En iyi reklam engelleme programı hangisi?
9 Cevap7031 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3329 Mesaj
2 Nisan 2010; 13:02:12 

Evet bütün reklamları bloke edebilen program hangisidir?

ASUS Z9PE-D8 WS ; 2 Adet Xeon E5-2689 ; 64 Gb Samsung Ram ; Xtreem 480 Gb SSD ; Zotac GTX690 ; Creative X-FI Titanium Fatal1ty Pro ; Xilence 1200W Psu

3093 Mesaj
2 Nisan 2010; 13:52:02 

[font="Trebuchet MS"]Ad Muncher Hayran kalacaksın. Hiç uğraşmıyorsun program altta açık duruyor hangi siteye girersen gir seni reklamlardan kurtarıyor + kota tasarrufu yapıyor. Program gösteriyor zaten ne kadar mb lik reklamın ne kadarından tasarruf yapmışsın diye

Fotoğraflarıma buradan ulaşabilirsiniz

6556 Mesaj
2 Nisan 2010; 14:05:12 

quote:

Orijinalden alıntı: Powerx*

[font="Trebuchet MS"]Ad Muncher Hayran kalacaksın. Hiç uğraşmıyorsun program altta açık duruyor hangi siteye girersen gir seni reklamlardan kurtarıyor + kota tasarrufu yapıyor. Program gösteriyor zaten ne kadar mb lik reklamın ne kadarından tasarruf yapmışsın diye

Bunu yazmak için girmiştim. Bir zamanlar kullanıyordum Chrome kullanırken ama bazı sıkıntıları var programın, mesela bazen bir siteye girmiyor yada eksik farklı gösteriyor bir bakıyorsunuzki sebebi Ad muncher imiş. Yeni versiyonları çıktı belki düzeltilmiş olabilir.

Site olarak örnek vermek gerekirse aklıma gelen zedge.com da herhangi bir içeriğin downloadını yada tema ön özlemesini engelliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByAdmin -- 2 Nisan 2010; 14:06:05 >

Samsung Galaxy SII

Aynı dili konuşan değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilirler. (Hz. Mevlana)

3329 Mesaj
2 Nisan 2010; 16:27:28 

Tavsiye için teşekkürler. Kurdum programı gerçekten başarılı... Daha önce super ad blocker kullanıyordum onun kaldırmadığı bir çok reklamı da kaldırdı...

ASUS Z9PE-D8 WS ; 2 Adet Xeon E5-2689 ; 64 Gb Samsung Ram ; Xtreem 480 Gb SSD ; Zotac GTX690 ; Creative X-FI Titanium Fatal1ty Pro ; Xilence 1200W Psu

2742 Mesaj
2 Nisan 2010; 19:50:06 

adminler görmesin reklam engelleme konularından pek hoşlanmıyorlar

Nefsine yenik düşen dervişin Dergahında izzet bekleyen şeyhin Nefesinden aşk dökülen fakirin
Dilinden HU, Yüreğinden HU, Zihninden HU dökülen garibin
Emeğinden ter damlayan işçinin
Diktatörün, zorbanın ve zalimin
Nefretin karanlığına yenik düşenlerin Haramdan medet, medetten hayır umanların
Hep birlikte buyurun;
EDEP YA HU! deme zamanı…

505 Mesaj
2 Nisan 2010; 22:16:21 

Ad Muncher engellediği içeriklerin yerine [Munched] etiketi bırakıyor. Bunu göstermeme gibi bir seçeneği var mı ?

3329 Mesaj
2 Nisan 2010; 23:09:52 

Ayarlarda o etiketi göstermeme seçeneği var orayı işaretliyorsun...

7 Mesaj
28 Eylül 2011; 1:28:29 

**** gayet başarılı

Hz. Peygamber, alışverişte güvenin bolluğa ve berekete vesile olacağını bildirmektedir. Emanete riayet rızık, hainlik ise fakirlik getirir buyurur.

1887 Mesaj
28 Eylül 2011; 15:48:40 

Böyle şeyler için Pc program yüklemeye gerek yok Kullanmıs oldugun Tarayıcı muhtemelen Firefox veya Chrome'sa onlara has eklentileri var a.d.b.l.o.c.k ben firefox kullandıgım içn gayet başarılı eklentisi..

Tarayıcını iyi Seç..!!
Mac Os X'i Tanıyalım..

3115 Mesaj
28 Eylül 2011; 16:40:34 

tabi ki edbılok plus

9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLERİ
İzmir ve İzmir'deki Üniversiteler Hakkında Her Şey
DH Sony Ericsson Xperia Neo V Kullanıcıları
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İşletim Sistemleri ve Yazılımlar] » Yazılım Genel » En iyi reklam engelleme programı hangisi?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.156