Şimdi Ara

Google, Android işletim sistemlerinin versiyonlarını birleştirmeye hazırlanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Google, piyasada bulunan 4 farklı Android işletim sistemini tek bir çatı altında birleştirme kararı aldı.

Piyasada bulunan Google Android işletim sisteminin 1.5, 1.6, 2.0 ve 2.1 versiyonlarının birçok farklı cihazda kullanıldığını belirten Google, versiyon karmaşasının tüketicileri olumsuz etkilediğini ve bunun önüne geçmek adına işletim sistemlerindeki bölünmeyi gidererek tek bir çatı altında birleştirmeyi planladıklarını belirtti. Google'ın bu amaç doğrultusunda tüketicilerin kolayca anlayıp kullanabileceği bir işletim sistemi hazırlamak için Android işletim sistemin ana sürümündeki uygulama ve özellikleri "Android Market Place" adı altında paylaşıma sunacağı söyleniyor. Bu konuda yapılacak olan ilk girişimlerin Android'in yeni sürümü "Froyo" ile başlayacağı açıklandı.

• Kesinlikle yapılması gereken bir uygulama. hatta en baştan eski android sürümleri yenisine güncelleştilmeliydi. Yoksa şimdi gibi anroidi kullanan her üreticinin istediği gibi davrandığı durumda tüketici mağdur oluyor. Android'in daha gelişmesini ve yaygınlaşmasını bekliyoruz.
  • Güzel şeyler oluyor
  • bencede dogru hareket ondan sonra youtube de falan cok kotu bi isletim sistemi oldugunu gosteren videolar cikiyor halbuki son versiyonunun bu vidyolarla hic alakasi yok
  • Google halkla ilişkiler kadrosunun elinden öpmek gerek...
  • Android'in 2012 yılında en iPhone OS,WM ve BlackBerry 'i geçip, Symbian'ın ardından 2. olacağı tahmin ediliyordu, gidişat bunun doğru olacağını gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mce07

Android'in 2012 yılında en iPhone OS,WM ve BlackBerry 'i geçip, Symbian'ın ardından 2. olacağı tahmin ediliyordu, gidişat bunun doğru olacağını gösteriyor.

BlackBerry'i zaten gecti.
  • Nihayet doğru yolu buldular
  • quote:

Orijinalden alıntı: Challenger

quote:

Orijinalden alıntı: mce07

Android'in 2012 yılında en iPhone OS,WM ve BlackBerry 'i geçip, Symbian'ın ardından 2. olacağı tahmin ediliyordu, gidişat bunun doğru olacağını gösteriyor.

BlackBerry'i zaten gecti.

hocam ben BlackBerry iPhone OS den önde diye biliyorum. Kaynak nedir acaba?
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 5 Temmuz 2010; 15:29:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.