Şimdi Ara

Apple, Mac OS X: 10.6.3'ü yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple, geçtiğimiz Ağustos ayında satışa sunduğu Mac OS X: Snow Leopard işletim sisteminin 3. güncellemesini "Apple Software Update" yazılımından ve yazılım güncelleme sayfasından yayınladı. Apple, Snow Leopard'ın 2.yazılım güncellemesini Kasım ayında yayınlamıştı.

Apple'ın bütün Mac OS X: Snow Leopard kullanıcılarına tavsiye ettiği güncelleme şu iyileştirmeleri içeriyor;

• Quicktime X'in güvenilirliği ve uyumunun geliştirilmesi

• Bazı OpenGL tabanlı yazılımlardaki uyumsuzluğun giderilmesi

• Mail uygulamasındaki arka plan renklerinin doğru gösterilmeme sorununun giderilmesi

• iMovie uygulamasında HD içeriklerde meydana gelen renk sorunun giderilmesi

• Üçüncü parti USB aygıtların güvenilirliğinin geliştirilmesi

• Rosetta uygulamasının isimlerinde # yada & karakterleri bulunan dosyaları açamama sorununun giderilmesi

• 64Bit modunda çalışan Logic Pro 9 ve Main Stage 2 yazılımlarında performans artışı

• Herhangi bir Exchange sunucusuna bağlıyken iCal uygulamasındaki tekrarlanan uygulamalarda meydana gelen sorunun giderilmesi

• iMac (2009 sonu) modelindeki iSight kamerasından video görüntülenirken meydana gelen piksel hatalarının giderilmesi

• Windows Dosya sunucularından dosya kopyalarken karşılaşılan sorunun giderilmesi

Güncellemenin linkleri ve boyutları şu şekilde;

- Mac OS X v10.6.3 Update (719.23 MB, yalnızca 10.6.2 kullanıcıları)

- Mac OS X v10.6.3 Update (Combo) (784 MB)

- Mac OS X Server v10.6.3 Update (831.31 MB, yalnızca 10.6.2 kullanıcıları)

- Mac OS X Server v10.6.3 Update (Combo) (897.32 MB)

• Hayırlı olsun :)
  • Yuh update 720mb!e komple yeni mac os cikarsaydin steve!
  • evet ne denirki başka hayırlı olsun
  • Apple sahiplerine hayırlı olsun...
  • Akşam güncelledim , büyük bir değişiklik farketmedim ancak zaten güncellemeden sonra kullanma fırsatı pek bulamadım.
  • Firefoxla gezinirken quicktime gerektiren videolari acamiyordum, program devreye girmiyordu. Simdi duzelmis. Baska bir degisiklik gozume carpmadi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.