Şimdi Ara

Dünyanın en küçük Bluetooth kulaklığı; SmallTalk Mini

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
7.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• SmallTalk Mini

Bluetooth kulaklıkların büyük olması ve kulağa zamanla rahatsızlık vermesi bu kulaklıkları uzun süresli kullananların yakındığı bir durumdur. SmallTalk firması da bu eksikliği farkederek dünyanın en küçük Bluetooth kulaklığını ürettiğini duyurdu. Sadece 6,5 gram ağırlığında ve 26,2 x 15,6 mm boyutlara sahip olan SmallTalk Mini, 3 saatlik şarj olma süresiyle 3 saate kadar kullanım, 100 saate kadar bekleme süresi sunuyor. Üst kımında ise kulakta duruşu rahatlatacak, istenildiğinde çıkarılabilen, kulak askısı bulunuyor. Bluetooth 2.1 uyumlu ürün, kutu içeriği olarak USB şarj kablosu, araç içinde şarj edilebilmesini sağlamak amacıyla araç şarj adaptörü ile beraber geliyor. Cebe atıldığında da rahatsız etmeyecek kadar küçük boyutlarıyla büyük avantaja sahip olan SmallTalk Mini'nin fiyatı ise yaklaşık olarak 22 Dolar.

• araç kullanırken gördüğü hizmet inkar edilemez doğrusu
  • peki nerden temin edebiliriz ?
  • tam aradığım ürün acaba nerden bulabiliriz
  • Merhaba. Linkteki sitede bulunuyor ancak Türkiye'ye gönderim durumunu sormanız gerekebilir

http://www.mobilefun.co.uk/smalltalk-mini-bluetooth-headset-p22811.htm
  • arkadaşlar bu ürünün nokia modelini 25 ytl.Bircan aksasuar pazarlama dan alabilirsiniz.0544 446 04 11 nolu tlfondan ulaşabilirsiniz üründen çok memnun kalacaksınız.iade garantili.tavsiye ederim
  • Kulaklık bahane Uğur,seni tekrar buralarda görmek çok güzel

ben kimmiyim batman19
  • bu kulaklığı nasıl alabilirim bana acil lazım istanbulda yaşıyorum ve nerde satılır
  • banada acil lazım nasıl temin edebilirim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.