Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1477. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14751476147714781479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: batucan57

2. sezon 9. bölüm lori rick'e gaz veriyor. Rick Shane öldürecek sanırım Adam gibi ekşınlı bol zombili bölüm yok ya hep konuşmalı geçiyor sinir olmaya başladım. Bide dizi de şu virüs nasıl başladı nasıl yayıldı anlatmıyorlar resmen, bi romanın ortasından okumaya başlamış gibi hissetmeye başladım.

Salgının nasıl başladığını twd nin spinn off u olan fear of the walking dead de öğrenebileceğiz hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Dizi AMC'de değilmiydi fragmanda Fox yazdı hep ne yani bölüm başlarken duyduğumuz o kalın sesli abiyi duymicakmıyız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Meets Metal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilinmeyen.

O yeni gelen kara adam trailerde Rick'e niye satasıyora nlayabilen var mı ?

Kasaba sakinleri tarafından dolduruşa geldi sanırsam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekur ederim
  • 5.sezonu az önce bitirdim. 90 dk olacağını duymuştum ama 64 dkydı. Reklamlarla birlikte 90 dk kastedilmisti galiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son sezon yeni bitti. Zaman zaman sıksa da gayet izlenebilirdi bence. Final de gayet iyiydi sanki az daha heyecan uyandırabilirdi ama. Bu sezonu yerden yere vuranlari da hiç anlamadım. İyiydi yani. Heyecanla spin off u bekliyorum.
    ------------spoiler-----------
    Sanki yeni sezonda kurtçu manyaklarla kasaba savaşacak gibi görünüyor. Vali -hapishane savaşı olmasa gibi bari. Çok sıkmıstı o bölümler.
    Bu kurtçular bence deanna nın kasabadan kovduğu kişiler.
    Bu arada forumlarda daryl e darly deniyor. Bunun olayı nedir bilen var mi?
    -----------spoiler--------

• Hızır Çakırbeyli kullanıcısına yanıt
    Evet reklamlarla 90dk

• quote:

Orijinalden alıntı: forumkeeper02

Son sezon yeni bitti. Zaman zaman sıksa da gayet izlenebilirdi bence. Final de gayet iyiydi sanki az daha heyecan uyandırabilirdi ama. Bu sezonu yerden yere vuranlari da hiç anlamadım. İyiydi yani. Heyecanla spin off u bekliyorum.
    ------------spoiler-----------
    Sanki yeni sezonda kurtçu manyaklarla kasaba savaşacak gibi görünüyor. Vali -hapishane savaşı olmasa gibi bari. Çok sıkmıstı o bölümler.
    Bu kurtçular bence deanna nın kasabadan kovduğu kişiler.
    Bu arada forumlarda daryl e darly deniyor. Bunun olayı nedir bilen var mi?
    -----------spoiler--------

Darling sevgilim demek. Daryl da Aaron ile yakınlaştı. Çocukken cinsel istismara uğradığına dair işaretler vardı. Ondan dolayı darling kelimesine benzeterek dalga geçiyor olabilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hızır Çakırbeyli -- 17 Temmuz 2015; 1:18:33 >

• Yeni sezon umarim beklentileri karsilar artik.

• O nasıl bir tanıtımdı be. 6. sezon efsane olacak.
  • Yeniden başladım 4. Sezondayım. Her sezon öncekinden daha da sıkıcı oluyor ama seviyorum diziyi. Başka diziler sarmıyor bunun kadar. (:

• Tanıntımlara aldanmamak lazım bence.4.sezon tanıtımında bende gaza geldim sonu hüsran....
  • bilader sen buralardamıydın ya :)

az kaldı Fear a ardındanda TWD kendisi sabırsızlanıyom yine :)
  • Beyler arkada çalan müziği bulabilecek var mı acaba ?

• lTUBORGl kullanıcısına yanıt
  • Sezon tanıtımı heycanlı yapılmış ama bakalım sezon nasıl geçicek.. Merakla bekliyorum.
  • bilgehankalkan kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim hocam :)
  • ya beyler fragmanı izleyince bişey takıldı aklıma

ya bu insanlar bu felaket başladığından beri o yerdeler ve hiç bu kadar büyük saldırıyla karşılaşmamışlar, ancak gel gör ki bizim ekibimiz yerleşince yüzlerce binlerce ucube bu yere baskın yapıyor bence biraz senaryo burada sallanmış gibi geldi (dizinin ilerlemesi ve her bölümün heyecanlı geçmesi için bu gerekli ama bunca ucube nedensiz bir yere gelirse o bölgeye bence senaryoda bi açıklık var demektir, ha ama yok biri gelmelerine sebep olursa işte o zaman 6. sezon tadından yenmez, Ricckk dayı seni çok özledik yav :) )
  • Senaryoda sallama yok orası güvenli evet ama ordan kovdukları bir kişi (çok tehlikeli biri o yüzden kovuldu zaten) var ordakilere düşmanlık besleyen ve orayı ele geçirmeye çalışıcak önümüzdeki sezon
    @lTUBORGl
  • 
Sayfa: önceki 14751476147714781479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.