> Asker | Gülcihan / HATAY / İSKENDERUN < BİTTİ RESİMLER GELDİ > :))
33 Cevap14303 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3051 Mesaj
30 Mart 2010; 15:26:58 

Merhaba arkadaşlar , acemi birliğimi tokat'da bitirmiş bulunmakdayım.Usta birliğim ise gülcihan / iskenderun / hatay'a düştü.39.Mknz Tugay diye geciyor ama iskenderuna bağlı bir yer sanırım gülcihan ( arsus sanırım )

Burası hakkında bilgisi olan arkadaşlar varmı , nasıl bir yerdir.Havası akdeniz iklimi sıcak olcağını tahmin ediyorum ve arap ağırlıklı insanları varmış.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

-----------------------------------------

quote:

Orijinalden alıntı: WinteR

İskenderun merkezde iki tugay var,biri karacıların biri de denizcilerin, denizciler rahat ama karacıların durumu nispeten daha zor, birde karacı tugayında komando birliği var oy oyy,eğitimleri var ve çok çok sıcak. Stratejik denmiş,orası da Amonosları filan gözetleyen kısımda,terorist bile bulunur,30 civarı terorist var özel istihbaratlara göre ve genelde kıdemli teroristler, ama pek hareket olmaz, gerçi biz ordayken saldırı olmuştu ve polis sehit etmişlerdi. Gülcihan ise jeolojik olarak çok çok tehlikeli bir yer,Allah'a emanet ama bir olay olmamış.

1 Yıl evven açtığım konu ve sonunda Askerliğim bitti :) Teşekkür ederim arkadaşlar

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W7K2D -- 4 Kasım 2011; 13:18:11 >

- SoTe - W7K2D -

Katılım zamanı: 23 Şubat 2006
Paylaşımlarım : One Outs ( Anime ) - Ko | Şerif atamaları - One Piece çizimlerim - Iphone ile Uydu bulmak - Dreambox Dm800HD se - Assassin's Creed Embers 2011

3788 Mesaj
30 Mart 2010; 15:28:59 

İnsaları arap agırlıklı evet pek öyle soguk insanlar değiller , halk olarak iyi bir ortam. Fakat sıcaklar cok fena , akdeniz ikliminden biraz daha sert bir sıcak vardır iskenderunda.

TRABZONSPOR

3352 Mesaj
30 Mart 2010; 15:30:11 

Hayırlısı olsun.
Tokat nasıldı?Ben de burda merkezde yaşıyorum da

Tek bir hayatın var,ona göre seçimini yap,ıssız dağ yamacındaki bir ot gibi ölmektense;dolu dolu yaşa,namın senden sonra yaşasın.

1351 Mesaj
30 Mart 2010; 15:31:28 

fena sıcak ötesi bi yer diyebilirim,sahili kordon boyu gibi uzunca bir sahili var,güzel şirin bi yer...

6561 Mesaj
30 Mart 2010; 15:41:32 

çok güzel yerdir iyi biliyorum

askeri kamp var muhtemelen orasıdır kampta subay astsb ve ailelerıne hızmet verıyor

sanırım forumdan bir arkadaşımızda orada görev yaptı @WinteR onunla iltıbata geç derim daha derın bilgı için

havası sıcaktı ve nemlıdır sivrisinek sorunu vardır

ama mekan olarak güzeldir.

Ey Türk! Dostunu da Düşmanını da bil artık..!

402 Mesaj
30 Mart 2010; 15:48:39 

Askerligimi iskenderunda yaptim. Mekan olarak iskenderun guzel bir ilce. Hava cok nemli ve sicak. Yazin nefes almakta zorlaniyor insan.Kisin ruzgari hic eksik olmaz, yilda 1 kerede olsa kum firtinasi iskenderunu esir alir. Kacakciligin hat safhada oldugu bir yer,piyasada bol miktarda kacak telefon, sigara, esrar vb seyler bulunur. yemin torenim 39 mekanize tugayindaydi. Tugay cok buyuk oldugu icin istimalar haricinde rahatlikla arazi olunabiliyor.

KULLANMIŞ OLDUĞUM PARFÜMLERİMİ SATIYORUM

3051 Mesaj
30 Mart 2010; 17:01:55 

quote:

Orijinalden alıntı: faho

Hayırlısı olsun.
Tokat nasıldı?Ben de burda merkezde yaşıyorum da

Bende Bursa merkezde yaşıyorum :D Tokat havası cok lanet , sabah ayazı - GÜneş - LAPA LAP Kar - Yağmur - GÜneş 1 gün içinde 4 mevsim yaşıyorduk ve 1 aydır hastayım allaha sukur kurtuldum =)

Gülcihan güzelmiş bakalım hayırlısı bilgiler için teşekkür ederm

- SoTe - W7K2D -

Paylaşımlarım : One Outs ( Anime ) - Ko | Şerif atamaları - One Piece çizimlerim - Iphone ile Uydu bulmak - Dreambox Dm800HD se - Assassin's Creed Embers 2011

6000 Mesaj
30 Mart 2010; 23:50:14 

Özelden de mesaj attım, burdan da diğer Gülcihan yolcularına bilgi vereyim. iskenderun - Arsuz yolu arasında 20-30 km'leri arasında kalan bir köydür, askeri kamp bölgesi denizin kenarında kalır ve askerliği yapacağınız yer burasıdır.
Askeri görev olarak görev dağılımı ilk önce mevsime bakar, eğer tatil döneminden önce giderseniz, Aralık-Mart arasında kampın yenilenme çalışmaları olur, genelde zorluk, misafirlerin kaldığı iki motelde olur, en zor yer budur, en fazla bir ay,yenilerden 20-25 kişilik bir grup asker uğraşır,(130 kişi mfilan genel mevcut) ama genede keyifli saatler çıkar. Diğer çalışmalar genelde basit olur, alakartlar,oyun salonu,sahil (iğrençtir taş toplarsınız sahilden) vs. gibi yerlerde ufak tefek işler olur. Tatil döneminede ise askerler (nöbetçiler hariç) sivil giyinir, lokanta,bar,dalga bar,resepsiyon,oyun salonu,alakart,sahil,lahmacun- piknik alanı ,general-misafir motelleri ve yazıhaneye adamlar paylaşılır. Her yerin kendine has güzellikleri vardır, ben bir arkadaşla birlikte resepsiyondaydım,(resepsiyon çok önemli)bir yandan da kamp komutanın habercileriydik,kamp komutanımız hala orda görev yapıyor ve çok çok iyidir, gözüne girmeye bakın, ama zor kolay kolay biri dikkatini çekmez.
Tavsiyelerim, motel ve sahilde görev almayın, lokanta,dalga bar veya yazıhaneye girmeye bakın, resepsiyon için yeni gelen birinin girmesi çok zor, üst devreniz giderken sizden seçebilir, tabi buna başçavuşda onay vermesi gerekir.
Biz çok güzel günler geçirdik, ordaki en şanslı 2 adam ben ve arkadaşımdı sanırım,yazın resepsiyonda çok yoğun günler geçirdik,günde 100 telefona bakardık, arayanlar da albay,binbaşı,yarbay filandı,uğraş dur, bir keresinde Malatya(tsanırım, hatırlamıyorum) askerlik şubesi komutanı yarbay aradı,tam çatlak," ben anlamam oğlum bana yer ayarlayın geliyom" dedi adamı 2 gün dışarda motelde beklettik:) ama ne olursa olsun kamp komutanı arkanızda tabi onun emirleri dahilinde ve ona bilgi verdiğinizde. Hergün 2-3 tane unutamıyacağımız olay olurdu :)

Bir kaç foto, tabi değişmiş olan yerler de olabilir, biz giderken respesiyon ve alakart tadilattaydı.
ufak bir çatışma olmuştu :))
0

Zafer (bar) kankim,o dönemde kapalıydık, kamuflaj giyiniyordu ama bir kaç kısımla gelen giden olur diye giymiyorduk.Kampın girişi,
0

Animatorler,bunlar gibisi yoktur ama, askerdi tabi gene kankigillerden
0

Veranda ( kumpir ocağının orda oturyoruz, sivil olan benim,kamuflajlıda has kankim, o gün tugay komutanı geleceği ve birazda özlediği için kamuflaj giydi :) )
0

Dalga Bar
0

Moteller
0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WinteR -- 4 Kasım 2011; 14:10:54 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
30 Mart 2010; 23:54:02 

hayırlı teskereler yanlız bişe diimmi çok şanslısın benim kuzenimde acemiliği hatay iskenderunda yapmıştı ( geçtiğimz yaz ) sonra adana ya göndermişler ama söylediğnie göre hatay/iskenderun en rahat askerlik yapılan yerlerden birisiymiş hiç zorluk çekmemiş çok güzel yer diyor.galiba onun gittiği yerle aynı yere gitcen o yerin stratejik konumu varmış ( istihbarat bakımından )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clanthee -- 30 Mart 2010; 23:56:29 >

1170 Mesaj
30 Mart 2010; 23:58:49 

resimleri ufaltıp koymayı öğrenemedik

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
31 Mart 2010; 0:01:24 

dostum evinin önünde yapsan gene zoruna gider, rahat askerlik diye bişey yok, kötünün iyisi var sadece, Komando olmadıgına dua et, psikolejiyi alt üst ediyolar valla, zor bitirdim askerligi

1037 Mesaj
31 Mart 2010; 0:24:31 

Ben İskenderun'luyum arkadaşım lise döneminde pazar günleri sahilde dolaşan askaerlerle sohbet ederdik hepsi beğendiğini söylerdi hiç şikayetçi olanını görmedim.

Sahil kordonu muhteşemdir Yalnız şunu söyleyeyim arap çoğunluğu olan yer Antakyadır.Gülcihanı bilmem ama İskenderun'da Arap çogunluğu yok her milletten insan vardır eşit sayıda Arsuzda zaten Türkiye'nin hıristiyan belediye başkanı olan tek ilçedir.Hiç ırk ayrımı falan olmaz.

İskenderun,Arsuz yazın sıcak olmasına rağmen ayrı bir güzelliği vardır.

Şimdiden Hayırlı olsun.

"Sizin sevginiz beni daha güçlü yapar , nefretiniz ise beni DURDURULAMAZ hale getirir." Cristiano Ronaldo.
Hâlâ Madrid
Hasta el Final Vamos Real
"Bernabeu'da 90 dakika çok uzundur" Juanito Maravilla.
Hasta el Final Vamos Real
Hâlâ Madrid
"Real Madrid forması bembeyazdır. Çamur ile kirletebilirsiniz, ter ile kirletebilirsiniz hatta belki kanla bile ama asla utançla lekeleyemezsiniz." Santiago Bernabéu Yeste

6000 Mesaj
31 Mart 2010; 2:04:27 

İskenderun merkezde iki tugay var,biri karacıların biri de denizcilerin, denizciler rahat ama karacıların durumu nispeten daha zor, birde karacı tugayında komando birliği var oy oyy,eğitimleri var ve çok çok sıcak. Stratejik denmiş,orası da Amonosları filan gözetleyen kısımda,terorist bile bulunur,30 civarı terorist var özel istihbaratlara göre ve genelde kıdemli teroristler, ama pek hareket olmaz, gerçi biz ordayken saldırı olmuştu ve polis sehit etmişlerdi. Gülcihan ise jeolojik olarak çok çok tehlikeli bir yer,Allah'a emanet ama bir olay olmamış.

6561 Mesaj
31 Mart 2010; 2:14:41 

@WinteR teşekkürler arkadaşı bilgilendirdigin için

dalga bar çok güzel mekan huzur veriyor insana
mükenmel bir yer gülcıhan
ama hasat zamanı türeyen sivrisinekler harıcı

Ey Türk! Dostunu da Düşmanını da bil artık..!

109 Mesaj
2 Aralık 2010; 15:38:19 

soner bugun 2-11-2010 suan bu konuyu açan arkadas soforluk sınavında kendısı benım alt devrem olur bugun 3-5 nobetten geldı kendısı sahsen tugay komutanına "ulan" diyen şahsiyettir bu arada soner safak 90 baska yok kib

3051 Mesaj
4 Kasım 2011; 13:04:47 

quote:

Orijinalden alıntı: ukorucu

soner bugun 2-11-2010 suan bu konuyu açan arkadas soforluk sınavında kendısı benım alt devrem olur bugun 3-5 nobetten geldı kendısı sahsen tugay komutanına "ulan" diyen şahsiyettir bu arada soner safak 90 baska yok kib

Haha ümit abi nasılsın :)

- SoTe - W7K2D -

3051 Mesaj
4 Kasım 2011; 13:16:26 

quote:

1 Yıl evven açtığım konu ve sonunda Askerliğim bitti :) Teşekkür ederim arkadaşlar

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

- SoTe - W7K2D -

6000 Mesaj
4 Kasım 2011; 14:15:51 

Geçmiş olsun Soner'cim, zaman işte, geçip gidiyor, artık yavaş yavaş özlem de başlar :) Zeytinyağı ve narekşisi almışındır inşallah.

1035 Mesaj
4 Kasım 2011; 14:17:37 

Sen Bizim Olympia Serverindeki w7k2d değilmisin lo :

INTEL Core i5-2500K 3.30GHz/GIGABYTE GA-Z68M-D2H DDR3 2133MHz Sata3/AOC E2343Fs 23" Full HD Geniş Ekran 5ms Led/4 GB DDR3 1600 MHz CL9 HYPERX KINGSTON TEK MOD/SEAGATE 1TB 64MB 7200Rpm Sata3 6Gb/s Barracuda 7200/SAPPHIRE HD6850 GDDR5 1GB 256Bit Amd Rodeon DX11/THERMALTAKE SopranoRS 101 Piano Black MidTower Pencereli 500W /A4 TECH X7-G800V Q Usb Kablolu Gaming Klavye/A4 TECH N-400 Kablolu V-Track USB Mouse Siyah/A4 TECH PK-635K 350K Usb Webcam

6535 Mesaj
4 Kasım 2011; 14:18:37 

geçmiş olsun ikinci resimdeki ZPT mi

Verba volant, scripta manent.

3051 Mesaj
4 Kasım 2011; 14:29:04 

quote:

Geçmiş olsun Soner'cim, zaman işte, geçip gidiyor, artık yavaş yavaş özlem de başlar :) Zeytinyağı ve narekşisi almışındır inşallah.

quote:

Orijinalden alıntı: PC Doktor

Sen Bizim Olympia Serverindeki w7k2d değilmisin lo

Teşekkür ederim , cok iyidi anlattıklarının hepsi 15 ay askerliğim süresince fazlasıyla yardımcı oldu. Birçok yerde rahat etmemi sağladı.Gerçekden cok teşekkür ederim

evet 2.Resimde ki ZPT paşam :)

Olympiada 2006 - 2009 yılları arası oynadım | Bahsettiğin W7K2D benim :) Serdar - Soner

- SoTe - W7K2D -

2347 Mesaj
4 Kasım 2011; 14:33:42 

quote:

Şu olayı anlatabilir misin hocam?

...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

494 Mesaj
4 Kasım 2011; 14:37:40 

quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Tuğgenerale mi ulan dedi?

Askerlik yapmasak yutacağız da,adamın dötünden kan alırlar,sallamayın.

Ben Doğu'da;orduevinde departman sorumlusu olarak bulunduğumdan ötürü,üst düzey komutanların içinde yaptım askerliğimi,Kolordu komutanları vb... kısaca general seviyesi idi çoğu,yığınla albay vardı,aşağı yukarı hepsi ile de aram iyi idi.

İstanbul’da doğup, İstanbul Tuzla’da eğitim alıp hasdal’da 77. Piyade Alayında kantincilik yaparak askerlik görevini ifa eden, kantinlere hangi şirketten sucuk aldıysa terhisden sonrada o şirkete memur diye giren vatandaş şimdi kapı açıldı, hodri meydan !
El yumruğu yemeyen kendi yumruğunu değirmen taşı sanırmış meydana çık evladım! Osman Pamukoğlu

3051 Mesaj
4 Kasım 2011; 14:46:54 

quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Herşey tekneyi suya indirmemiz ile başladı.Tugay komutanı o gün bulunduğumuz bölgeye balık tutmak için giriş yaptı. Tüm gülcihan askerleri telaş içinde mıntıka , koğuşların temizliği , yemekler vs. Deli gibi koşturmaca vardı. Gelen kişi Tugay komutanı Bizler sahilci / can kurtaran olduğumuz için derhal tekneyi denize indirdik. Yağını suyunu yemini kontrol ettikden sonra başladık devriye atmaya. Karadan olduğu kadarda denizden gelebilcek tehlikelere karşı hazırlık olmalıydık. Devriye atarken 2-3 km ötede beyaz birşey belirdi. Yanına gittiğimizde ise koca bir ineğin denizin ortasında yan yatmış ve tugay komutanın balık tuttuğu yere doğru sürüklendiğini gördük. İnanırmısınız o koca ineğin denizin içine bakan tarafının sadece kemik , acıkta kalan kısmıda normal deriyle kaplı olduğunu gördükden sonra , 1 hafta boyunca iştahım kesildi diyebilirim :)

Hemen Mustafa pancar binbaşımız vardı , emri ile ineğin ayağından bir halat geçirdim ve sıkıca bağladım. Onu tekneyle baya bir uzağa götürdüm ve bıraktım.Geri gelirken Tugay komutanına " xx xx BURSA BİR EMRİNİZ VARMI KOMUANIM ? " demek amaçlı yanına uğramaya karar verdik. Abartmıyorum , ALLAH şahidim olsun nerden baksanız 60-80 mtr arasında uzaklıkdayız. DUYMASININ imkanı yok !

" Ulan adamda ki keyfe bak ne güzel iş " dedim. Yanına gittiğimizde ise tugay komutanı " bana ulan diyen hanginizdi " dediğinde. Benim etim benzim ineğin ki gibi olmuştu sanıyorum.Çekinerek " Ben dedim komutanım " dedim. Tugay komutanın eşi ve kızı - Korumaları hepsi ordaydı. Hayatımda böylesine kendimi utanırken görmemiştim. Bana biraz çıkıştı o gün iyi niyetine denk geldim aksi taktirde askerliğim hala devam ediyor olurdu.Akabinde 10 dk sonra yanına gittim tekmil verdim ve yaptığım hareketin yanlış olduğunu , tekrarı halinde gerekli işlemlerin yapılmasını rica ettim. Bunun bir ders olduğunu falan fişman bahsettim. Elini öptüm adamın ve " birdaha yapmıcağına inanıyorum .. " dedi güldük ve geri döndüm. Öyle bir anım oldu anlıycağınız . Ordu komutanı bile gezdirdim. Onu gezdirirken zaten elim ayağım titriyordu. ORDU KOMUTANI ! askerliği bilenler bilir nedemek olduğunu :D Tugay bile 2 rütbe aşağıda kalıyor

- SoTe - W7K2D -

3051 Mesaj
4 Kasım 2011; 14:50:01 

quote:

Orijinalden alıntı: toyyl

Tuğgenerale mi ulan dedi?

Askerlik yapmasak yutacağız da,adamın dötünden kan alırlar,sallamayın.

Ben Doğu'da;orduevinde departman sorumlusu olarak bulunduğumdan ötürü,üst düzey komutanların içinde yaptım askerliğimi,Kolordu komutanları vb... kısaca general seviyesi idi çoğu,yığınla albay vardı,aşağı yukarı hepsi ile de aram iyi idi.

İstediğin gibi düşünebilirsin bu bir marifet diye anlatmıyorum bir " anım " olduğu için anlatıyorum , yani inanın diye şahitlerimi getirip noter huzurunda onaylatcak halim yok

- SoTe - W7K2D -

2347 Mesaj
4 Kasım 2011; 14:54:26 

quote:

Orijinalden alıntı: W7K2D

Herşey tekneyi suya indirmemiz ile başladı.Tugay komutanı o gün bulunduğumuz bölgeye balık tutmak için giriş yaptı. Tüm gülcihan askerleri telaş içinde mıntıka , koğuşların temizliği , yemekler vs. Deli gibi koşturmaca vardı. Gelen kişi Tugay komutanı Bizler sahilci / can kurtaran olduğumuz için derhal tekneyi denize indirdik. Yağını suyunu yemini kontrol ettikden sonra başladık devriye atmaya. Karadan olduğu kadarda denizden gelebilcek tehlikelere karşı hazırlık olmalıydık. Devriye atarken 2-3 km ötede beyaz birşey belirdi. Yanına gittiğimizde ise koca bir ineğin denizin ortasında yan yatmış ve tugay komutanın balık tuttuğu yere doğru sürüklendiğini gördük. İnanırmısınız o koca ineğin denizin içine bakan tarafının sadece kemik , acıkta kalan kısmıda normal deriyle kaplı olduğunu gördükden sonra , 1 hafta boyunca iştahım kesildi diyebilirim :)

Hemen Mustafa pancar binbaşımız vardı , emri ile ineğin ayağından bir halat geçirdim ve sıkıca bağladım. Onu tekneyle baya bir uzağa götürdüm ve bıraktım.Geri gelirken Tugay komutanına " xx xx BURSA BİR EMRİNİZ VARMI KOMUANIM ? " demek amaçlı yanına uğramaya karar verdik. Abartmıyorum , ALLAH şahidim olsun nerden baksanız 60-80 mtr arasında uzaklıkdayız. DUYMASININ imkanı yok !

" Ulan adamda ki keyfe bak ne güzel iş " dedim. Yanına gittiğimizde ise tugay komutanı " bana ulan diyen hanginizdi " dediğinde. Benim etim benzim ineğin ki gibi olmuştu sanıyorum.Çekinerek " Ben dedim komutanım " dedim. Tugay komutanın eşi ve kızı - Korumaları hepsi ordaydı. Hayatımda böylesine kendimi utanırken görmemiştim. Bana biraz çıkıştı o gün iyi niyetine denk geldim aksi taktirde askerliğim hala devam ediyor olurdu.Akabinde 10 dk sonra yanına gittim tekmil verdim ve yaptığım hareketin yanlış olduğunu , tekrarı halinde gerekli işlemlerin yapılmasını rica ettim. Bunun bir ders olduğunu falan fişman bahsettim. Elini öptüm adamın ve " birdaha yapmıcağına inanıyorum .. " dedi güldük ve geri döndüm. Öyle bir anım oldu anlıycağınız . Ordu komutanı bile gezdirdim. Onu gezdirirken zaten elim ayağım titriyordu. ORDU KOMUTANI ! askerliği bilenler bilir nedemek olduğunu :D Tugay bile 2 rütbe aşağıda kalıyor

...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

494 Mesaj
4 Kasım 2011; 14:56:13 

quote:

Orijinalden alıntı: W7K2D

Ben 3. Ordu Komutanı Saldıray Berk'e kahve yapmıştım,özel bir kahve idi.Kendisi bir kurban bayramı sırasında Tatvan'dan ziyarete gelmişti,full kar vardı o sıralar.Kıştı.

Coffe Bella Vista favorisi imiş,barista özelliğimde olduğu için;okkalı bir tane yapmıştım.

Kolordu komutanı Eyüp Kaptan'la da bu tarz bir diyaloğum olmuştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toyyl -- 4 Kasım 2011; 15:32:41 >

İstanbul’da doğup, İstanbul Tuzla’da eğitim alıp hasdal’da 77. Piyade Alayında kantincilik yaparak askerlik görevini ifa eden, kantinlere hangi şirketten sucuk aldıysa terhisden sonrada o şirkete memur diye giren vatandaş şimdi kapı açıldı, hodri meydan !
El yumruğu yemeyen kendi yumruğunu değirmen taşı sanırmış meydana çık evladım! Osman Pamukoğlu

3051 Mesaj
4 Kasım 2011; 14:59:41 

quote:

Orijinalden alıntı: toyyl

Ben 3.Kolordu Komutanı Saldıray Ber'e kahve yapmıştım,özel bir kahve idi.Kendisi bir kurban bayramı sırasında Tatvan'dan ziyarete gelmişti,full kar vardı o sıralar.Kıştı.

Coffe Bella Vista favorisi imiş,barista özelliğimde olduğu için;okkalı bir tane yapmıştım.

Kolordu komutanı Eyüp Kaptan'la da bu tarz bir diyaloğum olmuştu.

" Anılar bize geçmişten gülümsüyor " diyebiliriz , gerçekden güzel günlerdi ve insan o ortamı arıyor.

- SoTe - W7K2D -

1035 Mesaj
4 Kasım 2011; 15:35:40 

Soner Allah yardım Etsin Kardaşım

Beni Belki Tanımassın Ama Büyüklerimi Tanırsın

Ben Olympia'dan aSiduman ASidoSt

Büyüklerim : MatadorRogue IChimaera

INTEL Core i5-2500K 3.30GHz/GIGABYTE GA-Z68M-D2H DDR3 2133MHz Sata3/AOC E2343Fs 23" Full HD Geniş Ekran 5ms Led/4 GB DDR3 1600 MHz CL9 HYPERX KINGSTON TEK MOD/SEAGATE 1TB 64MB 7200Rpm Sata3 6Gb/s Barracuda 7200/SAPPHIRE HD6850 GDDR5 1GB 256Bit Amd Rodeon DX11/THERMALTAKE SopranoRS 101 Piano Black MidTower Pencereli 500W /A4 TECH X7-G800V Q Usb Kablolu Gaming Klavye/A4 TECH N-400 Kablolu V-Track USB Mouse Siyah/A4 TECH PK-635K 350K Usb Webcam

3051 Mesaj
4 Kasım 2011; 15:56:19 

quote:

Orijinalden alıntı: PC Doktor

Soner Allah yardım Etsin Kardaşım

Beni Belki Tanımassın Ama Büyüklerimi Tanırsın

Ben Olympia'dan aSiduman ASidoSt

Büyüklerim : MatadorRogue IChimaera

Cem'e cok selamlar

- SoTe - W7K2D -

6000 Mesaj
4 Kasım 2011; 16:58:12 

Tugi Gürsel Paşa dimi Soner?

109 Mesaj
27 Şubat 2012; 18:36:44 

sote son tugay komutanının adı neydı hatırlayamıyorum pisko bana şişko asker demişti :)

3051 Mesaj
27 Şubat 2012; 19:29:31 

quote:

sote son tugay komutanının adı neydı hatırlayamıyorum pisko bana şişko asker demişti :)

Son tuginin adi abi : burhanettin akti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

- SoTe - W7K2D -

109 Mesaj
28 Şubat 2012; 13:38:29 

Ne adamdı işletmelere girer dolapları çekmeceleri yere boşaltırdı :) arama yapardı

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » > Asker | Gülcihan / HATAY / İSKENDERUN < BİTTİ RESİMLER GELDİ > :))
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

1.031