Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1396. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13941395139613971398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

bu sezon daha kaç bölüm sürecekti?

1. bölüm çıktığından beri bekliyorum, bi sezon bitse de izlesek..

4-5 bölüm daha var
  • Şimdi dizide 2 grup mu var?
    A grubu ve W grubu? Bu 2 grup birbirine hasım olacak sanırım ileri ki zamanlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Meraxes.

Şimdi dizide 2 grup mu var?
    A grubu ve W grubu? Bu 2 grup birbirine hasım olacak sanırım ileri ki zamanlarda.

M mi W mi :D

• Birisi şu kadının ismini cismini söyleyebilir mi deliricem bir türlü bulamadım

The Walking Dead (2010 - 2022)
  • ulan Rick. adamın aklı gitti.
  • BU dizide niye hiç itici kadın açığı olmuyor ? İlla dizi bıraktırtacak kadar KICIK OĞLU KICIK bir kadın olmak zorunda mı ? Ayrıca Rick bayağı hızlı çıktı kankamız.

• grubumuz en başında Carl'ın dediği gibi çok zayıfladı, darly den bile beklenmezdi ama silahı istememesi, rick in aşık olması falan grubumuzun pembe hayallere kapıldığını gösteriyor. bir tek farkla carol hala sapasağlam karakterini koruyor, grubunu korumak için kurabiyeci küçük çocuğu nerdeyse korkudan öldürecekti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravewarrior41

Birisi şu kadının ismini cismini söyleyebilir mi deliricem bir türlü bulamadım

American Horror Story'de azgın hizmetçi rolünü oynayan ablamız Alexandra Breckenridge

• Bu W zannedilen M bizim Morgan olmasın ?
  • Rick karıyı kullanacak aha şuraya yazıyorum
    Bide o zombideki W harfi aslında M adamın yazış tarzı öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HDogus -- 9 Mart 2015; 18:26:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

quote:

Orijinalden alıntı: .Meraxes.

Şimdi dizide 2 grup mu var?

M mi W mi :D

Hımmm M de olabilir ayrıntılı bakmadım :)

• çok mantıklı ben de buna benzer bir yorum yapmıştım geçen hafta. rick, bu kadar sağlam ve acımasızlaşan bir karakter 2 bölümde romantikleşemez. ha hatun güzel bir iki kez işini görsün isteriz tabi
    o değilde bizim peder nerede
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravewarrior41

Birisi şu kadının ismini cismini söyleyebilir mi deliricem bir türlü bulamadım

Çok güzel yav fena vuruldum Allahımm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dizinin adını the boring dead yapsınlar artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: eISgood

dizinin adını the boring dead yapsınlar artık

• Şu TWD'yi Killers grubundan alın artık. 2gb dizi bölümü mü olur. Dimension duy sesimizi.
  • Az önce Z Nation'u izledim, hemen dizi hafızamı yokladım ve hayatımda izlediğim en saçma sapan dizi olduğuna karar verdim. 2.bölümünü izlemem. Belki cünyur Hulk ölmese gülmek için izlerdim ama o da öldü zaten.

Buraya yazmamın sebebi burada iki dizinin bayağı karşılaştırılmasıydı. TWD bundan çok üstün. Z Nation'a komedi filmi yazmak çok daha mantıklı olurmuş. İzlerken acayip güldüm yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 9 Mart 2015; 19:38:00 >
  • Jet lag kullanıcısına yanıt
    Pederi 14.bölüm fragmanında gösteriyor.

• Rick o kızı kullanacak kafasında bir plan yapıyor aşık olduğu yok kızın kocası şüpheli davranmıştı geçen bölümde.Carol çocuğu çok iyi korkuttu dili tutuldu benim en çok şaşırdığım nokta darly oldu yelkenleri suya indirdi resmen bu grup ne zaman kendilerini salsa başlarına bir şey geliyor rick ve carol olmasa hepsi lay lay lom peşinde (sasha) hariç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razor Crest -- 9 Mart 2015; 19:55:09 >
  • 
Sayfa: önceki 13941395139613971398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.