- x
eczane nereye şikayet edilir!!!!!!!!!!!!ECZACILIK OKUMAMIŞ BİRİNİ ÇALŞTIRIYORLAR
48 Cevap7850 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

28 Mesaj
3 Nisan 2010; 11:58:48 

arkadaşlar bizim burda bir eczane var arkdaaşımın tanıdığı biri çalışıyor yalnız ne lise mezunu ne orta okul ve eczacılık okumamış biri bunlar olunca doğal olarak huylandım ilaç fln verio bunu şikayet edicem.
ehli olmayanlar çalşmasın kardeşim nereye şikayet edebilirim.

4368 Mesaj
3 Nisan 2010; 12:02:44 

Çalışabilir ?

sen yağmuru seversin diye çok ıslandım, bana baharlar toplasan ne olur sanki?

382 Mesaj
3 Nisan 2010; 12:05:07 

ona bakarsan bilgisayarcılardada bi b*k bilmeyen elemanlar calısıyor.Gecen gittim.
Ps2den usbye cevirici lazım diye adam bana baska seyler gösteriyor bu var diye.
Gercekten hiç bişey bilmeden sadece milleti kazıklamaya calısan bilgsaiyarı sadece online oyun ve msn olarak düşünen ve bunları yaptığında herşeyi bildiğini düşünen cok insan var.

[Lost] - [Prison Break] - [Chuck] - [Heroes] - [FlashForward] - [Spartacus] - [Dexter] - [Fringe] - [Super Natural] - [Persons Unknown] - [Haven] - [The Vampire Diaries] - [True Blood] - [The Prisoner] - [Leverage] - [House M.D] - [How I Met Your Mother] - [Visitors] - [Spartacus] -[ Terminatör Sarah Connor Chronicles] - [White Collar] - [The Walking Dead] - [Flashpoint]
97 Doğan S 1.6 Alev Kırmızı

115 Mesaj
3 Nisan 2010; 12:06:22 

eczacının yanında çalışanlar eczacılık okumuyor zaten normaldir

28 Mesaj
3 Nisan 2010; 12:09:59 

nasıl çalışabilir ya eczacılık okumayan biri ne vasıfla orda çalışabilirki farzetki yanlış ilaç verdi?neolacak.
e madem böle çalışılabiliyor e niye okuyor millet

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
3 Nisan 2010; 12:10:53 

eczacılık meslek yüksek okulu aç ozaman kalfa yetiştir orda ozaman kimse çalıştırmaz... boş boş konuşuyorsunuz

3055 Mesaj
3 Nisan 2010; 12:13:23 

Belki hademe olarak işe aldı

[size=1

4138 Mesaj
3 Nisan 2010; 12:13:27 

quote:

Orijinalden alıntı: hackerist

nasıl çalışabilir ya eczacılık okumayan biri ne vasıfla orda çalışabilirki farzetki yanlış ilaç verdi?neolacak.

reçetede yazanı verir veya eşdeğer ilaç diye bişey var o ilaçlardan birisini vermek zorunda. ama kesin bilgim yok.
stajer olarak gözüküyorlar sanırım yasal bişey yani.

Bu kullanıcı ek$i sözlük yazarı
Kişisel blogum - Enteresaninsan.
Twitter - Okisht
Cokteknolojik.net
Formspring me! - Okisht
Alkışlarla yaşıyorum - Okisht

2641 Mesaj
3 Nisan 2010; 12:14:21 

quote:

Bilader eczacı doktor mu yanlış ilaç verecek reçete de ne yazarsa onu verir o kadarınıda öğretiyor yanında çalıştığı eczacı

I'm Gonna Make Him an Offer He Can't Refuse.

3233 Mesaj
3 Nisan 2010; 12:14:41 

çalışabilir birader sorun yok bunda. bizim eczanede en azından eczacı diyor zaten yanında çalışana 1 tane şundan ver diye falan nası yanlş versin onu. karnede yazan neyse onu söylüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acheron -- 3 Nisan 2010; 12:15:35 >

bang! bang!

95 Mesaj
3 Nisan 2010; 12:14:50 

quote:

Kardeşim sen eczacılık okusan gidip bir eczanede çıraklık ya da kalfalık mı yaparsın, yoksa kendi eczanene mi açarsın?

2018 Mesaj
3 Nisan 2010; 12:15:56 

recep ivedik fitil aklıma geldi bi an :D

Intel i5 4670K - Cooler Master Seidon 120M - Asus Z87 Gryphon - 2*4GB Corsair XMS3 - OCZ Vertex 3 60GB - Seagate Barracuda 500GB - Asus GTX 660 DCUII - Philips 27" 273E3LHSB/00 - Corsair GS 600 - Corsair Carbide 500R - Razer Blackwidow Ultimate 2013 - Logitech G500S

2203 Mesaj
3 Nisan 2010; 12:16:08 

quote:

arkadaşlar bizim burda bir eczane var arkdaaşımın tanıdığı biri çalışıyor yalnız ne lise mezunu ne orta okul ve eczacılık okumamış biri bunlar olunca doğal olarak huylandım ilaç fln verio bunu şikayet edicem.
ehli olmayanlar çalşmasın kardeşim nereye şikayet edebilirim.

28 Mesaj
3 Nisan 2010; 12:17:24 

valla bn bilmiyordum böle olduğunu hayır ya bn eczanalerde böle kalfa vs bile bilmiyordum ne bileyim arkadaşlar yinede bana pek mantıklı gelmiyor.
mesela yanında kimse yok e biri geldi:D abi biyerim ağro ver şundan dicek allah vere kafana ne gelirse.

2587 Mesaj
3 Nisan 2010; 12:19:17 

efsane konu.

1554 Mesaj
3 Nisan 2010; 12:19:51 

quote:

valla bn bilmiyordum böle olduğunu hayır ya bn eczanalerde böle kalfa vs bile bilmiyordum ne bileyim arkadaşlar yinede bana pek mantıklı gelmiyor.
mesela yanında kimse yok e biri geldi:D abi biyerim ağro ver şundan dicek allah vere kafana ne gelirse.

o da çalışa çalışa öğrenilir doğal olarak

Nexus 4 Kullanıcıları Kulübü

((( CANON A720IS KULLANICILARI )))

28 Mesaj
3 Nisan 2010; 12:20:16 

quote:

Orijinalden alıntı: Hyperchondriac

recep ivedik fitil aklıma geldi bi an :D

aynen baba ya

2555 Mesaj
3 Nisan 2010; 12:23:33 

quote:

Orijinalden alıntı: CayaBisküviBandırdım
ona bakarsan bilgisayarcılardada bi b*k bilmeyen elemanlar calısıyor.Gecen gittim.
Ps2den usbye cevirici lazım diye adam bana baska seyler gösteriyor bu var diye.
Gercekten hiç bişey bilmeden sadece milleti kazıklamaya calısan bilgsaiyarı sadece online oyun ve msn olarak düşünen ve bunları yaptığında herşeyi bildiğini düşünen cok insan var.

Aynen öyle.Adamlar hala ekran kartının hafızası yüksekse iyi zannediyor.Ekran kartının islemcisi acaba o belleğin tamamını kulanabilecek mi hiç birşey bilmiyorlar.Arkadas var 1gb ekran karti aldım dedi manyak birsey dedi.bende marka model söyle dedim.bilmiyoru dedi.ama son cikan oyunlari calistiriyor dedi.Gittim evine okuldan sonra baktım karta 5 para etmez baktım karta 5 para etmez bu mu lan kart dedim evet dedi.Yeni cikan oyunlari(birkaç ay önce oyunlar prototype,shift,dirt2 kasa kasa) low'da calistiryor.kaç para verdin dedim.250 dedi para verdin dedim.250 dedi.herseyi anlattım sonra arkadaşliğımi kestim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

115 Mesaj
3 Nisan 2010; 12:31:01 

quote:

Orijinalden alıntı: DarkDevil_

Aynen öyle.Adamlar hala ekran kartının hafızası yüksekse iyi zannediyor.Ekran kartının islemcisi acaba o belleğin tamamını kulanabilecek mi hiç birşey bilmiyorlar.Arkadas var 1gb ekran karti aldım dedi manyak birsey dedi.bende marka model söyle dedim.bilmiyoru dedi.ama son cikan oyunlari calistiriyor dedi.Gittim evine okuldan sonra baktım karta 5 para etmez baktım karta 5 para etmez bu mu lan kart dedim evet dedi.Yeni cikan oyunlari(birkaç ay önce oyunlar prototype,shift,dirt2 kasa kasa) low'da calistiryor.kaç para verdin dedim.250 dedi para verdin dedim.250 dedi.herseyi anlattım sonra arkadaşliğımi kestim.

iyi etmişsin arkadaşlığını kesmekle.. ekran kartından anlamayan adamla arkadaş mı olunur yahu.. sokakta görsem yüzüne tükürürdüm ben olsam.

28 Mesaj
3 Nisan 2010; 12:31:10 

işte bnde özellikle sağlık ta bu tür şeyleirn yaşanmasını hiç istemem

1727 Mesaj
3 Nisan 2010; 12:50:52 

sen gidip tüm eczaneleri şikayet et o zaman? eczanelerde eczacıların çalışan insanların %90ı eczacılık okumuyordurki

ma, take this badge off of me.i can’t use it any more.it’s getting dark, too dark to see.feel like i’m knockin’ on heaven’s door.
knock, knock, knockin’ on heavens door.knock, knock, knockin’ on heavens door.knock, knock, knockin’ on heavens door.knock, knock, knockin’ on heavens door.
ma, take these guns away from me.i can’t shoot them any more.there’s a long black cloud following me.feel like i’m knockin’ on heaven’s door.

816 Mesaj
3 Nisan 2010; 13:06:27 

öyle bir mecburiyet yokki... ecz. mezunu kişiler ecz. açar zaten. gidip ecz. de çalışanı hiç duymadım. mahallenin kızları çalışır orda. zaten reçetede yazar herşey. ecz. açan kişide işi bilendir.

kağıtta yazanı veremicekse zaten ölsün :)

RugbyPost | Türkiye'nin Rugby Kaynağı

4211 Mesaj
3 Nisan 2010; 13:34:09 

Sizi günü şuursuzu seçiyorum.

Uzaklaştırılmış
3 Nisan 2010; 13:37:17 

o zaman bizim hacı bakkal marketçilik falan mı okucak anlamadım gidip şikayet ediyim

3259 Mesaj
3 Nisan 2010; 13:38:06 

[sm=You_Rock_Emoticon.gif]
Çabalar sonuç verdi, efsane döndü.

382 Mesaj
3 Nisan 2010; 13:38:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Augias

Sizi günü şuursuzu seçiyorum.

kapak resmi koycaktımda en son resim koymustum 4 gün girdi

[Lost] - [Prison Break] - [Chuck] - [Heroes] - [FlashForward] - [Spartacus] - [Dexter] - [Fringe] - [Super Natural] - [Persons Unknown] - [Haven] - [The Vampire Diaries] - [True Blood] - [The Prisoner] - [Leverage] - [House M.D] - [How I Met Your Mother] - [Visitors] - [Spartacus] -[ Terminatör Sarah Connor Chronicles] - [White Collar] - [The Walking Dead] - [Flashpoint]
97 Doğan S 1.6 Alev Kırmızı

479 Mesaj
3 Nisan 2010; 13:40:46 

polise şikayet et alsınlar hemen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biricikömer -- 3 Nisan 2010; 13:41:41 >

красиви спомени...

1810 Mesaj
3 Nisan 2010; 13:43:57 

quote:

Orijinalden alıntı: Augias

Sizi günüN şuursuzu seçiyorum.

CPU: AMD FX X8 8350 Mobo: Asus Sabertooth 990fx R2.0 GPU: Sapphire HD 7970 Dual-X Ram:8GB RipjawsX 1866 Mhz PSU: OCZ ZX-Series 1000W Gold Modular Case: Antec Performance One P193 V3 SSD: Samsung 840 250 GB HDD: WD Green 2TB Headset: Plantronics Gamecom 780 Screen: iiyama ProLite E2773HS 27" 1MS LED Keyboard: LOGITECH G510 Mouse: Steelseries KANA/Logitech G9x

325 Mesaj
3 Nisan 2010; 13:57:11 

Çalışabilir emin ol çıraklıktan yetişen adam her zaman okuldan yeni mezun olmuş kişiyi 2 ye katlar

53 Mesaj
3 Nisan 2010; 13:58:19 

Bilgisayarcıyla, bakkalla eczacının karşılaştırılması bana biraz tuhaf geldi. Eczacının yanında çalışanın, eczacılık okumasa da, belli bir eğitim seviyesinde olması gerektiğini düşünüyorum. Zira, bilgisayarcının ufak bir hatası bilgisayarın kartını, eczacının ufak bir hatası insanın geleceğini yakabilir diye düşünüyorum.

1369 Mesaj
3 Nisan 2010; 14:03:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Yordis

iyi etmişsin arkadaşlığını kesmekle.. ekran kartından anlamayan adamla arkadaş mı olunur yahu.. sokakta görsem yüzüne tükürürdüm ben olsam.

Cık cık cık arkadaşlığın en önemli kuralını çiğnemiş o çocuk tabiki hemen arkadaşlığı kesmek lazım.En doğrusunu yapmışsın

Cinemaximum Sinema Bileti // PEPSI // N11 // Migros // Dominos Pizza // Mavi.com İndirim Kodu

334 Mesaj
3 Nisan 2010; 14:06:22 

senin kuptrik reçetendeki ileçları bilgisayara girip küpürlerini kesip sana poşetle eline versin diye 5 sene eczacılık mı okiycak millet? eczacının yanında da eczacı mı çalışsın istiyosun? hangi eczacı hangi eczacının yanında çalışçak. o zaman herkesin başına biri lazım. o başın da başına biri lazım .. öyle gider.

DUAL Intel Xeon E5 2687W @ 4.0GHz - DUAL Corsair H100 CPU Coolers - Corsair Dominator GT 96GB (12x8GB) DDR3 - QUAD ASUS GTX 690 4GB - EVGA Classified SR-X 270-SE-W888-KR MoBo - 8x Hitachi Ultrastar 7K4000 4TB@RAID5 - 4x Intel 520 Series 480GB SSD

185 Mesaj
3 Nisan 2010; 14:09:23 

[DHVideo=]http://www.youtube.com/watch?v=0sbzm07Vjt8

1580 Mesaj
3 Nisan 2010; 14:15:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_PoweR

benide şikayet ediniz yazın kalfalık yapıyorum hiç yanlış ilaç vermedim bahşiş aldım bunuda mahkemede beyan edersin 22 lira

eczacılık okuyan biri gider çıraklık yaparmı sence?

mantıksız mantıksız konşmayın kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A ®h Pozitif -- 3 Nisan 2010; 14:16:58 >

Steam : Arhpositif
Game Center :burak_eskikara@hotmail.com

1769 Mesaj
3 Nisan 2010; 14:18:25 

kesinlikle çalışabilir

Bir ihtimal daha var.

641 Mesaj
3 Nisan 2010; 14:19:18 

Eczacı zaten reçetedki ilacı vermiyormu yahu ? Bunu yapmak için illa okumuş olmakmı gerekli çok mu zor yani ? O yoksa onunla eşdeğer ilacıda hiç olmadı arayıp dükkan sahibine sorar nedir yani ? Sigorta, karne usulunude ogrenirse taam problem yok illa okumasımı lazım...

aziz-i kavim, aziz-i millet, aziz-i vakit idik, a'da zelil kıldı bizi...

652 Mesaj
3 Nisan 2010; 14:26:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Yordis

ee haci adamlarda oyle para kazaniyor.buna ticaret denir bilmeyene ucuza alir pahaliya satar.almadan once arastirmalari lazim.yoksa boyle kaziklanirlar.

Uzaklaştırılmış
3 Nisan 2010; 14:29:22 

quote:

Orijinalden alıntı: mct2002

Cık cık cık arkadaşlığın en önemli kuralını çiğnemiş o çocuk tabiki hemen arkadaşlığı kesmek lazım.En doğrusunu yapmışsın

okurken şaşa kaldım ya nasıl olurda ekran kartından anlamaz iyi yapmışsın arkadaşlığını keserek benim arkadaşım ekran kartından anlamayacaktı kan çıkardı kan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

994 Mesaj
3 Nisan 2010; 14:30:14 

Yanlış ilaç vermesi imkansız bence. İlacın ismi belli cismi belli.Yani anlayacağın çalışabilir.Bunun için eczacılık okumaya gerek yok.Birde sen hiç gördün mü Eczacılık okuyupta başkasının eczanesinde çalışan?

Herkese inat Ebru Gündeş!

4984 Mesaj
3 Nisan 2010; 14:35:47 

quote:

biyeri ağrıyorsa doktora gitsin bi zahmet

psn: FatihCeyhan

İ7 2600k 3.40 Ghz. - Asus GTX 560ti - 8 Gb ram - Haf Plus 912

Uzaklaştırılmış
3 Nisan 2010; 14:39:09 

quote:

Orijinalden alıntı: vuque

Problem nedir?

379 Mesaj
3 Nisan 2010; 14:49:51 

bilgisayarı olmayanlarla irtibatınızı kesin ben öyle yapıyorum

1810 Mesaj
3 Nisan 2010; 15:01:11 

quote:

Orijinalden alıntı: Number47

Problem nedir?

Arkadaş N'yi Unutmuş.Bende Onu Hatırlatayım Dedim...

CPU: AMD FX X8 8350 Mobo: Asus Sabertooth 990fx R2.0 GPU: Sapphire HD 7970 Dual-X Ram:8GB RipjawsX 1866 Mhz PSU: OCZ ZX-Series 1000W Gold Modular Case: Antec Performance One P193 V3 SSD: Samsung 840 250 GB HDD: WD Green 2TB Headset: Plantronics Gamecom 780 Screen: iiyama ProLite E2773HS 27" 1MS LED Keyboard: LOGITECH G510 Mouse: Steelseries KANA/Logitech G9x

2291 Mesaj
3 Nisan 2010; 15:17:57 

Bu çok önemli bir konu bizzat kendin cumhurbaşkanının huzuruna çıkıp ona şikayet etmelisin

[Satılık Xbox 360 Oyunları] Tıkla!

//Satılık Fossil erkek saati\\ TIKLA!

36 Mesaj
3 Nisan 2010; 15:33:39 

Şimdi üniversitedeki eğitim eczanede kullanılıyor mu sence ? reçeteyi al ilacı ver hazır ilaçlar vs.. sistem böyle işliyor artık örneğin eczacı diploması kiralanabiliyor iyi bir paraya

800 Mesaj
3 Nisan 2010; 15:38:16 

lan bak doğru söyle prezervatif istedin de vermedi mi

629 Mesaj
3 Nisan 2010; 16:11:57 

Benim de 5dk önce şöyle bir sorunum oldu, 5 aydır kullandığım ve her ay da aynı eczaneden aldığım roaccutane ilacı 6. ayında(dün aldım) ezik çıktı ve 3 kapsül kullanılmaz haldeydi. Gittim eczaneye, dediler ki bizle bir ilgisi yok. Ben artık ilaç alırken de mi defosu var mı yok mu diye kontrol edicem kutunun içini? Velhasıl 3 kapsül kullanılmaz halde ve adamlar yardımcı olmadı. Ne yapılmalı, nereye şikayet edilmeli?

PSN: fuzuli

3373 Mesaj
3 Nisan 2010; 16:15:58 

quote:

Orijinalden alıntı: Erhan.sen

Benim de 5dk önce şöyle bir sorunum oldu, 5 aydır kullandığım ve her ay da aynı eczaneden aldığım roaccutane ilacı 6. ayında(dün aldım) ezik çıktı ve 3 kapsül kullanılmaz haldeydi. Gittim eczaneye, dediler ki bizle bir ilgisi yok. Ben artık ilaç alırken de mi defosu var mı yok mu diye kontrol edicem kutunun içini? Velhasıl 3 kapsül kullanılmaz halde ve adamlar yardımcı olmadı. Ne yapılmalı, nereye şikayet edilmeli?

kapsüller patlak durumda mı diyorsun? patlak değilse şekli şemali önemli değil. yut gitsin suyla..

Dünya sevgisi bütün hataların başıdır.
İşler yolunda gittiği zaman mutlaka bir terslik vardır.
Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur.
Yakınınızda herkesin çok sevdiği bir kişi var ise dikkat edin, belki de en tehlikeli kişi yakınınızda olabilir..(Kelebek gibi uçar arı gibi sokar.)
Canınız mı sıkıldı? | | Foruma tekrar giriş yapmak için tıklayınız..

629 Mesaj
3 Nisan 2010; 16:17:29 

gerçekten...

PSN: fuzuli
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » eczane nereye şikayet edilir!!!!!!!!!!!!ECZACILIK OKUMAMIŞ BİRİNİ ÇALŞTIRIYORLAR
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.453