Şimdi Ara

LPG Bağlantı Kablosu / LPG Ayar Kablosu / LPG Interface (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
5
Favori
54.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pm atıldı.
  • Kablo için mesaj bırakan arkadaşlar aynı mesajı pm/özel mesaj ile bize gönderirseler hızlı cevap verebiliriz.
    Başlıkta yazılan mesajlara uyarı gelmeyebiliyor.
  • Merhabalar,

1999 model 1.5 Mazda 323 aracımda Atiker Fast kit takılı. Maalesef bu model araçlarda lpg için çok ince ayar gerekiyor.

Program, kablo ve en önemlisi bu araç için ayarlar sizde var mı? Fiyat nedir?
  • Pm atıldı.
  • Merhaba, bende BAYKAN kit var. Uyumlu kablo elinizde mevcut mu? (Longas ile aynı interface kullanıyor diye duymuştum).

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pm atıldı.
  • Citroen C4 aracım için Atiker uyumlu kablo almak istiyorum. Çok iyi bilmediğim için ayarları daha da bozmaktan korkuyorum. Önceki aracıma ayar yapılırken marka model seçerek ayarla tuşuna basılınca kendisi ayarlıyordu sanırım. Serviste öyle gördüğümü hatırlıyorum. Bu kablo ve yazılımda da böyle ayar yapabilir miyiz. Ayrıca ürünü nasıl temin edebilirim?
  • Özel mesaj ile cvp verildi.
  • Ultragas takılı araçta. Programı var (3-4 çeşit program var elimde). Kablosu mevcut mudur? Adresinizi ve iletişim bilgilerinizi pm ile atarsanız haftasonu Ankara ya geldiğimde size ulaşabilirim. Foto aşağıda..Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sehzade26 -- 6 Şubat 2013; 22:54:21 >
  • resmi de yükledim..

LPG Bağlantı Kablosu / LPG Ayar Kablosu / LPG Interface

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sehzade26 -- 6 Şubat 2013; 22:54:00 >
  • Merhaba
    Kablo mevcut.
  • Tekrar pm attım size, ilgilendiğiniz için saolun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MSC Performans

Lovato Fast, Lovato FastCom, Lovato EasyFast, Milano Fast, KME Diego G3, StarLux, EkoGaz, Tartarini SGI, Tartarini EVO, Omvl Dream, zavoli Alisein, Romano Rins, KME, Bigas, Tomana, Tartarini Old Black, Fema Old, Versus, Eureka4, UltraGas Old, Emmegaz, Autronic, Mimgas, Fema, AG Gaz, EcoTech, Longas, FBR, Platinca, EasyJet, AG-Gas, LandiRenzo Omegas, Omegas Plus, LandiRenzo Blue, Landi LES+, UltraGas, Hedef Gas, Tomasetto Achille, Tomasetto T4 v.s.

Ayrıntılı bilgi için :www.mscsi.net &www.lpgkablo.com

Güvenli e-Ticaret ile satın almak için :http://www.sanalpazar.com/urunalin__selmscsidestek

Ürün Genel Özellikleri :
    - Bağlantı kablolarımızın tamamı USB 2.0`dır. Kablo uzunluğu 180 cm'dir.
    - Kablo ve soket arasında kutu yoktur.
    - USB modül ve konnektör ithaldir.
    - USB modül akım korumalıdır ve çalışması için gerekli olan akımı bilgisayardan alır. Araç ile elektriksel ilişkisi yoktur, bu nedenle %100 güvenlidir. Olası bir sıkıntıda ne bilgisayarınız ne de lpg ECU'su zarar görür.
    - 1 yıl üretim hatalarına karşı garantilidir.
    - Türkiye'de bir ilk... Ömür boyu kullanım garantisi. (Aracınızın üzerindeki kit değiştiğinde kabloyu bize gönderiyorsunuz ve yeni kitinize uygun kabloyu ücretsiz olarak gönderiyoruz. Siz sadece kargo masraflarını ödemiş oluyorsunuz.)

Kullanıcılar için tekli kablo :

LPG dönüşüm bayiileri için değiştirlebilir çok soketli kablo :

Bluetooth cihaz :

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

prins için uygun mudur bu kablo? eğer uygun ise prins programı ve bu kablo ile birlikte yollayabilir misiniz? son fiyatı ne olur?

• Prins VSI için kablo mevcut.
    Resimdeki kablo uyumlu değil.
  • aldesa sıralı sistem lpg ayar kablosu var mı?
  • Merhaba
    Aldesa iki çeşit kablo kullanıyor.
    1. eski küçük siyah on terminalli konnektör.
    2. 3 terminalli konnektör.
    Her ikisi de mevcut.
  • Bize sormadan kablosu yok, ayar yapılmıyor diye lpg kitinizi sökmeyin.
    Hemen hemen bütün markalara kablo üretiyoruz.
    ...
  • Bir ilk daha:
    Voltran lpg ayar kablosu onarım hizmetimiz başlamıştır.
  • sitemiz yenilendi:
    www.mscsi.net
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.