- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Diadora Eşofman Takım - 39 TL
69 Cevap11139 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2 Mesaj
31 Mart 2010; 17:58:47 

[font="Arial"]Barcin.com'da Diadora Bay ve Bayan eşofman takımları SADECE 39TL!

*Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Barcin.com - Diadora Spor Giyim Ürünlerini Görmek İçin Tıklayın...

Barcin.com Hizmetleri:
- 99 TL üzeri siparişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO,
- Herhangibir nedenle (ürünü beğenmeseniz bile) ÜCRETSİZ iade / değişim,
- Hızlı kargolama,
- Güvenli alışveriş,
- UPS güvencesiyle ürünü teslim aldığınızda kapıda ödeme imkanı,
- Koşulsuz müşteri memnuniyeti.

http://www.barcin.com

0

Ekteki dosya (1)

12 Mesaj
31 Mart 2010; 18:14:11 

yarın konaktaki mağazanızdan ürünü elden alabilirmiyiz netten alısveris yapmıyorum görüpde alma şansım var mı saygılar ...

2 Mesaj
31 Mart 2010; 18:15:58 

quote:

Orijinalden alıntı: befman

yarın konaktaki mağazanızdan ürünü elden alabilirmiyiz netten alısveris yapmıyorum görüpde alma şansım var mı saygılar ...

Konak mağazamızın seri sonu katında da aynı kampanyayı göreceksiniz. Ancak Barcin.com'daki tüm modelleri orada bulma şansınız olmayabilir...

12 Mesaj
31 Mart 2010; 18:20:22 

teşekkürler gerçekten güzel ürünler var yarın beden eğitimi hocamı da alıp gelmeyi düşünüyorum

21 Mesaj
31 Mart 2010; 20:41:42 

resimdeki esofmanı bulamadım sitede.bulan varsa söylesinde alim onu.güzel duruyor.

2303 Mesaj
31 Mart 2010; 20:55:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Siyama_Ronin

resimdeki esofmanı bulamadım sitede.bulan varsa söylesinde alim onu.güzel duruyor.

Ben de aynısını aradım ama bulamadım

Bu felek kimine kavun,
Kimine kelek yedirdi...

2 Mesaj
31 Mart 2010; 21:02:38 

quote:

Ben de aynısını aradım ama bulamadım

Stoklar büyük hızla tükeniyor. Bu nedenle bu üründe tükendi. Ancak benzer bir model olarak bu modeli ya da bu modeli değerlendirebilirsiniz...

21 Mesaj
31 Mart 2010; 21:10:18 

Şans yokki...bazılarında beden yazmıyor.o önerdiğin eşofmanlar yatak pijaması gibi.olmaz onlar.bana o resimdeki lazım.eğer resimdeki eşofman varsa stokta 3 adet almayı düşünüyorum.s yada m beden.ilgilenirsen sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyama_Ronin -- 31 Mart 2010; 21:10:40 >

5052 Mesaj
31 Mart 2010; 21:12:14 

resimdeki harbiden güzelmiş te, sitede kalanlar arasındakiler bu modelden sonra pek çekici gelmedi :)

Alper ŞEN
KALBİMİZDESİN PİLOT ALPER

GALATASA|RA|Y

2 Mesaj
31 Mart 2010; 21:12:33 

quote:

Şans yokki...bazılarında beden yazmıyor.o önerdiğin eşofmanlar yatak pijaması gibi.olmaz onlar.bana o resimdeki lazım.eğer resimdeki eşofman varsa stokta 3 adet almayı düşünüyorum.s yada m beden.ilgilenirsen sevinirim.

Yarın mağazalarımızdaki stok durumunu araştırıp size bilgi vereceğiz. İlginiz için teşekkür ederiz...

32 Mesaj
31 Mart 2010; 21:13:48 

geçtim siparişimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freeboy05 -- 31 Mart 2010; 21:14:00 >

2 Mesaj
31 Mart 2010; 21:18:21 

quote:

Orijinalden alıntı: freeboy05

geçtim siparişimi

İlginiz ve siparişiniz için teşekkür ederiz... Siparişiniz yarın kargolanacak ve haftasonuna kadar elinize ulaşmış olacaktır.
Bedenle ilgili bir sorun yaşamanız ya da ürünün beklentilerinizi karşılamaması halinde ücretsiz iade veya değişim hakkına sahip olduğunuzu bir kez daha hatırlatalım...
İyi günlerde kullanın...

32 Mesaj
31 Mart 2010; 21:21:27 

quote:

Orijinalden alıntı: Barcin.com

İlginiz ve siparişiniz için teşekkür ederiz... Siparişiniz yarın kargolanacak ve haftasonuna kadar elinize ulaşmış olacaktır.
Bedenle ilgili bir sorun yaşamanız ya da ürünün beklentilerinizi karşılamaması halinde ücretsiz iade veya değişim hakkına sahip olduğunuzu bir kez daha hatırlatalım...
İyi günlerde kullanın...

sitenizin en güzel yanı da bu zaten :) bedenin olmaması veya bir sorun olması durumunda kargonun ücretsiz olması

1132 Mesaj
31 Mart 2010; 21:26:48 

Diadorada XL beden hiç bulunmuyor mu acaba :) ?

12 Mesaj
31 Mart 2010; 21:32:24 

bende resimdeki eşofmandan istiyorum izmirde oturuyorum stok durumunuza bakıp hangi mağazada bulacağımı söylerseniz sevinirim saygılar teşekkurler

2 Mesaj
31 Mart 2010; 21:34:07 

quote:

Orijinalden alıntı: Quaker

Diadorada XL beden hiç bulunmuyor mu acaba :) ?

Elbette ki var... Ancak şu an mesajınızla farkettik ki birçok modelde gerçekten XL beden konusunda stoklarımız tükenmiş ya da tükenmek üzere.

XL Bedene sahip bazı modeller:
http://www.barcin.com/d...tml-0,0,0,0,0,0,10485,0
http://www.barcin.com/d...tml-0,0,0,0,0,0,10493,0

2 Mesaj
31 Mart 2010; 21:36:39 

quote:

bende resimdeki eşofmandan istiyorum izmirde oturuyorum stok durumunuza bakıp hangi mağazada bulacağımı söylerseniz sevinirim saygılar teşekkurler

Tabikide, yarın buradan bilgi vereceğiz. Eğer tedarik edebilirsek mutlaka Barcin.com'da da stoklarımızı güncelleyeceğiz.

1645 Mesaj
31 Mart 2010; 21:46:52 

urunlerin hepsi %100 poliestermi,pamuklu model devarmı?

3593 Mesaj
31 Mart 2010; 22:29:47 

aldik bir seyler, tesekkur ediyorum.

1097 Mesaj
31 Mart 2010; 23:12:29 

az önce sipariş verdim. acaba hangi kargoya ve ne zaman verirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biologist -- 31 Mart 2010; 23:21:16 >

SUSSAM GÖNÜL RAZI DEĞİL, SÖYLESEM TESİRİ YOK

670 Mesaj
31 Mart 2010; 23:28:23 

resımdekı de gelsın 2sını bırlıkte sıparıs ederım artık, 99 tlyı gecsın kargoda ücretsız :)
ben daha önce 4 tane sweet aldım 2sı kapşonlu gerçekten çok kalıtelı ve güzel. Siparişi verdikten 3 gün sonra elımdeydı. Herkese öneririm barcin.com'u

Intel Dual Core 2.8ghz, 3.5 GB Kingston Ram, 1.5 TB Western Digital Caviar Black HDD, Sapphire HD4650 1GB Ekran kartı, Sony Dvd Writer, 23'' Acer X233H Wide Screen Ekran, Datron RTA1030 Wireless Modem, Logitech X530 5.1 Ses Sistemi

2329 Mesaj
31 Mart 2010; 23:29:50 

barcın.com daki fiyatlar izmirde de geçerli olduğu yer varmı konaktaki barcında falan?

2 Mesaj
1 Nisan 2010; 2:24:54 

quote:

Orijinalden alıntı: texmo

urunlerin hepsi %100 poliestermi,pamuklu model devarmı?

Maalesef pamuklu Diadora eşofman bulunmamaktadır... Ancak hepsi de %100 polyester değildir. %15 Spandex ibaresi göreceğiniz ürünler hissiyat olarak pamuklu kumaşa yakın bir görüntü vermektedir. Ancak bu ürünlerde pamuklu değil, polyester ağırlıklı bir malzemeden üretilmiştir.

2 Mesaj
1 Nisan 2010; 2:26:57 

quote:

Orijinalden alıntı: biologist

az önce sipariş verdim. acaba hangi kargoya ve ne zaman verirsiniz

Siparişiniz için teşekkür ederiz.
Siparişiniz bugün UPS kargoya verilecektir.
İyi günlerde kullanın...

2 Mesaj
1 Nisan 2010; 2:29:02 

quote:

Orijinalden alıntı: selcux

resımdekı de gelsın 2sını bırlıkte sıparıs ederım artık, 99 tlyı gecsın kargoda ücretsız :)
ben daha önce 4 tane sweet aldım 2sı kapşonlu gerçekten çok kalıtelı ve güzel. Siparişi verdikten 3 gün sonra elımdeydı. Herkese öneririm barcin.com'u

Umarız aradığınız ürünü sizin için tedarik edebiliriz... Ancak tedarik edemesek dahi bugün itibariyle yepyeni kampanyalar başlattık. Belki ilginizi çekebilecek başka bir ürünümüz olabilir ve yine kargo ücretini sizin adınıza ödeyebiliriz...

2 Mesaj
1 Nisan 2010; 2:31:08 

quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

barcın.com daki fiyatlar izmirde de geçerli olduğu yer varmı konaktaki barcında falan?

Barcin.com'daki fiyatlar her ürün için mağazalarımızla aynı olmayabilir. Bazı ürünlerde mağazalarımızdan farklı fırsatlar sunabilmekteyiz.
Ancak bu kampanya için soruyorsanız Diadora Eşofman Takımlarının bazı modellerini OUTLET mağazalarımızda aynı fiyatlarla bulabilirsiniz...
İlginize teşekkür ederiz...

332 Mesaj
1 Nisan 2010; 10:54:51 

2 erkek 2 bayan takım şimdi sipariş geçtim, umarım bedenler olur. Eşim normalde medium giyiyor kalıplar dar değildir inşallah...

2 Mesaj
1 Nisan 2010; 11:50:19 

quote:

Orijinalden alıntı: enorton

2 erkek 2 bayan takım şimdi sipariş geçtim, umarım bedenler olur. Eşim normalde medium giyiyor kalıplar dar değildir inşallah...

Siparişiniz için teşekkür ederiz... Kalıplar konusunda bir yanlış anlaşılma olmaması için her ürünün her bedenini tek tek ölçüp ürün sayfasında bu konuyla ilgili bilgi verdik. Bu tablodaki değerleri şu an kullanmakta olduğunuz bir eşofman takımıyla karşılaştıracak olursanız en kesin sonucu almış olursunuz.

Barcin.com'da bedeninizin uymaması halinde ücretsiz iade / değişim hakkınızın olduğunu bir kez daha hatırlatmak isteriz...

2 Mesaj
1 Nisan 2010; 13:03:21 

quote:

quote:

Maalesef aradığınız ürün mağazalarımızn stoklarında da tamamen tükenmiş durumdadır. Yardımcı olamadığımız için üzgünüz...

3918 Mesaj
1 Nisan 2010; 16:44:03 

beden ölçüleri için çizelge koymuşsunuz ama adidas ve nike gibi diğer markaların bedeniyle kıyaslayarak yazsanız daha faydalı olur bence. örneğin adidasın L bedeni diadoranın M sine denk gibi.. ya da adidasla aynı ölçüleri var gibi..

mesela adidasta, eşofman takımlarında L bedenin üstü bana tam olurken altı biraz uzun oluyor, hangi bedeni almalıyım diadorada?

tüm ford araçlar bakım-servis rehberi: http://forum.donanimhaber.com/m_24210525/tm.htm

Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak.
Siyu Kabilesi

olur da 75 yıl yaşayabilirsek şu fani dünyada, sağlık için çok önemli olan uykuya günlük 8 saatten 25 yıl harcarken, iş için, yani çalışmak için, yani PARA için 10-12 saatten yaklaşık 34,5 yılımız gidiyor.. ömrümüzü bu şekilde tüketmeli miyiz? elbette çalışmalıyız ama biz bunun için mi yaşıyoruz?

2 Mesaj
1 Nisan 2010; 16:49:00 

quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

beden ölçüleri için çizelge koymuşsunuz ama adidas ve nike gibi diğer markaların bedeniyle kıyaslayarak yazsanız daha faydalı olur bence. örneğin adidasın L bedeni diadoranın M sine denk gibi.. ya da adidasla aynı ölçüleri var gibi..

mesela adidasta, eşofman takımlarında L bedenin üstü bana tam olurken altı biraz uzun oluyor, hangi bedeni almalıyım diadorada?

Adidas'ın bile farklı modellerde farklı kalıpları olabiliyor. Söylediğiniz gibi bu ürünleri dahi baz alsak doğru bilgi veremeyebiliriz, bu nedenle bu yolu seçtik.
Kullandığınız eşofman takımını ölçerek bu kıyaslamayı kendiniz de yapabilirsiniz.
Diadora eşofmanda XL bedenin size uyacağını tahmin ediyor olsakta boyunuz ve kilonuz hakkında fikir sahibi olmadığımızdan yanıltıcı olabilir.
En sağlıklı yöntem kendi ürününüzün ölçülerini alıp tablomuzdan karşılaştırmak olacaktır.
Teşekkür ederiz.

3918 Mesaj
1 Nisan 2010; 17:17:35 

xl beden kalmamışki hiç defms modellerde..... neyse..

başka bir sorum var barçın com sana;

nike tiempo halı saha ayakkabısı almıştım, iyi epey dayandı derken sağ ayakkabının sol ön tarafı, sert taban plastiğinin hemen üstünden yırtılmaya ayrılmaya başladı, nike sağlam olur diye, iki-üç sene giyerim derken yırtılıyor gittikçe. sonuçta halı saha ayakkabısı bu, haftada bir iki kere en fazla 3 saat giyiliyor. tamam belki normal ayakkabılar gibi sadece yürümek için kullanılmıyor, biraz da zor koşullarda kullanılıyor ama nike kalitesinden şüphe duymaya başladım artık. nike a o kadar para verene kadar daha ucuz slazenger alsam da aynı görevi yaparmış şeklinde ki düşünceme sektör çalışanı olarak ne dersin? slazengerin kalitesi nike tan çok mu aşağıda? yoksa üş aşağı-beş yukarı yakın sayılır mı?

biraz fikir verebilir misin? size bir şekilde geri dönüş oluyordur, veya yakınlarınızdan edindiğiniz tecrübeler vardır muhakkak.. kalite farkı bir-iki sene fazla giyecek kadar var mı?

tüm ford araçlar bakım-servis rehberi: http://forum.donanimhaber.com/m_24210525/tm.htm

Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak.
Siyu Kabilesi

olur da 75 yıl yaşayabilirsek şu fani dünyada, sağlık için çok önemli olan uykuya günlük 8 saatten 25 yıl harcarken, iş için, yani çalışmak için, yani PARA için 10-12 saatten yaklaşık 34,5 yılımız gidiyor.. ömrümüzü bu şekilde tüketmeli miyiz? elbette çalışmalıyız ama biz bunun için mi yaşıyoruz?

2 Mesaj
1 Nisan 2010; 17:50:55 

quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

xl beden kalmamışki hiç defms modellerde..... neyse..

başka bir sorum var barçın com sana;

nike tiempo halı saha ayakkabısı almıştım, iyi epey dayandı derken sağ ayakkabının sol ön tarafı, sert taban plastiğinin hemen üstünden yırtılmaya ayrılmaya başladı, nike sağlam olur diye, iki-üç sene giyerim derken yırtılıyor gittikçe. sonuçta halı saha ayakkabısı bu, haftada bir iki kere en fazla 3 saat giyiliyor. tamam belki normal ayakkabılar gibi sadece yürümek için kullanılmıyor, biraz da zor koşullarda kullanılıyor ama nike kalitesinden şüphe duymaya başladım artık. nike a o kadar para verene kadar daha ucuz slazenger alsam da aynı görevi yaparmış şeklinde ki düşünceme sektör çalışanı olarak ne dersin? slazengerin kalitesi nike tan çok mu aşağıda? yoksa üş aşağı-beş yukarı yakın sayılır mı?

biraz fikir verebilir misin? size bir şekilde geri dönüş oluyordur, veya yakınlarınızdan edindiğiniz tecrübeler vardır muhakkak.. kalite farkı bir-iki sene fazla giyecek kadar var mı?

Öyle bir soru ki bu, nasıl cevap verilebilir bilemedik...
Sizin için Slazenger ve Nike'tan ibaret olan denklemin aslında kendi içinde daha farklı o kadar fazla değişkeni var ki...
Ürünün imal edildiği materyal, taban malzemesi, işçiliği, kullanım yeri, kullanım sıklığı, yürüyüş şekliniz, ayak yapınız............... uzar gider...

Öyle bir Slazenger vardır ki çok kalitelil materyalle ve çok kaliteli işçilikle üretilmiştir ve beklentilerinizin çok üstü sürede kullanabilirsiniz. Ya da tam tersi de olabilir. Mesela dünyaca ünlü marka dediğimiz markalarda öyle durumlar olabiliyor ki hatalı üretim nedeniyle tüm ürünler satıştan kaldırılıp geri toplanabiliyor.
Sektördeki genel iade ortalaması %2 civarındadır. Bu her marka için aşağı yukarı bu civardadır. Ne bu rakamın çok üzerinde kalan bir marka vardır, ne de çok altında kalan bir marka vardır. Slazenger ürünlerinde de iade için bize gelen ürün yüzde olarak Nike'tan fazla değildir.
Arızalanan ürününüz üretim hatasından kaynaklanıyor olabilir, bununla ilgili blogumuzda yazdığımız bir yazı var. Belki size karar vermenizde yardımcı olabilir ve izleyeceğiniz yol hakkında size fikir verebilir. Yazıya buradan ulaşabilirsiniz.
Umuyoruz ki bilgilendirme yeterli olmuştur. Konuyla ilgili yardımcı olabileceğimizi düşündüğünüz başka noktalar varsa sorularınıza memnuniyetle cevap vereceğiz...

791 Mesaj
1 Nisan 2010; 22:20:52 

Her kampanyanızda konak barçından bişiler alayım diye gidiyorum ama ordaki keşmekeş, hengame, çalışanların hayattan bezmiş tavırları yüzünden fazla durmadan kaçıyorum. Sanki alışveriş mağazası değilde çankaya bit pazarı havası var orda. Neyse söyledim rahat ettim

2 Mesaj
2 Nisan 2010; 2:17:37 

quote:

Orijinalden alıntı: koppa

Her kampanyanızda konak barçından bişiler alayım diye gidiyorum ama ordaki keşmekeş, hengame, çalışanların hayattan bezmiş tavırları yüzünden fazla durmadan kaçıyorum. Sanki alışveriş mağazası değilde çankaya bit pazarı havası var orda. Neyse söyledim rahat ettim

Kampanya dönemlerinde mağazalarımızın kalabalık olduğu gerçek.
Ancak çalışanlarımızın davranışları konusunda ilk kez bir şikayet alıyoruz. Aksine hep bu konuda övgüler almışızdır...
Ancak bir müşterimizin bile rahatsızlığı bizim için çok önemli ve dikkate alınması gereken bir rahatsızlıktır. Elbette ki görüşünüzü dikkate alıyoruz.
Size çok teşekkür ediyoruz! Bizi, kendinize 'hatamızı/eksiğimizi yüzümüze söyleyecek' kadar yakın hissettiğiniz içinse sizi çok seviyoruz!
Bu konuda kendimizi geliştirmek için gerekli adımlar atılacaktır. Umuyoruz ki sizi mağazalarımızda bir daha ağırladığımızda bu fikrinizi değiştirebiliriz...

6 Mesaj
2 Nisan 2010; 19:57:59 

ben teşekkür etmek için yazayım dedim dün eşofman takımı siparişi vermiştim akşam baktım ups ten mail gelmiş kargoya verildi diye bugun elime geçti çok şaşırttınız gerçekten üründe gayet güzele benziyor, çok teşekkürler.

2 Mesaj
2 Nisan 2010; 19:59:11 

quote:

Orijinalden alıntı: emresov

ben teşekkür etmek için yazayım dedim dün eşofman takımı siparişi vermiştim akşam baktım ups ten mail gelmiş kargoya verildi diye bugun elime geçti çok şaşırttınız gerçekten üründe gayet güzele benziyor, çok teşekkürler.

Müşterilerimizi şaşırtmaya bayılıyoruz!

İyi günlerde kullanmanızı dileriz...

Barcin.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz...

117 Mesaj
3 Nisan 2010; 1:35:51 

sipariş için inceledim. fakat aşağıda verdiğim 2 model biri xxl diye geçiyor. birinin ölçüler yazmıyor. sanırsam xxl hatalı yazıldı.Diğeri ise ölçüler atlandı. bilgi verirseniz. ve bunlar yeni stoğa eklendi heralde önceden görmemiştim

http://www.barcin.com/d...l-20,76,0,0,0,0,10612,0
http://www.barcin.com/u...ka_id=0&urun_id=10500&0

AMD Phenom II X4 965 BE - ASUS M4A88TD-V EVO -CORSAIR 4GB DDR3 1333MHz - Kingston Hyprix ssd 120 gb - WD Green 1 tb /
Asus HD5670 - # Xigmatek Asgard II Pure Black 500W - WD LİVE - logitec m705

2 Mesaj
3 Nisan 2010; 1:45:48 

quote:

Orijinalden alıntı: yunus_27

sipariş için inceledim. fakat aşağıda verdiğim 2 model biri xxl diye geçiyor. birinin ölçüler yazmıyor. sanırsam xxl hatalı yazıldı.Diğeri ise ölçüler atlandı. bilgi verirseniz. ve bunlar yeni stoğa eklendi heralde önceden görmemiştim

http://www.barcin.com/d...l-20,76,0,0,0,0,10612,0
http://www.barcin.com/u...ka_id=0&urun_id=10500&0

Ne kadar dikkatlisiniz...
Bugün 1-2 model daha eklendi, ancak XXL beden hatalı yazılmış olabilir, gün içinde konuyla ilgili bilgi vereceğiz. İkazınız için teşekkür ederiz...

332 Mesaj
3 Nisan 2010; 14:08:07 

Sn Barcin.com ürünlerim geldi çok teşekkür ederim. Ancak bayan ürünleri eşim M bedeb giymesine rağmen kalıpları bol geldi. İstanbulda sanırım İstinye Park ta mağazanız var bu mağazadan değiştirme yapabilir miyiz ya da değişim işlemi nasıl olabilir.

3296 Mesaj
3 Nisan 2010; 14:29:57 

iyi de beden yok ki hiç doğru düzgün tek tük mü geliyor bunlar ya?

........ (-_-) Satılık Ürünlerim İçin Dükkanıma Tıklayınız (-_-) ........

........ (-_-) Satılık Ürünlerim İçin Dükkanıma Tıklayınız (-_-) ........

2 Mesaj
3 Nisan 2010; 15:12:04 

quote:

Orijinalden alıntı: enorton

Sn Barcin.com ürünlerim geldi çok teşekkür ederim. Ancak bayan ürünleri eşim M bedeb giymesine rağmen kalıpları bol geldi. İstanbulda sanırım İstinye Park ta mağazanız var bu mağazadan değiştirme yapabilir miyiz ya da değişim işlemi nasıl olabilir.

İstinya Park'taki mağazamız Nike Shop olduğundan Diadora ürünleri bu mağazamızda yer almamaktadır. Ürününüzü UPS kargo ile bize ÜCRETSİZ olarak geri gönderebilirsiniz. İsterseniz farklı bir ürün tercih edebilir, isterseniz de para iadesi talep edebilirsiniz.
İade sürecinizle ilgili her türlü sorunuz için bize: 0 232 472 23 17 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

2 Mesaj
3 Nisan 2010; 15:14:07 

quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

iyi de beden yok ki hiç doğru düzgün tek tük mü geliyor bunlar ya?

Kampanyamıza gösterilen yoğun talep nedeniyle birçok beden stoklarımızda tükenmiş durumdadır. Önümüzdeki hafta başında mağazalarımızda kalan tüm stokları Barcin.com'da satışa açacağız. Modeller aynı kalacak ancak beden konusunda biraz daha rahatlamayı umuyoruz.

332 Mesaj
3 Nisan 2010; 15:18:15 

O zaman şimdi sitedeki ilgili ürünlerin bitmesi olasılığına karşı ben şimdi yeni ürünleri sipariş ediyorum tekrar, bu ürünleri UPS ile gönderiyorum. Çok teşekkür ederim.

534 Mesaj
3 Nisan 2010; 16:29:55 

Ben de üründen alanlardanım. 1 günde siparişim geldi, hız için barcin.coma'a teşekkür ederim. Ürünün large bedenini almıştım kalıbı tam oturdu, normalde de large alıyordum. Etikette "made in turkey" görünce şaşırdım, diadora nın türkiye de üretimi olduğunu bilmiyordum. Kalitesi hakkında kullandıkça yorum yapabilirim, malzeme kalitesinden pek anlamam ama barcin.com bizi aydınlatabilir belki, fiyata göre gayet iyi bir alışveriş yaptım, tekrar teşekkürler.

Together We Stand, Divided We Fall

2 Mesaj
3 Nisan 2010; 16:34:50 

quote:

Orijinalden alıntı: eagle37

Ben de üründen alanlardanım. 1 günde siparişim geldi, hız için barcin.coma'a teşekkür ederim. Ürünün large bedenini almıştım kalıbı tam oturdu, normalde de large alıyordum. Etikette "made in turkey" görünce şaşırdım, diadora nın türkiye de üretimi olduğunu bilmiyordum. Kalitesi hakkında kullandıkça yorum yapabilirim, malzeme kalitesinden pek anlamam ama barcin.com bizi aydınlatabilir belki, fiyata göre gayet iyi bir alışveriş yaptım, tekrar teşekkürler.

Siparişinizin en hızlı şekilde elinize ulaşmış olması ve beden konusunda problem yaşamamış olmasına memnun olduk.
Diadora uzunca bir süredir tekstil ürünlerini Türkiye'de yaptırmaktadır. Hatta adidas ve Nike dahi bazı tekstil ürünlerini Türkiye'de imal etmektedirler...

32 Mesaj
3 Nisan 2010; 16:59:47 

benim siparişimde dün elime ulaştı
kalitesi çok iyi ben çok beğendim
yalnız takımın altı tam oldu ustunun kesımı bıraz genış bol oldu tek tek değiştirme gibi bi durum varmı acaba ustun S bedenını alsak :)

2 Mesaj
3 Nisan 2010; 17:06:59 

quote:

benim siparişimde dün elime ulaştı
kalitesi çok iyi ben çok beğendim
yalnız takımın altı tam oldu ustunun kesımı bıraz genış bol oldu tek tek değiştirme gibi bi durum varmı acaba ustun S bedenını alsak :)

Ürününüzü beğendiğinize çok memnun olduk. İyi günlerde kullanın...
Maalesef ürünler takım halinde satıldığından ötürü altını ya da üstünü tek tek değiştirme imkanımız bulunmamaktadır.
Eğer içinize sinmediyse ya da kullanamayacağınız kadar bolsa ürünü ücretsiz olarak iade edip para iadesi talep edebilirsiniz.

32 Mesaj
3 Nisan 2010; 17:09:54 

quote:

Orijinalden alıntı: Barcin.com

Ürününüzü beğendiğinize çok memnun olduk. İyi günlerde kullanın...
Maalesef ürünler takım halinde satıldığından ötürü altını ya da üstünü tek tek değiştirme imkanımız bulunmamaktadır.
Eğer içinize sinmediyse ya da kullanamayacağınız kadar bolsa ürünü ücretsiz olarak iade edip para iadesi talep edebilirsiniz.

neyse sağlık olsun benım için altı önemli zaten ustunu pek giymem verrim birine :) ilginize teşekkürler ...

2 Mesaj
3 Nisan 2010; 17:14:18 

quote:

neyse sağlık olsun benım için altı önemli zaten ustunu pek giymem verrim birine :) ilginize teşekkürler ...

Barcin.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz... Fikrinizde bir değişiklik olursa bize bilgi vermeniz yeterli. :) Tekrar iyi günlerde kullanın...

24 Mesaj
3 Nisan 2010; 19:50:12 

bende siparişi az önce geçtim..xl aldım ama inşallah bedeni gelir...

1097 Mesaj
3 Nisan 2010; 22:07:21 

31 martta çarşamba günü sipariş verdim, siz perşembe günü kargoya verilir diye buraya yazmıştınız ama bugün ups kargoya sorduğumda daha gelmediğini hatta daha kargoya verilmediğini söyledi.
sipariş numarasını özel mesaj ile gönderdim yardımcı olursanız sevinirim

SUSSAM GÖNÜL RAZI DEĞİL, SÖYLESEM TESİRİ YOK

2 Mesaj
4 Nisan 2010; 18:53:18 

quote:

Orijinalden alıntı: biologist

31 martta çarşamba günü sipariş verdim, siz perşembe günü kargoya verilir diye buraya yazmıştınız ama bugün ups kargoya sorduğumda daha gelmediğini hatta daha kargoya verilmediğini söyledi.
sipariş numarasını özel mesaj ile gönderdim yardımcı olursanız sevinirim

Bizden siparişinizin gönderildiğine dair bir eposta aldınız mı?
Şu an ofisimiz kapalı olduğundan dolayı siparişinizle ilgili net bir bilgi veremiyoruz ancak konuyla ilgili detaylı bilgiyi size yarın ulaştıracağız.
Teşekkürler...

2 Mesaj
4 Nisan 2010; 18:57:06 

quote:

Orijinalden alıntı: 985emre

bende siparişi az önce geçtim..xl aldım ama inşallah bedeni gelir...

Vermiş olduğumuz ölçü tablolarını dikkate aldıysanız büyük olasılıkla bir problem yaşamayacaksınızdır. Ancak yaşarsanızda Barcin.com'da iade ve değişim işlemi çok kolay ve ÜCRETSİZdir...