Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1399. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13971398139914001401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler yeni yönetmen gelmiş galiba yeni sezona

• Valla kadına herkes övgüler yağdırmış ama gerçekten çok güzel yahu
  • Ne karılar var yav.

• Memleket hatun yoksunluğu çekiyor şerefsizim.
  • Bu ne oğlum bu forumdaki herkes yaniyor mu

Ayrica 2 sezon daha uzatmışlar diziyi son dakika diye geçiyor.
  • Bu yaz dizinin spin-off bölümleri geliyormuş. İlk sezon 6 bölüm olacak ve Los Angeles'da çekilecek bölümlerde şu oyuncular yer alıyor: Cliff Curtis, Kim Dickens, Frank Dillane ve Alycia Debnam Carey. Spin-off teması ile Kirkman, böyle bir ortamda yaşayan diğer insanların hikayesini anlatacak.

• Abi kadını unutamıyorum lan
  • bi çöp bölüm daha . istikrarsız gidiyor dizi breaking bad veya game of thrones gibi bir standart yakalasa şikayet eden olmayacak zaten.

Ayrıca yukarıdaki kadını ne övmüşsünüz arkadaş ne güzeller var mağaradan yeni mı çıktınız naptınız internete en güzel kadınlar yazsanız 10 kat iyisini bulursunuz O kadını american horror story de izlemiştim 3 sene önce kızıl hali daha iyiydi . Sarışın halini bu kadar abarttıysanız açın american horror story deki haline bakın bayılırsınız .jartiyerli etekli sahneleri vardı orda ama dediğim gibi ortalama bi kadın abartıya gerek yok bence .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asil Türk Kanı -- 10 Mart 2015; 10:19:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

quote:

Orijinalden alıntı: bravewarrior41

Birisi şu kadının ismini cismini söyleyebilir mi deliricem bir türlü bulamadım

Çok güzel yav fena vuruldum Allahımm

Fazla vurulmayın mesafeli davranın birde sizleride kaybetmeyelim

Bence jessie denen karakter fazla yaşamaz bir iki kere hevesini alır rick ondan sonrasında kadın diziden çıkar bana göre. Zaten kadın kilolu geldi bana biraz balık etli.

Morgan ne zaman dahil olacak şu diziye adamı 1-2 bölüm gördük sonrasında diziden yok oldu hayalet misali acaba senatistlerin onun için başka bir planımı varki nedir
    .

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

s5 x13. izleyenler açın fotoğraf var

Rick ne yapsa hakkıdır kadınsız adam :)

bu resime hiç kimse dikkat etmedimi yahu o kadar uğraştım

Millet kadına bakmaktan diğer detaylar flur olmuşturü dikkat etmemiştir güzel tespit yalnız bende hiç dikkat etmedim gece izlediğim için senaristler bir mesaj falanmı veriyor olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICromwelleI -- 10 Mart 2015; 10:59:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: farti

quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

s5 x13. izleyenler açın fotoğraf var

Rick ne yapsa hakkıdır kadınsız adam :)

bu resime hiç kimse dikkat etmedimi yahu o kadar uğraştım

Millet kadına bakmaktan diğer detaylar flur olmuşturü dikkat etmemiştir güzel tespit yalnız bende hiç dikkat etmedim gece izlediğim için senaristler bir mesaj falanmı veriyor olabilir.

O kadın insanın gözlerini ele geçiriyor

• rick reis tüm forum senden şu hatunla işi pişirmeni bekliyor.. yanlız hatunda acayip mimikler var yaw bende dayanamazdım öperdim şerefsizim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: reko

rick reis tüm forum senden şu hatunla işi pişirmeni bekliyor.. yanlız hatunda acayip mimikler var yaw bende dayanamazdım öperdim şerefsizim..

Ben yanağını ısırırdım.

• agır spoiler
    şimdi negan amca bu sezon geliyormu..negan TWD nin en acımazsız kötü karekteri ve o diziye girince dizi yeniden başlayacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: farti

quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

Son sahnenin anlamı ne ? Rick'in yaptığı ?

Rick onlara karşı özlem duymuş olabilir. Bir ara aynı olayı biri daha yapıyordu kimdi hatırlamıyorumda vardı böyle bir sahne o zaman diğer yerdelerdi telli olan yerde onun gibi bir şey.

5x13

Rick o sarışına karşı bir şey hissediyor adam haklı karşı cinsle birlikte olmayalı baya oldu artık özlem duyuyor o kadını almak için o adamı öldürür bile. Carol çocuğu nasıl tehdit etti iyi oldu ama. Pembe dizi izliyoruz şu anda resmen bence biz sezon finaline anca bir aksiyon görürüz zor gibi gözüküyor en azından bu bölge ile belki bir dahaki sezona bile sarkabilir.

Rahip falan yine piyada yoktu yalnız ben anlamadım arkadaş. Bu arada Laurel biraz giyinince paçavralıktan Victoria secret kızlarına benzemiş arkadaş. Yalnız Jessie denen kadın balık etli ama resmen akıyor yüzü falan çok güzelmiş.

O baştaki deannaya güvenmemekte haklılar var bir şey onlarda yakında çıkar kokusu.

Gifi yapamadım arkadaş.

/>

True blood da da oynadı bu

• Her yerde Bad Wolf yazısı, iması.

Bu bölümlerden sıkılanlar için, bol aksiyon, kan, şiddet yakın
  • Bölümde sıkılacak bir şey yoktu bence, özellikle son birkaç bölümdür iyi gidiyor...
  • Sıkı takipçisi olsamda 5. sezon hayal kırıklıgı aksıyon sıfır,dizi dallasa dönecek inşallah toparlarlar diziyi...
  • Bu jessienin adini yazdim google cizgiromandan spoileri yedim ama pek sasirmadim olacaklara.

• 
Sayfa: önceki 13971398139914001401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.