Şimdi Ara

dvd yazıcım 8x yazmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese selam. arkadaşlar bende philips 1640 dvd yazıcı. war son bi haftadır 8x dvd-r lere 8x yazmıyo.4.3 gb lik bi veriyi 40 dakkada falan yazıyo dvd-r mi gerçek 8x değil diye neronun hız testini yaptım dvd-r de sorun yok 8x diyo.lütfen bi yardım.sorun service pack olabilirmi bide(yeni kurdumda onu)

• sp 2 windowsa sonradan kurmak bazı sorunlar çıkartabiliyor en iyisi sp2ile bütünleşmiş bir windows cd kullanman

yazdırma programı ne kullanıyorsun ?

aldığın dvd ler medyalar sorunlu olabilir

hdd yi veya işlemciyi başka bir program meşgul ediyor olabilir ctrl alt del yap işlemleri kontrol et
  • bu olay cd'den kaynaklanabilir mi?
    bendede bazı cd'leri 48X'te yazıyor bazılarını 24'te?
  • bende sp1 war. cdye dahildi zaten bu cd yi komple yeni kurdum.eski sistemde sp yoktu.dvd yazma olaylarında ram önemini biliyorum 1gb ram war başka birşeylerin ramin hepsini yemesi mümkünmü.yazma programı nero kullanıyorum
  • quote:

Orijinalinden alıntı: japon_bahçesi

bende sp1 war. cdye dahildi zaten bu cd yi komple yeni kurdum.eski sistemde sp yoktu.dvd yazma olaylarında ram önemini biliyorum 1gb ram war başka birşeylerin ramin hepsini yemesi mümkünmü.yazma programı nero kullanıyorum

Kardeş eskişehirlimisin?
  • hayır dostum.neden???????????
  • baska bir 8x medyaya da ayni sekilde yazmayi dene bakalim ona da 4x yaziyosa donanimsal olabilir sorunun
  • Yok eskişehirde meşur bi japon bahçesi varda onun için sordum
  • dvd yazıcının hızı kaç
  • ya çintosun kardeş kusura kalma gece komple işteydim cvp yazamadım.yazıcı dvd lere 16x yazabiliyo
  • kardeş bende de aynı yazıcı var.. şu an ilgili yazıcı için güncel firmware b3.4'tür bu güncelleştirmeyi yapmadıysan tavsiye ederim.. sorununa çözüm olabilir..saygılar..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.