Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1597. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15951596159715981599
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    the 100'e başlayabilirsin cidden çok sürükleyici onun dışında revolution ve lost iyidir , hatta lost efsanedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaçın tramessi

the 100'e başlayabilirsin cidden çok sürükleyici onun dışında revolution ve lost iyidir , hatta lost efsanedir

önerin için sağol dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xxxpisikopat kullanıcısına yanıt
    Rica ederim ne demek

• ne zaman başlıyor

• @GOD_A_MAN 14 şubat
  • başla artı allahın kötüsü zaten her bölüm de yer alan vasatlıklara sinirleniyorum
  • İstediğiniz kadar sıktı, baydı, saçmaladı diyebilirsiniz.
    Bu dizide ki atmosfer, oyunculuk ve dram piyasada bikaç dizi de var.
    Bir an önce başlasa keşke, özledim hakikaten
  • son bölümü şimdi izledim , diziden komple çocukları atsalarya ya valla hiç sevmiyorum sadece sorunlar
  • Artık başlasa
  • Sean john kullanıcısına yanıt
    Bela çıkaran karakterler illa ki olacak.ama carl dizinin mihenk taşı gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: GOD_A_MAN

ne zaman başlıyor

14 şubattan sonraydı sanırım.

• < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• *DeviantART kullanıcısına yanıt
    Baya zaman varmış ondan sonra 1-2 ay içinde sezon biter tekrar bekle ekime kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tom Waits

İstediğiniz kadar sıktı, baydı, saçmaladı diyebilirsiniz.
    Bu dizide ki atmosfer, oyunculuk ve dram piyasada bikaç dizi de var.
    Bir an önce başlasa keşke, özledim hakikaten

Aynen öyle bi dizi kendini özletip aratıyorsa böyle ne olursa olsun o dizi efsanedir ki bundan sonraki bölümler dahada hareketli geçecektir.
  • Morgan reis dönmeden önce bir bölümde dizinin sonuna doğru Rick kasabada yürürken arkasında ki sokak tabelasında Morgan yazıyordu .Evinin duvarında yazan geleceğe dair yazıları da göz önüne aldığımızda hayatta kalanların kaderine doğrudan etki edecek birisi yapacakları ile.
  • normalde post yazmyorum. tabelayı hatırlmıyorum ama ara finalde bildiğiniz carolu aldı yere çaldı morgan sebebi malum. Carol ölmezde 1 şekilde bunu ricke iletebilirse değil başkasının kaderini etkilemek kendi kaderi için bile düşünmeye zamanı kalmaz morganan. Bıçağı saplar rick morgana anında. Bize yansıtılan rick böyle morgan falan tanımaz dizide. Carol bildiğiniz en önemli 3 karakterden birisi konumunda dizide
  • Ara mi var su an? 5. Sezonun basinda birakmistim diziyi simdi devam etmeye basladim ara varsa ben de haftada 1 falan izlerim

Edit:
    Rip tyreese

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sör Aragorn -- 30 Ocak 2016; 1:38:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyeismi

normalde post yazmyorum. tabelayı hatırlmıyorum ama ara finalde bildiğiniz carolu aldı yere çaldı morgan sebebi malum. Carol ölmezde 1 şekilde bunu ricke iletebilirse değil başkasının kaderini etkilemek kendi kaderi için bile düşünmeye zamanı kalmaz morganan. Bıçağı saplar rick morgana anında. Bize yansıtılan rick böyle morgan falan tanımaz dizide. Carol bildiğiniz en önemli 3 karakterden birisi konumunda dizide

--SPOILER--

Rick'in haberi olsa da ki olacak yapacağı en büyük şey Morgan'ı kovmak olur.Zaten Morgan'ın meşhur sopası varsa ona bıçak saplayacak kapasitede birisi değil Rick.Her ne kadar değişse de hayatını kurtaran birini öldürmez Rick o kadar delirmedi.

Carol ise zaten çizgi romanda vasıfsız ve hapishanede ölmüş bir kişi.Yaşayanların kaderine etki edecek birisi değil dizinin aksine.Çizgi romanla dizi arasında böyle farklar olsa da eninde sonunda çizgi romana bağlı kalacak.Kolayca senaristler tarafından gözden çıkarılıp aksiyon için reyting için öldürülebilecek karakter.

Morgan hem çizgi romanda hem dizide garip bir şekilde ön plana çıkarılan önemli bir karakter.Kaderlerine doğrudan etki eden ve edecek karakter.Öyle Rick'in bıçak saplaması ile diziden çıkarılacak karakter değil.

Bahsettiğim sahne.

The Walking Dead (2010 - 2022)

ev sahnesi
    The Walking Dead (2010 - 2022)

--SPOILER--

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.can.tas -- 30 Ocak 2016; 7:06:59 >

• 
Sayfa: önceki 15951596159715981599
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.