Şimdi Ara

HTC HD2'nin Amerika satışında stoklar tükendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
7.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • T-Mobile tarafından Amerika satışına geçtiğimiz ay başlanan HTC HD2'nin bir günde 21.000 adet sattığı ve stokların tükendiği belirtildi. Şimdiye kadar üretilen en güçlü Windows Mobile telefonu olarak gösterilen HTC HD2, 4.3-inç büyüklüğündeki çoklu dokunmatik destekli kapasitif ekranı ve 1GHz hızında çalışan Qualcomm Snapdragon işlemcisiyle Windows Mobile dünyasına ek olarak, akıllı telefon pazarının da iddialı temsilcilerinden birisi konumunda.

T-Mobile tarafından özel bir kampanya çerçevesinde aralarında Transformers filmi, ücretsiz Gogo ucuşta WiFi servisi , Barnes & Noble elektronik kitap okuyucusu, Blockbuster film servisi ve MobiTV internet televizyon uygulaması gibi ekstralarla, iki yıllık kontrat + 200 dolar karşılığında tüketicilerin beğenisine sunulan HTC HD2'nin ikinci partisi içinde stokların tükendiği ve bir sonraki partinin ne zaman geleceğinin henüz bilinmediği ancak müşterilerin bilgiledirileceği belirtildi.

• Güzel kampanya olunca talepte güzel oluyor..

Transformers filmi, ücretsiz Gogo ucuşta WiFi servisi , Barnes & Noble elektronik kitap okuyucusu, Blockbuster film servisi ve MobiTV internet televizyon uygulaması gibi ekstralarla, iki yıllık kontrat + 200 dolar karşılığında tüketicilerin beğenisine sunulan HTC HD2

bizdekilerde ne var.. totalde ne kadar ödemiş oluyoruz
  • tam bi iphone killer yaa.... XD
  • bizimkiler (Türkcel -vodafon -avea ) kampanya görsünler de birşey öğrensinler
  • 4inç ten sonrası bence abartı oluyor.. 200dolara burda olsa alınır tabi ama 1400lirada vermem
  • inanilmaz gercekten inanilmaz daha cikali nekadar olduki vay canina
  • müthiş bir makine...
  • HTC cok buyuk basarilara imza atiyor gercekten
  • Htc bu konuda en iyisi, HTC HD kullanıyorum, çok memnunum ama kaşınıyorum satışa çıkardım HD2 alıcam.
    Buna telefon dememek lazım aslında telefon özellikli pocket pc. Ben işim gereği içinde onlarca tıp kitabı taşıyorum. Her an elimin altında ihtiyaç duyunca bakıyorum. Gerektiğind internete giriyor maillerimi kontrol ediyorum.
    Nokianın telefoncuklarının fiyatına bakarsanız bence HD2 hiç de pahalı değil, Tabi Türkiye'deki kazık fiyat şartlarına göre.
    Millet hala nokia alsın, yassı gördüğü telefona iphone desin dursun. Biz işimize bakalım:)
    Forumda Htc HD için satış ilanımda var onu da belirtmeden geçmeyeyim :))
  • aslında güzel telefon ama wm7 desteği olmazsa hiç bi işe yaramaz.. microsoft wm7 de çok büyük değişiklikler yapacak gibi.. mesela iphone da olmadığı için apple ı sürekli eleştirdikleri flash ve multitask olayının kaldırılması ve iphone un arayüzü gibi herkesin kullanabileceği basitlikte bir arayüz konulması gibi.. microsoft sanırım wm7 ile wm li cihazlar için büyük bir değişim başlatacak..
  • ROM çok sıkıntı olmaz ki. wm7'li unoffical ROM yaparlar bence. Zaten orginal ROM genelde yavaş kalıyor. Touch HD de normalde wm6.1 ama bende şu an 6.5 yüklü
  • çok güzel bir telefon ama windows mobile 7 yi desteklemiyeceği için pek fazla bir anlamıyor yoktur
    windows mobile 7 çıktıktan sonra bir şekilde yükleniyor ama kendisinin desteklememesi çok anlamsız ve saçma geliyor
  • B
    quote:

Orijinalden alıntı: Gl4dius

çok güzel bir telefon ama windows mobile 7 yi desteklemiyeceği için pek fazla bir anlamıyor yoktur
    windows mobile 7 çıktıktan sonra bir şekilde yükleniyor ama kendisinin desteklememesi çok anlamsız ve saçma geliyor

Kesinlikle bencede çok saçma, ama işin içinde htc nin ödeyeceği telif hakkı ve bunu kullanıcılara fiyat artışı olarak yansıtmama isteği olabilir. Bilgisayar alırken işletim sistemi istememek gibi. Eğer öyleyse daha iyi olmuş.
  • 21.000 mi?
    Ben de herhalde 500-600 bin adet satmıştır diye girdim başlığa.
    21.000 nedir ya? Bu sayının haber değeri bile yok bence.
  • böyle harika bir tel nasıl olurda winmo7 desteklemez anlamak güç bence son zamanlarda çıkan tasarım olarak en iyi telefonlardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus78

21.000 mi?

1 günde 500 bin adet satmışmıdır mı diye girdin sen bu başlığa ??
  • para var çare var
  • 200 dolar nerde 1450 tl nerde.Milletimize nasıl geçirdiklerinin ispatı.yüksek vergilerle devletimizde baba geçirenlerden biri olmayı hak ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus78

21.000 mi?

1 gün de Amerika da tek bir gsm operatörünün sattığı rakam. Çünkü stokları okadarmış. Bana çok iyi bir rakam gibi geldi, rakamlarla aram fena değildir. Stok olsaymış kaç adet satılabilirmiş onu merak ettim doğrusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaRraCuDa__ -- 4 Nisan 2010; 12:44:47 >
  • iPhone 3G ilk gününde sadece Amerika'da 250.000, 3GS ise 500.000 civarı satmıştı. Hatta Motorola Droid'de 100.000 civarı satmıştı yanlış hatırlamıyorsam ilk gününde.
    HTC çok geride kalmış.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.