Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1447. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14451446144714481449
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sezon finali sıradan bir bölüm gibiydi.
  • 5*16 (Sezon Finali)

Bölümden farklı şeyler bekliyordum. Bazı sahneler dışında bölüm sezon finali havasında değildi.

Edit: Spoiler butonu bozuk, dolayısıyla bölümle alakalı bir şeyler yazamadık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercann35 -- 30 Mart 2015; 20:50:54 >
  • Sercann35 kullanıcısına yanıt
    kardeş naptın sen ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Candaroglu37

kardeş naptın sen ya

Spoiler butonunun bozuk olduğunu görünce mesajı değiştirdim hemen, umarım kimse spoiler yememiştir.
  • The Loner kullanıcısına yanıt
    :D çizgi romandaki gibi olacağını sanmıyor :D ama bekleyip görücez
    ben yedim başkaları yememiştir inşallah olsun canın sağolsun senden kıymetli değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Candaroglu37

ben yedim başkaları yememiştir inşallah olsun canın sağolsun senden kıymetli değil

Kusura bakma hocam, spoiler butonunun bozuk olduğundan haberim yoktu, mesajı gönderdikten hemen sonra da kontrol etmedim, butonun bozuk olduğunu görünce de mesajı hemen değiştirdim zaten ama senin için çok geç olmuş. Tekrardan kusura bakma, spoiler yemeni istemezdim.
  • En sönük finallerden biriydi bence bu sezonu da böyle atlattık bakalım.
    Çizgi romandan da spoiler verirken belirtin lütfen arkadaşlar.
  • spoilerda bozukmuşM hariç çokta iyi değildi final 6/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melladin -- 30 Mart 2015; 21:07:38 >
  • Bölümün final kısmı hariç pek de sezon finali havasında geçmedi. Paralel kurgunun meyvesini iyi yemişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael01

Morgan zaten ne olduğunu anlamadı Rick neye dönüşmüş ifadesi vardı adamın suradında.W'lar gelecek olursak yeni sezondan onlarla kapışıp onları da öldürüp yolumuza bakarız.Dizinin finalinde umarım bir tedavi filan bulunursa Fringdeki gibi her şey mutlu sona bağlanır :D

Hocam simdi ben niye durduk yere fringe den spoiler yedim ki keske biraz daha dikkat etseydin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok durgun bir sezondu.ilk 3 sezonu tekrar tekrar izledim ama son 2 sezon aynı tadı vermedi

• Yeni sezonda rick morgan daryl abraham carol kadro efsane oldu.Wolves çok ağır hasar veremez sanmıyorum sayıya bağlı tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Domates

yok kendi yazmamış reddit te görüp burda paylaşmış.

sezon finalinde yazılan her satır tuttu. hatta fazladan şeylerde var , hani yazılanların yarısında bitti sezon öyle diyeyim.

nerde tuttu la
    loriyle ne zaman konuştu
    ben mi görmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael01

Al işte ya gitti Fringe verdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axis45 -- 30 Mart 2015; 21:32:15 >
  • Cizgi romandan spoiler veren arkadaslar icin (cizgiroman spoiler)

tamam beyler anladik glenn olecekde (tamda kanim kaynamisti ya neyse) biri diyorabraham olecek biri diyor dryl olecek biri diyor rickin kolu kopacak biri diyor ayagi kirilacak birileri yalan soyluyor ya hadi Neyse onuda gelecek sezon ogreniriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BEYLER BENİM SORUM VAR ACİL???

Şimdi rick in öldürdüğü Cerrah Pete in oğlu var. Bu demeyecekmi babam nerde diye? Büyüyünce Rickten intikam alır?
  • wolwes grubu iyi mi acaba :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Semphis

BEYLER BENİM SORUM VAR ACİL???

Şimdi rick in öldürdüğü Cerrah Pete in oğlu var. Bu demeyecekmi babam nerde diye? Büyüyünce Rickten intikam alır?

Carolun korkusundan hicbir sey hatirlamaz hocam o .d

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    yok kardeşim ya önemli değil nolucak bir spoilerdan hem ben takılmam öyle spoilerlara hatta severim bile
  • 
Sayfa: önceki 14451446144714481449
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.