d ledler üzerine arkadaşların yorumlarını bekliyorum....

• 3dbluerayiso.com buraya üye olun ve 3D movies>retail movies bölümünten TORRENT ile linkli olan filmleri indirebilirsiniz.... ama her kişinin 50GB hakki var bilgine sonra niye indirmiyor falan demeyin,ya başka bir üye ismi alın indirin yada 20$ verin paypal ile sınırsız indirmeye devam.... ben 1,5 ayda 250GB İNDİRDİM NERDEYSE,çok kaliteli filmler özellikle "monster vs allince" TAVSİYE EDERİM....

internet sitesini yanlis yazmisim dogrusu budur....

www.3dblurayiso.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris347 -- 10 Aralık 2010; 16:02:44 >
  • www.3dblurayiso.com

bu adresten uye olup 50gb a kadar 3 boyutlu filmleri indirebilirsiniz

3D movies>retail movies
    bölümünde en son vizyon 25-30 film var ,kota sorunu olmayan indirsin alt yazisini yada vatsa ses dosyasini divxplanetten bulup ayni isim ile tekrardan dosyalari isimlendirirseniz SAMSUNG 3D ile harika izleyebilirsiniz....

tecrube ile test edilmis,harikadir....
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris347

www.3dblurayiso.com

3D movies>retail movies
    bölümünde en son vizyon 25-30 film var ,kota sorunu olmayan indirsin alt yazisini yada vatsa ses dosyasini divxplanetten bulup ayni isim ile tekrardan dosyalari isimlendirirseniz SAMSUNG 3D ile harika izleyebilirsiniz....

baris346 merhaba,

http://3dblurayiso.com sitesine üye oldum ancak filmleri bulamadım. 3D movies diye bir bölüme de ulaşamadım konu başlıkları aşağıdaki gibi, nerde yanlış yapıyorum bana yardımcı olabilirmisin, 3D tv de aktif gözlükle izleyebilieceğim film linki verebilirsen sevinirim. Teşekkürler.

*3D Bluray ISO Lobby
    News & Announcements
    Disclaimer, Rules and Regulations
    Member Introduction
    Problems Registering/Website Problems

*3D Download Lobby
    3D Tutorial, Technical Guides & FAQ
    3D Videos
    3D Games
    Requests

*3D Discussion
    3D Hardware
    3D Games/Software
    3D Film/Movie Discussion

*Off-Topic
    Ramblings
    Forums Suggestion and Feedback

• quote:

Orijinalden alıntı: tigermantr

quote:

Orijinalden alıntı: baris347

www.3dblurayiso.com

3D movies>retail movies

baris346 merhaba,

http://3dblurayiso.com sitesine üye oldum ancak filmleri bulamadım. 3D movies diye bir bölüme de ulaşamadım konu başlıkları aşağıdaki gibi, nerde yanlış yapıyorum bana yardımcı olabilirmisin, 3D tv de aktif gözlükle izleyebilieceğim film linki verebilirsen sevinirim. Teşekkürler.

*3D Bluray ISO Lobby
    News & Announcements
    Disclaimer, Rules and Regulations
    Member Introduction
    Problems Registering/Website Problems

*3D Download Lobby
    3D Tutorial, Technical Guides & FAQ
    3D Videos
    3D Games
    Requests

*3D Discussion
    3D Hardware
    3D Games/Software
    3D Film/Movie Discussion

*Off-Topic
    Ramblings
    Forums Suggestion and Feedback

uye olmusun tamam.... verdigin mail adresine aktivasyon maili gelince forumda heryere girebilmen icin iznin olacak ama o aktivasyon maili gelmez ise yapamazsin... eger gelmediysewww.3dblurayiso.com a gir "forum" bolumunde "no activation mail" bolumune uye adini yazarak sadece "i havent get any activation mail" yaz yonetici o baslikta aktivasyon maili gitmeyenlere hemen mail atiyor oradan hesabini aktiflestirip su dogrultuda 3boyutlu filmlerin torrent linklerine ulasabilirsin...

forum>3D movies> non retailmovies....

burada 25-30 a yakin film... torent baslikli olanlardan torrentli dosyalilari indirirsen baslattigin zaman bitene kadar torrent indirir ... 4GB -25GB ARASI FILMLER sana uygun olanlari SBS özellikli olanlari indir iste.... gerci hepsi SBS ÖZELLIKLI (yan yana film karesi seklinde)
    bide yukari asagi olan var ama SBS OLANLAR TAVSIYEM....

umarim yardimci olmusumdur

• http://tv.toptenreviews.com/led-tv/ Yandaki sitede Samsung C8000 tabloda 3.sırada ,8.000.000 konstrat ,2ms ve Local dimming özellikleri ile iyi bir TV olarak anlatılmış.....Mkv lerde görüntü iyi olmalı ama Normal Uydu kanallarında görüntü nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpclient

http://tv.toptenreviews.com/led-tv/ Yandaki sitede Samsung C8000 tabloda 3.sırada ,8.000.000 konstrat ,2ms ve Local dimming özellikleri ile iyi bir TV olarak anlatılmış.....Mkv lerde görüntü iyi olmalı ama Normal Uydu kanallarında görüntü nasıl

SD kanallardaki görüntü kalitesi, son 2 yazılımla oldukça iyi seviyeye geldi. ATV, neredeyse HD gibi şu an. info tuşuna basmayan anlayamaz SD olduğunu. bir de, son yazılım ile b,rlikte, internete bağlanmak için illa samsung adaptör kullanma derdi kalmadı. aynı çipsetli başka adaptörler de kullanılıyor şu an

• quote:

Orijinalden alıntı: aydogdu

Wi fi İçin kullanılan uyumlu adaptörler hangileri bilgi verirseniz memnun olurum.

>>wireless link burada<<
    çipset 2870, radio 2820 olacak ve tv de 3007 yazılımı olacak. bende sorunsuz çalışıyor. amazon da da çalıştığını bildiren bir sürü kullanıcı var. TV ye stick'i takınca, samsung dongle bulundu, kablosuz bağlantıya geçeyimmi diye ikaz veriyor
    bu özellik, bende 3006 dan önce yoktu. 3006 ve 3007 de aldığım dongle ı driver yüklemeden görmeye başladı, ileride tekrar engelleyebilirler. samygo da tv ye driver yükleyip çalıştıranlar var, muhtemelen yazılımları eski, oysa yeni yazılımla driver yüklemeye gerek yok. plug and play yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agtr -- 10 Mart 2011; 10:30:39 >

• yanlış başlık
    http://forum.donanimhaber.com/m_44778887/mpage_30//tm.htm#50196909
    burada sormalısın. bu başlıktakiler c modeli, 2010 model
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.