- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
internet giriş sayfasını değiştiremiyorum
8 Cevap6959 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

38 Mesaj
28 Ağustos 2005; 8:46:57 

arkadaslar acele yardım istiyorum.bir siteye girmiştim site otamatik olarak giriş sayfam oldu ve internet ayarlarındaki giriş sayfam silinik değiştirilmiyor.LÜTFEN YARDIM!!!!

100 Mesaj
28 Ağustos 2005; 17:15:57 

merhaba dostum onun yapan programlar mesela microsoft antispyware ile yapabilirsin bunu olsa zaten girmez tabi sadece onun için programda var ama aklımda değil şuan başlat/çalıştır/regedit yaz enterle kayıt defteri açılıcak orda aradan HKEY filan die yazar tek tek homepage arat o dizinlerde bulur zaten ordanda silerblirsin kolay gelsin

789 Mesaj
28 Ağustos 2005; 17:33:38 

büyük ihtimalle spyware kapmışın. ad-aware, spybot search&destroy gibi yazılımlar ile tarat pc ni, temizle.

Saygılar, sevgiler...

9 Mesaj
31 Ağustos 2005; 15:19:25 

regeditten silmeyi dene eger virus varsa yada yeni kullanıcı isen ayarlarda yapman gerek

Elektronik Teknisyeni http://www.free-webster.com/users/hakankaya

174 Mesaj
31 Ağustos 2005; 16:26:17 

sitene hakim olan siteyi regeditte arat bulduklarını silme; değiştir, silersen internet explorerin çaşlışmayabiriir

2655 Mesaj
4 Eylül 2005; 13:56:03 

kullandığın browser en üstünde araçlar menüsü var oradan internet seçenekler yada seçeneklere gir başlangıç sayfanı değiştir

l|lllll|lll||ll||lll|ll||lllll||lll¢σρуяιgнт © ѕιη¢є 1982-2014

929 Mesaj
8 Eylül 2005; 12:32:01 

1. ie pencerelerinin hepsini kapat.
2. regedit aç (başlat\çalıştır açılan pencereye regedit yaz ve enter tuşuna bas)
3. kayıt defteri yedeğini al. (Dosya\Al... Masaüstünde yedek.reg olarak kaydet)
4. HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Internet Explorer\Control Panel\ HomePage. HomePage anahtarını sil. Şayet tarayıcının türümü ie4 ise; HKEY_ CURRENT_ USER\ Software\ Policies\ Microsoft\ Internet Explorer\Control Panel'den HomePage dword değerini 0 yapmalısın.
5. iexplorer'ı yeniden başlat

not: Bir sorun olursa yedek.reg dosyasını çalıştırabilirsin. Ayarların eski haline dönecektir.

yok

30 Mesaj
8 Eylül 2005; 19:15:02 

ad-aware Bu programı kullan Çok etkili.Bundan bir haftaa önce bir arkadaşıma aynısı olduu.Bu program basit ve hızlı.

ENIGMA

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
8 Eylül 2005; 21:44:21 

bu çokda zor değil emin ol ki Hijack This! programını yükle değiştirebilirsin sonrasında
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İşletim Sistemleri ve Yazılımlar] » Windows İşletim Sistemleri » Windows 7 » internet giriş sayfasını değiştiremiyorum
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.203