Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1579. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.493.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15771578157915801581
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güzel bölümdü.glennin kurtulması tahmin edilen şekilde oldu.ama yukarıdada biri yazmış kabak gibi burdayım derken zombiler gitti.taze et varken zombiler ölüyü yemeye çalıştı.kulenin çökmesinide bölüm başından beri beklerken sonunda yıkıldı ama kötü yıkıldı.her bölüm farklı mekanda geçmesi hala canımı sıkıyor.bunu got duvar bölümündede yaşamıştık bırakın artık şu huyu 10 bölüm olsun temiz olsun 20 bölüm yapmak. için kasıyorlar.bizde kasılıyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• güzel bölümdü pizzacı reis geri döndü bu arada şu rickin silah kullanmayı öğrettiği veledden kötü olaylar türeyecek gibi.. galiba carl ı vuracak . ağır yaralıyacak ama carl hayatta kalacak gibi aynı çizgi romandaki gibi tabi bu benim düşüncem. bu arada o duvar her ne kadar çöksede kulenin kalıntıları o çöken yeri biraz olsun doldurur yani zombilere karşı siper olur bi nebze ve zombileri temizlerler ya da glenn reis bütün zombileri çekerek uzaklaştırır.. gelcek bölüm daryl vs de gösterilebilir .. özellikle şu glenn`in help dediği sahneyi göstermediler galiba zombileri o çekecek ve başına bi takım olaylar gelince yardım isteyecek her neyse güzel bi bölüm bizi bekliyor

• Kemik tayfanın ölmeyeceği belli.Mesela Carol zombi tarafından ısırılsa doktor sarışın bir panzehir bulur iğne yapar kurtulur.Her pazartesi bakın gelecek bölüm iyi olaylar bekliyor bizleri yazıyor insanlar.Bir şey olduğu yok,yine anlamsız sohbetler muhabbetler ve bölümün sonunda biraz aksiyon.gelecek bölüm zombiler temizlenicek tekrar duvar inşa edilecek.Gleen'nin ölmemesi komedinin son sahnesi.O kadar çok kasmışlar ki..
  • 6x7

Glenn'in ölümüne ikna olmuştum ben ama en çok konuşulan teori ile geri geldi. Sonu ise hiç beklenmedik bir şekilde alakasız bir olay gerçekleşerek oldu.

Haftaya 6. sezonun ilk yarısı bitecek. Sonra diğer sezonlar olduğu gibi şubatın ortasına kadar ara veriyor dizi.
  • 7 dakikayı izleyip sıcağı sıcağına yorum yapayım.

GLENNNNNNNNNNNNNNNNN ALLAHU AKBARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

• Çöp konterynırının yanındaki evin içine girmeyi niye en başında akıl etmediniz. Gleen olayı çok saçmaydı.

• Morgan bi işler çeviriyo hücrede tutup 8.bölüm dehset olcak zombiler duvarı yıkdılar
  • s6 e7

İnanılmaz bölüm olacak sezon finali(Devre arası )

Glenn döndü güzel oldu. taze et falan diyor bazı arkadaşlar Nicolas ın kanı üzerine geldi komple ondan dolayı kaçtı..

Spencer tam bir mal. Rick keşke bir tane çaksaydı suratına.

Rick in Morgan a hesap sorması güzeldi Morgan ın verdiği cevaplar doğruydu ancak hatası vardı Daryl ve Aaron normal insan diğerleri beyni yıkanmış beyinsizlerin teki bir sürü kişiyi öldürdüler sebepsiz yere.

Bölüm güzeldi.

Yeni bölüm trailer

14 Şubat ta başlayacak.

• "Help" sesi bu bölümde yoktu muhtemelen o kule yıkıldıktan sonra söyledi Rick bunu zaman olayı farklı gibi. başka açıklaması olamaz
  • 6x07
    güzel bölümdü sıkmadı bu sefer gleen reisin ölmemesi iyi oldu morgan hala her insan değerlidir diyip duruyor

• glenn öldü diye 1000 çeşit mesaj yazan arkadaşlara soruyorum gördünüz mü ne kadar basitti aslında cevap bölüm yayınlanmadan bütün ayrıntılarını vermiştik nasıl kurtulacağına dair eksiksiz izledik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 23 Kasım 2015; 13:34:27 >
  • 6*07

Glenn'in ölmemesne sevindim, burada da yazılanlar doğru çıktı. Konudaki yazılanları okumadan önce ben Glenn'in öldüğünü düşünmüştüm açıkçası, ama konuyu okudukça ölmediğine ikna oldum.

Bölümün sonunda duvarın yıkıldığını gördük, zaten bölümün başında buna benzer bir şeyin olacağının ipuçları verilmişti. Önümüzdeki bölüm yine Rick ve ekibini gösterirse harika olacağa benziyor, bekliyoruz...
  • 6x7

Ne zaman yerleşik hayata geçecek bizim grup , her gittikleri yeri mahvediyorlar cenabet herifler ya
  • 6. Sezon 7. Bölüm

Glenn tam da dediğimiz gibi konteynırın altına saklanıp kurtuldu, bence o kadar zombinin içinde biraz zorlama oldu ama olsun, daha şatafatlı bi ölüm yakışır pizzacıya Şu dizide ergen ergen triplere katlanamıyorum, her taraf ölü kaynıyo, git ergenliğini başka yerde yaşa Enid
    Sonraki bölümde zombiler dalacak içeri bakalım nasıl kurtulacaklar, Alexandria pek ayakta kalabilirmiş gibi durmuyo, yine düşecekler yollara galiba Darly ve diğerleri yetişip kornayla falan uzaklaştırabilirler belki ama o zamana kadar olan olur muhtemelen -ki help sesinin kaynağıyla da uğraşıyo olabilirler şu an (o yardımı isteyen Rick değilse tabi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 23 Kasım 2015; 14:47:58 >

• glenn konusunda izleyiciyi şaşırtmadılar, güzel prim yaptılar ama :)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • haftaya son sezon ara bölüm mükemmel olacak
  • Haftaya

Jessie Ron ve küçük velet hepsi ölecek bence ron ceağrl'ı vuracak mişon da ronu öldürecek jessie küçük oğlunu kurtarmaya çalışırken ölecek (ben aslında jessie yi harcamazalar diyordum ama yeni bi hatun bulacaklar herhalde rick reyize) ayrıca glenn ve magie de enidi evlat edinecekler bence ayrıca bu bölüm sonunda ben yeni bir kötü ve yeni bir kahramanla tanışacağız diyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fragmandan anladığım kadarı ile yine birkaç kişi olucek.belki yarı sezon finali diye araya sağlam birilerini de katarlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sırf zararsın Morgan.

• ''Glenn oradan canlı çıkarsa izlemeyi bırakırım.'' diyenleri alalım şöyle.
  • 
Sayfa: önceki 15771578157915801581
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.