Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1444. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14421443144414451446
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wolves grubundan iki kişi gördük, eğer daha fazla arkadaşları yoksa büyük ihtimal Aaron'un kamptan yolladık diye bahsettiği "iki erkek ve bir kadın" Wolves grubu olabilir. Morgan'ın her hayat değerlidir prensibiyle Rick'in görüşleri ters düşecek gibi ama şimdi aylarca bekleyeceğiz ya.

Edit:
    The Walking Dead (2010 - 2022)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hail Hydra -- 30 Mart 2015; 15:21:30 >

• İzlediğim en iyi sezon finaliydi, mükemmeldi.
  • son 10 dakikası efsaneydi

• Öncelikle sezon finalinnin eksileri:

90Dk dendi ama reklamları da katmışlar. 65 Dk olduğunu görünce içimden sövmedim değil hani.

Dizi ilk yarım saat çok durgun geçti. Aslında bu ilk yarım saati bir bölüm yapabilirlerdi. Son 15-20 Dk'ya koca sezon finalini sıkıştırmışlar.

Artılarına gelecek olursak:

Morgan'a sonunda kavuştuk beyler. Bizim gruba katılması çok güzel oldu. Bence o Rick için geldi fakat Rick'in o adamı öldürdüğünü görünce bence kızacak gibi. Tara'nın uyanmasına sevindim ölmemesi iyi oldu. Ayrıca şu peder ile Sasha salağı ölseydi keşke.

Senaristler ters köşe yaptı. Alex.'i ele geçirmediler. Bu W grubu bizimkilere idman gibi gelecek bence. Adamların tek gücü planlı olarak zombileri yönetmeleri. Yoksa Morgan osuruğuyla onları alt edecek gibi duruyor. Darly, Rick, Morgan ve Carol ile grup çok güçlü oldu. İnşallah Morgan grupta kalır.

Kim bekleyecek şimdi Ekime kadar.

• Glen elemanı öldürmeliydi.
    saşa rahibi öldürmeliydi.

Ayrıca efsane filan değildi.Neredeyse tüm sezonun olayı son 10dk içindeydi. O kadar bölümü boşu boşuna son 10dk için izlemiş olduk.Glen le saşa elemanı ve rhibi öldürseydi daha iyi olabilirdi.

o 2 eleman wolf grubunundan sadece 2 kişiydi.Daha kalabalıklar.

Ayrıca CcC Morgan Reyiz CcC
  • Herkes tüm sezon son 10 dakkaydı diyip durmuş. Herşey olayın ilerlemesi mi yani sizin için ?
  • Spoiler yemeyelim dikkat edin beyler ,akşam olsunda izleyeyim merak ettim acayip

• Abi Glennin o adamı öldürmemesi çok saçma taş olsa dayanmaz artık yeter öldür şunu

Ayrıca o onu vuruyor o anda Morgan geliyor falan türk dizisi gibi hareketler oldu ama olsun yine güzeldi

• böyle final yapıp 1 sene bekletiyo allahsızlar
  • OWWWWWWWWWWWWW

Çok güzel bi; S.Finaldi.... ama aklımdaki tek sıkıntı: ''Morganın'' son anda rick'i kötü halde görmesi... Yani diğer sezonda araları kötü olacak ki buda tüm zevkimizi baltalayacak... Glen'in affetmesi hiç iyi olmadı Sasha'da rahip'i affetmemeliydi... Wolfs grubu tek tek avlayacaklar gibi duruyor... Yada plan yaparak iyi gibi gösterip içlerine sızacaklar ama: sanmıyorum... Bende üstteki arkadaşa katılıyorum ... Aaron'un ''Daha önce gruptan atmıştık '' dediği 2 kişinin bu Wolfs grubunda olduğunu düşünüyorum.... Ama ne olursa olsun Morganımız geldi....

• Negan grubu ne ? Ben çizgi romanı okumadım da ? birazcık anlatabilirmisin ? bu wolf grubuyla bi alakası var mı ? Güçlülermi Vs ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aaron Paul -- 30 Mart 2015; 16:36:12 >
  • Ben acun çıkıp rickin sms sonuçlarını açıklar diye bekledim olmadı :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5x16

Super bir sezon finaliydi tam kelime ile MUHTESEM

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahahaha vay bee ben de tam tesadüfen 15 bölüm toplamış, alt yazıları eklemiştim. Bugün de 16. bölümü indirip yarısını izlerim...

Çok güzel olacak çoook...

• güzel bölümdü sonda morgan sanki sevgilisini basmış gibi tepki verdi ölmeyi hakediyordu zaten adam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xabir

quote:

Orijinalden alıntı: Pantherus IV

64 dakika bölüm. İniyor.

Hocam senin şu imzada ne yazıyor?

Come and get them. Gelin ve alın. Yiyorsa gel kendin al manasında. Perslilerin,Spartalılara silahlarını bırakmalarına karşılık Kral Leonidas'ın verdiği cevaptır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Xabir

quote:

64 dakika bölüm. İniyor.

Hocam senin şu imzada ne yazıyor?

Come and get them. Gelin ve alın. Yiyorsa gel kendin al manasında. Perslilerin,Spartalılara silahlarını bırakmalarına karşılık Kral Leonidas'ın verdiği cevaptır.

Ha eyvallah hocam.

• Spoiler verenler sağolsun beklentiyi yüksek tuttu. Herşeyin 6. Sezonda patlayacagini anlamış olduk. Morgan bunca zaman ricki arıyordu kezbanlar gibi birini vurdu diye trip atmaz. en az 2 ana karakterin öleceğini bekliyordum bu sezon finali. Hatta Zombilerin altında kaldığında Glenn kesin öldü diye düşündüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lido

Ben acun çıkıp rickin sms sonuçlarını açıklar diye bekledim olmadı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: CMKNTR

güzel bölümdü sonda morgan sanki sevgilisini basmış gibi tepki verdi ölmeyi hakediyordu zaten adam

Aynen hocam öyle bir bakışı vardı ki.
  • 
Sayfa: önceki 14421443144414451446
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.