Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1480. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14781479148014811482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eyvallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bugun dızıyı bıtırdım de morgan kımdı daha once dızının herhangı bıyerınde oynamıs mıydı . ricki baya tanıyormus gibi rick dedi de :)
  • bir de glenn le maggie nasıl bır cıfttir. göz var nizam var maggie gibi taş bir hatun nasıl o elemana yakışır abi. hadi yürekli eleman desek daryl nin dalgası onun boyunu aşar. glenn göze dokunur son bölümlerde biraz çıkarır masaya vurur oldu onun haricinde bir sezonda neredeyse full hasta yattı . son bölümlerde de lauren cohan cici ev kızı modlarındaydı biraz da . lauren cohan eli yüzü toz olacak bi yerlerden kan akacak o zaman cok daha cekici oluyor. durum boyle olunca zaten lauren cohan tam performans oynayamadı. lauren cohan ı bilen bilir filmlerde nasıl kasıp kavurdugunu :)
    güzelliğini anlatırken zombilerin dirilmesinin sebebi bu kadının güzelliğidir deyip abartmayacagım ama o açı denk getirilse dunyanın en güzel kadını oldugu bir açıya sahip kendileri
    ama yine de hersey gibi bu da pek araştırılmamalı zira bazı şeyler böyle daha güzel. bazı şeyler hiç açılmamalı :)

edit : lauren cohan bir nevi milla jovovich versiyon 2.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdatalay -- 25 Temmuz 2015; 8:09:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mdatalay

beyler bugun dızıyı bıtırdım de morgan kımdı daha once dızının herhangı bıyerınde oynamıs mıydı . ricki baya tanıyormus gibi rick dedi de :)

Dizinin başına donmelisin. dizinin başında rick e yardım eden sonra yolları ayrılan, sonra tekrardan karşılaşıp bu sefer rick in yardım ettiği adam. Önemli karakterdir.

• mdatalay M kullanıcısına yanıt
    herkes zombi maggie de bos kalmamak icin kapmis glen i adam mi kaldi dunyada

• Beyler bu wolflarin basindaki psikopat adamin adi neydi ya

• quote:

beyler bugun dızıyı bıtırdım de morgan kımdı daha once dızının herhangı bıyerınde oynamıs mıydı . ricki baya tanıyormus gibi rick dedi de :)

ilk bölümü izlemedeniz galiba. ayrıca bi bölümde daha yine oynamıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Hocam ben ilk sezonu ilk yayınlanmasıyla beraber izlemistim ondan bi 4-5 sene oluyor. Donup bi daha izleyecegim ilk bolumleri zaten ilk bolumler cok saglamdi bence. Sonradan pek sarmadi sanki . Sizin hafiza baya kuvvetliymis :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Hocam ben ilk sezonu ilk yayınlanmasıyla beraber izlemistim ondan bi 4-5 sene oluyor. Donup bi daha izleyecegim ilk bolumleri zaten ilk bolumler cok saglamdi bence. Sonradan pek sarmadi sanki . Sizin hafiza baya kuvvetliymis :)

Hocam ben sonradan başladım izlemeye bi kac ayda son sezona yetiştim. Belki o yüzden daha net hatırlıyorum.

• lTUBORGl kullanıcısına yanıt
    Rick gibi bir karakter olmasaydi muhtemelen diziyi coktan birakmistim. Gonul isterdi ki Andrew bu roluyle bir Emmy alsin ama bu senarist ve yapimcilarla cok zor. Adamlar diger karakterlere yogunlasicaz diye yapmadiklarini birakmadilar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K0BE_24 -- 27 Temmuz 2015; 0:38:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lTUBORGl

ya beyler fragmanı izleyince bişey takıldı aklıma

ya bu insanlar bu felaket başladığından beri o yerdeler ve hiç bu kadar büyük saldırıyla karşılaşmamışlar, ancak gel gör ki bizim ekibimiz yerleşince yüzlerce binlerce ucube bu yere baskın yapıyor bence biraz senaryo burada sallanmış gibi geldi (dizinin ilerlemesi ve her bölümün heyecanlı geçmesi için bu gerekli ama bunca ucube nedensiz bir yere gelirse o bölgeye bence senaryoda bi açıklık var demektir, ha ama yok biri gelmelerine sebep olursa işte o zaman 6. sezon tadından yenmez, Ricckk dayı seni çok özledik yav :) )

Bazı saçmalıklar bariz belli. En basiti Merle, Michonne'u bir grup ile takip ettikten sonra diyor ki " falancı bölgeye gitti ölü sayılır, geri dönelim " sonra ne hikmetse Michonne'un olduğu yerde Glen ve Maggie var. O sırada da Merle geliyor aynı yere Zorlama olduğu çok belliydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: K0BE_24

Rick gibi bir karakter olmasaydi muhtemelen diziyi coktan birakmistim. Gonul isterdi ki Andrew bu roluyle bir Emmy alsin ama bu senarist ve yapimcilarla cok zor. Adamlar diger karakterlere yogunlasicaz diye yapmadiklarini birakmadilar.

aynen bi ödül alsın ya hakediyor, sırf onun için izliyorum, beni bitiren hareketi 2. bölümdemiydi neydi, kampa gelip oğluyla karşılaşıyor ya o anki oyunculuğunun üstüne tanımam arkadaş çok içten oynamış
    tabi bunun gibi onlarca sahnesi var adamın :)
  • bu sezon değişik bir şeyler olmalı.
    zombilerin saldırmaları, bizimkilerin kaçmaları artık mala bağladı.

senaristlere benden kıyak olsun. karadan oldukça uzak güzel ve küçük bir ada bulunur, zombilerden itinayla temizlenir ve mutluluk içinde yaşanır. tabi zombiler gemi kullanmaya başlarsa yapacak bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K0BE_24

Rick olmasa da izlemeyi bırakmazdım ama iyi oyuncu gerçekten hakkını veriyor. FTWD'deki karekterler nasıl olacak bakalım.
  • bence aylakları içeri rick alıyo herkesin zayıf olduğunu düşündüğü için
  • 5. Sezon, zombi konusunda biraz durgundu. 6. Sezonda, fragmanda gösterdiklerine göre ağırlıklı olarak zombilere karşı savaş görücez sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infection

quote:

ya bu insanlar bu felaket başladığından beri o yerdeler ve hiç bu kadar büyük saldırıyla karşılaşmamışlar, ancak gel gör ki bizim ekibimiz yerleşince yüzlerce binlerce ucube bu yere baskın yapıyor bence biraz senaryo burada sallanmış gibi geldi (dizinin ilerlemesi ve her bölümün heyecanlı geçmesi için bu gerekli ama bunca ucube nedensiz bir yere gelirse o bölgeye bence senaryoda bi açıklık var demektir, ha ama yok biri gelmelerine sebep olursa işte o zaman 6. sezon tadından yenmez, Ricckk dayı seni çok özledik yav :) )

Bazı saçmalıklar bariz belli. En basiti Merle, Michonne'u bir grup ile takip ettikten sonra diyor ki " falancı bölgeye gitti ölü sayılır, geri dönelim " sonra ne hikmetse Michonne'un olduğu yerde Glen ve Maggie var. O sırada da Merle geliyor aynı yere Zorlama olduğu çok belliydi.

Senaryo çizgi romandan kopmazsa zombilerin oraya gelmesinin bir sebebi olacak, spoiler vermeden ipucu vereyim. Onları en kolay çeken şey ne: ses.
    Senaryoda bir sıkıntı yok yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

quote:

Orijinalden alıntı: Infection

quote:

Senaryo çizgi romandan kopmazsa zombilerin oraya gelmesinin bir sebebi olacak, spoiler vermeden ipucu vereyim. Onları en kolay çeken şey ne: ses.
    Senaryoda bir sıkıntı yok yani.

hmm anladım umarım kopmazlar, acaba oraya ceken rickin ateş ettiği silahın sesimi
    ama o ana kadar çok ses zaten çıkmıştı ordan baska bişeydir galiba (o silah sesimi değilmi onu söyleyin yeter hocam :) )

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Beyler bu wolflarin basindaki psikopat adamin adi neydi ya

Negan mıydı hocam?
  • Xabir kullanıcısına yanıt
    aynen
  • 
Sayfa: önceki 14781479148014811482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.