Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1582. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15801581158215831584
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Game of thrones izleyenler iki olayında aynı gün olması sizce tesadüf mü

• 2 hafta beklettiler glenn için, nasıl kurtulduğunu düzgün bir şekilde göstermediler. yan yana düştüler o adamı ne ara üstüne aldı bi gösterselerdi keşke.
  • Yalnız var ya Walking Dead izleyicisi de son olayı kitle halinde trollemiş oldu.

Şöyle ki;

Ben şahsen Glenn'in öldüğünü düşünmüyordum. Çünkü, ölüm sahnesinde Glenn'in sadece kafasını göstermişlerdi. Bağırsakların kimin olduğunu göstermemişlerdi. Bu sebeple öldüğünü düşünmüyordum. Fakat izleyici kitle sürekli öldü, öldü diyince ben de inanmak zorunda kalmıştım.

Fakat en sonunda haklı çıktığım için mutluyum. Ölmemiş, ben kazandım

ekleme: Enid'e de en baştan beri uyuz oluyorum. Ergen ergen artistlikler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 24 Kasım 2015; 23:11:15 >

• Koniçivanıın ordan kurtulması çok saçma olmuş, ölmesi gerekirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Enid sahnesi çok gereksiz oluyor
    Papaz da çok gereksiz.Neyse ki akşam dua sahnesini koymadılar !

Glenn olayında zaten bu olacaktı ? Bu diziyi izleyen yıllardır senaristleri anlamış olan bizler ne bekliyorduk ki ? Yanlış ummuşuz aslında.Çok saçma
    Tamam kurtulursun ama sağlam olarak değil hani ? Kol bacak parmak ayak hiç mi isirık yemedin arkadaş ! O değil Nicholas öldü dirilmedi de ! Orada çöp yanında onlarca zombiden biri de kalkmadı arkadaş ! Hepsi de tam vurulmuş yani.

O üst tarafın yıkılacağını o gelen seslerden nasıl tahmin edemediler sesleri nasıl duymadılar güç ?

Neyse ki bu bölüm ile ara vermediler.Öyle olsaydı tam küfür ederdim.

Nicolas kafasına sıktı, beyni gitti, bir daha zombi olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Enid sahnesi çok gereksiz oluyor
    Papaz da çok gereksiz.Neyse ki akşam dua sahnesini koymadılar !

Glenn olayında zaten bu olacaktı ? Bu diziyi izleyen yıllardır senaristleri anlamış olan bizler ne bekliyorduk ki ? Yanlış ummuşuz aslında.Çok saçma
    Tamam kurtulursun ama sağlam olarak değil hani ? Kol bacak parmak ayak hiç mi isirık yemedin arkadaş ! O değil Nicholas öldü dirilmedi de ! Orada çöp yanında onlarca zombiden biri de kalkmadı arkadaş ! Hepsi de tam vurulmuş yani.

O üst tarafın yıkılacağını o gelen seslerden nasıl tahmin edemediler sesleri nasıl duymadılar güç ?

Neyse ki bu bölüm ile ara vermediler.Öyle olsaydı tam küfür ederdim.

glenn bıcakla temızledı bı kısmını dıger kısmını sılahla vurdular zaten. nicholas da kafasına sıktı.

• önceki sezonlarda alıştık heyecan seviyesinin yüksek olmasına bu sezon heyecana ihtiyaç var
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

2 hafta beklettiler glenn için, nasıl kurtulduğunu düzgün bir şekilde göstermediler. yan yana düştüler o adamı ne ara üstüne aldı bi gösterselerdi keşke.

Yan yana dusmediler hocam. Zaten izlersen dusus sahnesini glenn altta kaliyor. Ama kacis seyini zaten tahmin etmistim ben. Basit olduguna katiliyliyorum ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gs10mert kullanıcısına yanıt

1. resimde glenn'in üstünde kimse yok, 2 resimde var. bir sahne atlamasıyla bu olay gerçekleşiyor, düşerken yan yana düşüyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 25 Kasım 2015; 11:22:59 >

• işin içine birazda bilim girsin neden salgın oldu vs..

ayrıca bana mantıksız geliyor büyük toplulukların olmaması.
  • Welcome to TWD: Kaynağı belirsiz kurşunlar, ters düşmesi gerekirken düz düşen süper minibüsler ...

• Şu morgandan beklentim çok büyük. Final morganin surprizleriyle gerçekleşecek bence. Adamın sırrı cozulsun istiyorum artık. Morganin odasında büyük sırlar var.

• onu geçtim nasıl oluyo da çöpün üstünden düşerken glenn'in kafası çöpün altına doğru geliyor. Havada takla falan mı atıyorlar? asdfdhdfg
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tizar

Glenn ile Nicholas aynı renk tişört giyiyorlar.

Düştüklerinde Nicholas yanlamasına üzerine düşüyor. Glenn bağırırken boyun hizasının parçalanan göğüsün 20, 30 cm aşağısında kaldığı çok rahat görülüyor sadece odaklanma hilesi. Nicholas ın vücudu aslında daha aşağıda onu deşen zombiler Glenn i neden es geçiyor derseniz çünkü geri zekalılar. Kaliteli sürümde izlerseniz her şeyi görüyorsunuz zaten Nicholas ın parçalanan vücudu biraz daha aşağıda neredeyse Glenn in kalça kemiği hizasında bir deminki dediğim odak hilesi işte kamera tepe açısına geçtiğinde vücutları ayırt edilebiliyor. Glenn tepe açısının sonlarında konteyner altındaki boşluğa sürünüyor.

Biz bunları yazarken hala birileri öldü diyordu. onca diziyi, filmi 20 yi geçik sene biz boşuna izlemişiz demek ki. Hala daha şaka gibi peki ona nasıl dokunmamışlar diyenler var. Arkadaş beyni olmayan bir şeyden mantıklı hareket bekliyorsan burada beyinsiz sen oluyorsun. Zombi la onlar zombi aynştayn değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tizar -- 25 Kasım 2015; 16:22:37 >

• abraham rpg yi almaya gittiğinde sigarayı yakarken tişort yırtıktı eve geldi yırtık filan yoktu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maroon On

Şu morgandan beklentim çok büyük. Final morganin surprizleriyle gerçekleşecek bence. Adamın sırrı cozulsun istiyorum artık. Morganin odasında büyük sırlar var.

Büyük sırlar ? W işaretli eleman duruyor orada, yaralı bir şekilde.
  • İlk sezondan beri sevdiğimiz Morganı nasıl insanı soğuttaracak bir karaktere getirdiler.Ulan senarist
  • quote:

Orijinalden alıntı: All Father

quote:

Şu morgandan beklentim çok büyük. Final morganin surprizleriyle gerçekleşecek bence. Adamın sırrı cozulsun istiyorum artık. Morganin odasında büyük sırlar var.

Yok hocam o oda değil. Morganın 2 veya 3. sezondaki kaldığı, rick ile kavga ettiği odasından bahsediyorum. Adam o sezonda gelecek sezonlar için bilgileri duvarına yazmış. Sırrı nedir çözülemedi daha.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: All Father

quote:

Yok hocam o oda değil. Morganın 2 veya 3. sezondaki kaldığı, rick ile kavga ettiği odasından bahsediyorum. Adam o sezonda gelecek sezonlar için bilgileri duvarına yazmış. Sırrı nedir çözülemedi daha.

Delirdiği için yazdığı şeyler vardı Clear vs gibi. Sonradan internette photoshop yapılıp ilerde olan olayları yazdılar yoksa öyle şeyler yazmıyordu o tahtada.
    Oradan bir şey çıkmayacak yani.

• Glenn nasıl kurtuldu arkadaşlar ben anlayamadım zombiler nicholası yiyip buna dönmeleri lazım değil mi nasıl oluyor da bırakıp gittiler bunu?

• 
Sayfa: önceki 15801581158215831584
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.