Şimdi Ara

Skoda Octavia 1.6 TDI fiyat listesine girmiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
8.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Skoda Octavia 1.6 TDI fiyat listesine girmiş

http://www.skoda.com.tr/new/fiyatlistesi.asp?islem=fiyatlar&KatID=1

• Bence Elegance çok para ama Ambiente Manuel güzel alternatif olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REVENT0N -- 2 Nisan 2010; 16:17:32 >
  • Bu motor Seat Exeo ne zaman gelir acaba?
    bilgisi olan var mi?
  • Skoda kendini gün geçtikçe yeniliyor . Gerçekden bu firma alkışı hakedio
  • Piyasada hak ettiği yeri bulursa alınacak en iyi araçlardan biri olacaktır o fiyatlara..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 26_bbz_26

Bu motor Seat Exeo ne zaman gelir acaba?
    bilgisi olan var mi?

şu 1.6 TDI motor enine yerleştirilyor
    Seat Exeo'da uzunlamasına motor yerleşimi olduğu için, baz alınan Audi A4'te hangi motor kullanılıyorsa aynıları kullanılıyor
    şimdilik A4'e 1.6 TDI motor uygulanmış değil, tabii uygualanabilmesi için ona göre yani uzunlamasına yerleştirilecek şekilde üretilmesi gerekir
  • DSG ile DGS farklı şanzıman türleri mi ? DSG yi biliyoruz da DGS ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehed

DSG ile DGS farklı şanzıman türleri mi ? DSG yi biliyoruz da DGS ne?

yanlış yazım
  • 1.6 TDI 105 HP Elegance 45.000 olsa , araç yok satar ..

Birde Vw artık TDI motor yerine başka bir motor koysa araçlara , ne bileyim en azından traktör sesi olmayan bir motor. Yüz milyarlık araçlarda traktör sesi var hala ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

1.6 TDI 105 HP Elegance 45.000 olsa , araç yok satar ..

Birde Vw artık TDI motor yerine başka bir motor koysa araçlara , ne bileyim en azından traktör sesi olmayan bir motor. Yüz milyarlık araçlarda traktör sesi var hala ..

Geçen hafta Focus.ları inceledim Focus'un yanında TDİ motor o kadar sessiz kalıyor ki..
  • giriş donanımında jetta'ya göre avantajlı, fakat orta ve üst donanımda fark azalıyor:

http://binekarac.vw.com.tr/html/fiyat.htm?model=jetta

• quote:

1.6 TDI 105 HP Elegance 45.000 olsa , araç yok satar ..

çok ses yapanlar TDI PD (Pumpe Düse) dizel motorlar
    1.6 TDI ise CR (Common Rail) dizel motor, daha az ses yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: dranov

Geçen hafta Focus.ları inceledim Focus'un yanında TDİ motor o kadar sessiz kalıyor ki..

Bende Focus TDCi'den sonra TDI'a binince aradaki farkı hissettim , TDI kükrüyor

quote:

Orijinalden alıntı: isikayhan

giriş donanımında jetta'ya göre avantajlı, fakat orta ve üst donanımda fark azalıyor:

Şahsi yorumum , Octavia 1.6 TDI 105 HP Elegance 45.000 TL'ye satılsa dediğim gibi bana kalırsa peynir ekmek gibi satar.
    ve Ben olsam Jetta alacağıma Octavia alırım.
    Birde hocam , aracım imzamda yazılı. Benimki Düz TDI'mı oluyor ? CR'si olmayandan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Trabzon61~ -- 2 Nisan 2010; 18:39:16 >

• quote:

quote:

Transporter ile yanyana duruyordu bana Focus kükrüyor gibi geldi,Transporter miyavlamaya başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dranov -- 2 Nisan 2010; 18:46:26 >

• quote:

Transporter ile yanyana duruyordu bana Focus kükrüyor gibi geldi,Transporter miyavlamaya başladı

İki araçta rölantidemiydi Kükreme konusunda aracıma güvenirim en başarılı kükreyen dizellerdendir Gerçi araba konusu karıştı aile içinde akşama konu açacam tigucum benden ayrılıyor :)
  • quote:

quote:

İki araçta rölantidemiydi Kükreme konusunda aracıma güvenirim en başarılı kükreyen dizellerdendir Gerçi araba konusu karıştı aile içinde akşama konu açacam tigucum benden ayrılıyor :)

Evet Transporter ı iyi biliyorum zaten Focus a binince şaşırdım.Sana bi Grande Punto yakışır o zaman

• quote:

Evet Transporter ı iyi biliyorum zaten Focus a binince şaşırdım.Sana bi Grande Punto yakışır o zaman

Neyse kükreme olayı görecelidir
    Sanırım bu gidişle öyle oluyor , aşkıma kavuşuyorum
  • quote:

quote:

Neyse kükreme olayı görecelidir
    Sanırım bu gidişle öyle oluyor , aşkıma kavuşuyorum

Yada seninki iyi kükrüyor
    Al tabii kavuş aşkına napıcaksın koca Tiguyu

• D-4d ve Multijet sessizlik istiyorsan alacağın motorlar bunlar hele 4d resmen tık yok
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: isikayhan

giriş donanımında jetta'ya göre avantajlı, fakat orta ve üst donanımda fark azalıyor:

Şahsi yorumum , Octavia 1.6 TDI 105 HP Elegance 45.000 TL'ye satılsa dediğim gibi bana kalırsa peynir ekmek gibi satar.
    ve Ben olsam Jetta alacağıma Octavia alırım.
    Birde hocam , aracım imzamda yazılı. Benimki Düz TDI'mı oluyor ? CR'si olmayandan

sizinki CR olandan:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Volkswagen_Group_diesel_engines#2.0_R4_16v_TDI_CR_81-132kW

2.0 R4 16v TDI CR 81-132kW

103 kilowatts (140 PS; 138 bhp) @ 3,750-4,150 rpm; 320 newton metres (236 ft·lbf) @ 1,750-2,800 rpm — CBAA, CBAB, CBDB

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.