Şimdi Ara

Itoos'dan HD video oynatabilen medya oynatıcı M8HDP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Itoos M8HDP taşınabilir medya oynatıcı

Daha önce uygun fiyatı ve ilgi çekici özellikleriyle adından söz ettirmeyi başaran M6HD ve M8HD medya oynatıcılarından sonra, Çin merkezli Itoos firması M8HDP model isimli yeni medya oynatıcısı ile tekrar kullanıcıların karşısına çıkıyor.

M8HDP, 800 x 480 piksel çözünürlükte, 5 inç boyutunda LTPS LCD teknolojisini kullanan bir ekrana sahip. 720p ve 1080p çözünürlüğündeki videoların yanı sıra 1280p çözünürlüğündeki videoları da oynatabilen ürün, H264, MPEG2, VC-1 video kodeklerini ve RM, RMVB, MKV, MOV, TS, AVI, MPG, M2TS, M4V, PMP, MP4, 3GP, VOB ve DAT video formatlarına destek veriyor. Sahip olduğu HDMI çıkışı sayesinde de yüksek çözünürlükteki bu videoları HD TV'lerinizde izleyebilmenize olanak tanıyor. 10 MB/s'ye kadar kopyalama hızı sunan USB bağlantısı ve 6,5 saate kadar kullanım süresi sunan M8HDP'nin fiyat ve çıkış tarihi hakkında henüz bilgi bulunmuyor.

• Burda bunu full hd televizyon fiyatından itelerler :)
    Göründüğü kadar küçük ise gerçekten bravo .
    Yolculuklara birebir :)
  • Yanlız çözünürlüğe dikkat, 1280p :)
  • Bence bu taşınabilir Media Player'ların geleceği baya parlak. Gelecekte divx oynatıcılar kadar etrafta gözükecektirler.

1280p gibi bir çözünürlük bana abartı geldi. Takılma olasılığı yüksek.

Piyasada şimdilik satıcı az. Biraz sermaye ile bu işe dalmanın tam zamanı.

Gerçi benim hevesim kursağımda kaldı ama (http://forum.donanimhaber.com/m_38857421/tm.htm)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KontDRACULA_Wind -- 3 Nisan 2010; 13:28:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KontDRACULA_Wind

Bence bu taşınabilir Media Player'ların geleceği baya parlak. Gelecekte divx oynatıcılar kadar etrafta gözükecektirler.

1280p gibi bir çözünürlük bana abartı geldi. Takılma olasılığı yüksek.

Piyasada şimdilik satıcı az. Biraz sermaye ile bu işe dalmanın tam zamanı.

Gerçi benim hevesim kursağımda kaldı ama (http://forum.donanimhaber.com/m_38857421/tm.htm)

ister istemez kafa karıştırıyor ,1280p gibi bir çözünürlük

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.