Şimdi Ara

Avea olan hattımı GsMobile'e Taşısam mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Avea kullanıyorum şuan 55 kontör 70 her yöne hediye kontör var. (burası önemlimi bilmiyorum yinede yazim dedim)
    Hattımı GsMobile'e taşımak istiyorum.
    Araştırdım Gsmobile, Avea ile aynı zaten kampanyalar vs.

1. Sorum öneriniz nedir? taşıyim mi?
    2. Sorum Avea bayiisine gidip başvuruyoruz dimi? herhangi bir ücret ödüyormuyuz? veya kontör yükleme zorunluluğu varmı hat taşımak için?

Bilgilendirirseniz sevinirim.
    İyi Forumlar.

• Konuşmalarınız daha çok hangi yöne,tek numara ile mi daha çok konuşuyorsunuz?

Evet,Avea bayiisine gidip başvuruyoruz. Avea'dan Gs Mobile'a geçmek 8 tl... Bu ücret sim kart ücreti olarak alınıyor. Kontör yükleme zorunluluğu yok.
  • Satcell dostum seni anlamak imkansız. Önceden avea diyordun, simdi olmuşsun vodaci. Neyse.
    Kardeşim gsmobile kullanırsan cok küçükte olsa kulübumuzun kasasına birseyler gider.ayrıca telefon kullanımın nasıldır bunu belirtirsen sana yardımcı olabilir. Mesele ben bu mesajı gsmobile hattımda atiyorum.
  • vodafone'a geç,ertesi gün gs mobile'a doğru kükle...
  • Avea'dan herhangi bir taraftar hattına geçmenin 8 TL sim kart bedelinin yanısıra 150 kontör geçiş ücreti vardır. Dolayısı ile 1 gün vodafone'a taşı 1-2 arama yapıp geri GSMobile'a taşıma başvurusu yap, ücretsiz olarak geçiş yapmış olursun. İyi ki diğer operatörler var, yoksa Avea'lıların hali nice olurdu..
  • @ omegama

Hocam konuşmadan ziyade daha çok mesajlaşıyorum diyebilirim.
    Öyle sürekli aradığım numara veya hat yok.
    Lazım oldugunda arayıp konusuyorum bir tek.

@ satcell

Amacım hediye kontör felan değil, 8 tl'de gitsin oda önemli değil.
    Önemli olan klubümün hattını kullanmak ve oparötör değiştirmedende olacağı için bu yüzden tercihim gsmobile oldu.
    Zaten avea'dan memnunum.
    Hemde Operatörüm'ün değiştiğini anlamayacaklar.
    Gsmobile avea bazlı oldugu için.

@ Mp3DeLiSi

Amacım zaten hem klubüme yarar sağlamak, hemde kampanyalar değişmiyor aveadaki kampanyalar ile aynı.
    Telefon ile pek haşır neşir değilim. Lazım oldugunda arıyorum. Birde mesaj hakkı yapıyorum ayda 500 sms.

@ omegama

Bir sorun yaşanmasın böyle bir durumda?
    Vodafone a geçince herhangi bir ücret ödüyormuyum?
    veya vodafone geçince başka hatta geçiş hakkım felan bitmesin?

@basturkemin

8 tl önemli değilde, 150 kontör çok zor olur.
    Daha yeni 20 TL verdim kontör yükledim
    Bu durumda bir daha 30 tl veripte yükletemem

Dediğim gibi arkadaşlar amacım hem kulübe yarar sağlamak (ufakda olsa)
    Hemde Operatörümü değiştirmemek, sadece adı değişior.
    Geri kalanlar hep avea ile aynı.
    Avealılar ilede ücretli konusabiliyorum.
    Sms hakkı felan.

Sizin dediğiniz gibi vodafone geçip sonra tekrar Gsmobile a geçsem bir sorun ile karşılaşmam dimi?
    Vdafone geçsem herhangi bir şart varmı ücret felan?
    veya vodafone'dan gsmobile'a geçiş sırasında?

• 2 durumda da şart, ücret yok. numara taşıyabilirsin.
  • aynen, için rahat bir şekilde git vodafone'a hattını ücretsiz taşı kontörlü bir tarifeye, taşınma tamamlanınca 24 saat dursun, 2-3 arama yap 20 kontörünle (5TL bakiyenle), sonra GSMobile'a taşıma başvurusu yap, ücretsiz şekilde geç tarifeye
  • Şimdi Babamın Kimliğini(hat babamın üstüne) alıp Vodafone bayiisine gidiyorum.
    Hattımı vodafone'a taşıyorum. Peki bu aveadaki mevcut kontör vodafone'a geçecekmi ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.