Gaziosmanpaşa Çukurçeşme - Nasıl Gidilir
14 Cevap2600 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

5926 Mesaj
2 Nisan 2010; 12:29:42 

Ulaşım altforumuna bakan yok, buraya açmak zorundayım.
---

Çapa'dayım; gideceğim yer Kadri Yörükoğlu Lisesi. Karşısında Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi var. Yer Merkez Mahallesinde.
Bütün bu bilgilere rağmen en yakın otobüs durağının ismini öğrenebilmiş değilim. Haritalarda bakınca tam dibinde bir durak var gözüküyor fakat ismi meçhul. İETT aramasında Çukurçeşme durağı var fakat Bayrampaşa'da gözüküyor o da.

Bir yardım lütfen.

Hazar Karabay Blog | DIY Audio Türkiye - Forum

755 Mesaj
2 Nisan 2010; 12:33:31 

Gaziosmanpaşa - Aksaray minibüslerine bin, Gop meydan (taşlıtarla)'a gitmek istiyorum de. Meydanda in ve önüne gelen ilk kişiye gaziosmanpaşa hastanesini sor. yolu tarif edecektir, meydandan 5 dk'nı alacak yürümen. okul da hemen onun karşısında.

pes13 id: safak

454 Mesaj
2 Nisan 2010; 12:34:20 

Çapa'dan bin Kabataş-Zeytinburnu tramwaylarına in topkapıda. Topkapıdanda bin Mescidiselam Tramwayına Sağmalcılar durağında in. İndiğinde karşında mass plazayı göreceksin. Onun yan sokağından direkt aşağı in GOP Hastanesi'ne gelecen onun karşısıda lise.

2.seçenek aksaraydan binersin gop minibüslerine meydanda inersin Adliyeyi sor. Bulduktan sonra 3 dk falan adliyeden aşağı yürü aynı yere çıkacaksın

★★★ F E N E R B A H Ç E ★★★

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
2 Nisan 2010; 12:35:40 

Hocam Kadri Yörükoğlu lisesinin karşısında durak zaten. Tam karşısında kalıyor iett durağı ama ismini bilmiyorum şuanda.Siz iett ile gelirseniz herhangi birine sorun zaten söylerler.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
2 Nisan 2010; 12:37:41 

quote:

Orijinalden alıntı: lostplanetp

Çapa'dan bin Kabataş-Zeytinburnu tramwaylarına in topkapıda. Topkapıdanda bin Mescidiselam Tramwayına Sağmalcılar durağında in. İndiğinde karşında mass plazayı göreceksin. Onun yan sokağından direkt aşağı in GOP Hastanesi'ne gelecen onun karşısıda lise.

2.seçenek aksaraydan binersin gop minibüslerine meydanda inersin Adliyeyi sor. Bulduktan sonra 3 dk falan adliyeden aşağı yürü aynı yere çıkacaksın

Not: Mass Plaza değil orası eskidendi. Rumeli TV yazıyor orda ama taşlıtarlada inmeniz daha iyi, ordan direk aşağıya giderseniz 2-3 dakkalık yol zaten hastahane solda kalıyor sağda ise lise.

375 Mesaj
2 Nisan 2010; 12:45:59 

quote:

Orijinalden alıntı: lostplanetp

En uygunu bu. Tramvayla 10 dakikada oradasın.

Daha güçlü, daha sakin
Daha mutlu, daha suskun
Daha olgun, daha kırgın
Daha yalnız, daha yorgun

5926 Mesaj
2 Nisan 2010; 12:48:30 

Çok teşekkürler tüm tarifler için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazar -- 2 Nisan 2010; 12:49:26 >

4275 Mesaj
2 Nisan 2010; 13:05:22 

Tramvay en kolayı.
Heyy be ortaokulum Kadriyörük, lise oldu.

Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)

5926 Mesaj
2 Nisan 2010; 13:06:44 

Nokia Maps halen İlköğretim olarak gösteriyor, ilk gördüğümde başka bir okul daha mı var demiştim ama sonra aklıma geldi değişmiş olabileceği. Gerçekten de lise olmuş.

4275 Mesaj
2 Nisan 2010; 13:18:17 

Mehmet Borlak ingilizce hocamdı, öldü diye duymuştum.

Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)

477 Mesaj
2 Nisan 2010; 13:30:04 

quote:

Orijinalden alıntı: 1881

Tramvay en kolayı.

1-8 sınıfta bende kadriyörükteydim böle forumlarda görünce ismini duygulandım . .

4275 Mesaj
2 Nisan 2010; 13:52:39 

quote:

Orijinalden alıntı: by_delgado

quote:

Orijinalden alıntı: 1881

Tramvay en kolayı.

1-8 sınıfta bende kadriyörükteydim böle forumlarda görünce ismini duygulandım . .

Hele ben sanki dünya çapında bir okuldan bahsediyormuşuz gibi oldum (Kembriç, Oksford falan)

521 Mesaj
2 Nisan 2010; 15:15:35 

Çukurçeşme minübüslerine bin

4275 Mesaj
2 Nisan 2010; 17:56:52 

quote:

Orijinalden alıntı: p1nwul

Çukurçeşme minübüslerine bin

Ama 3 saniye sonra hemen in

2165 Mesaj
2 Nisan 2010; 18:12:18 

ben kadri yörükoğlu'nda okuyorum şu an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluepower -- 2 Nisan 2010; 18:14:54 >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Gaziosmanpaşa Çukurçeşme - Nasıl Gidilir
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.109