Şimdi Ara

iTunes 9.1 yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 Nisan'da iPad'i satışa sunmaya hazırlanan Apple, iTunes yazılımında güncellemeye gitti. Her zamanki gibi Apple Software Update yazılımı ve iTunes'un internet sayfası aracılığıyla yayınlanan güncelleme, iTunes'a iPad senkronizasyon kabiliyeti kazandırıyor.

iTunes 9.1 ile gelen yeni özellikler şu şekilde;

• iTunes'unuzdaki içerikleri (Müzik, Video, TV Şovları, Kitapları vb.) iPad'e aktarabilirsiniz.

• iPad yada bilgisayarınız üzerinden satın aldığınız elektronik kitapları düzenleyebilirsiniz.

• Genius Mixes listelerine yeni ad verebilir, düzenleyebilir ya da silebilirsiniz.

• yada ayrımına dikkat edelim lütfen. (ya da )
  • quote:

Orijinalden alıntı: WVdestek

yada ayrımına dikkat edelim lütfen. (ya da )

Wow... Çok keskinsin...
  • itunes 9.1 versiyonu yükledikten sonra iphone görmemeye başladı,sync edemiyorum,böyle bi sorunla karşılaşan oldumu yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: WVdestek

yada ayrımına dikkat edelim lütfen. (ya da )

hocam ,,on parmak yazarken bazı hataları hep yapıyoruz belki cık hoş görü please
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

itunes 9.1 versiyonu yükledikten sonra iphone görmemeye başladı,sync edemiyorum,böyle bi sorunla karşılaşan oldumu yardım lütfen

Bende de garip bir sorun var. Geçen hafta restore ettikten sonra 9.1 itunes yükledim ve 3.1.3i update yapttıktan sonra SYNC i başlatıyorum ama 2 saatten fazla beklememe rağmen bitmiyor.. iptal edip çıkıyorum.. Sorun nerde olabilir acaba bilen var mı?
  • bende itunes 9.1 e update ettikden sonra 2g iphone'umu görmemeye başladı, liblary dahil herşeyi silip 9.0.3 sürümünü kurdum bu seferde telefonu gördü ama liblary gittiği için sync etmemeye başladı (başka bir liblary ile eşleştirilmiş diyor), 9.0.3 sürümüne yeniden güncelledim durum değişmedi telefonu görüyor ama sync et dediğimde (başka bir liblalry ile eşleştirilmiş herşeyi sileceğim diyor) bu durumdan dönmenin bir yolu varmı, bayağı bir google araştırması yaptım ama iphone un içindeki herşeyi silmeden itunes u kandırıp sync ettirmenin yolunu bulamadım, bilenlerden yardım bekliyorum.
  • 9.1 de senkronize problemi yasamaya basladım, eski versiyonu nasıl yükleyebiliriz ?
  • ben de itunes'un son halinden çok şikayetçiyim.. ilk başta arkadaşların dediği gibi iphone'un sync'i çok uzun sürdü, daha doğrusu bitmek bilmedi, iptal edip, itunes'un sync geçmişini sildikten sonra tekrar yapınca kısa sürede halloldu.. ama o zamandan beri de back up felaket bir halde.. back up'a bir başlıyor, belki saatlerce! iptal etmesem heralde hiç bitmeyecek.. bu tarz şikayetleri apple'ın forumlarında da gördüm, muhtemelen son güncelleme yüzünden bu tarz sıkıntılar başladı.. umarım düzeltirler..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.