Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1357. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13551356135713581359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir saattir indirmeye çalışıyorum inmiyor lanet olsun.
  • Bölüm güzeldi

Ulan oldu mu bu şimdi

• Dizideki en delikanlı adam öldü.Bugüne kadar Tyreese karakterini pek iyi kullanamadılar ancak ölmesi üzdü yinede.Grubun zombilerle savaşırken Tyreese'in gözünden gördüğümüz yer ise harika olmuş.
  • çok beğendim bence güzel bölümdü..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aethelwulf

quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

Spoiler için sağ olasın eyvallah

Benden önce de spoiler içeren yorumlar vardı onlar duruyor benim yorumum silinmiş, ilginç.

Beni ilgilendirmiyor. Silinmesi gerekliydi, silindi.
  • çok iyiydi bu bölüme haksızlık etmeyin bari beyler
  • BU NE ABI BOYLE BOLUM MU OLUR YAW IKI BOLUMDUR AGLATIYOLAR ADAMI CILDIRICAM, BIZDE INSANIZ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Oluruna Bırak!

480p bulabildim diziboxdan 720p altyazılı nerden izleyebilirim ?

http://dizipub.com/the-walking-dead-5-sezon-9-bolum-izle/ buyrun hocam tam 720p olup olmadığı hakkında fikrim yok.
  • Hiç beğenmedim, bitsede kurtulsam diye bekledim.
  • Ve sonunda izledim dramaya bağlamışlar, daha iyi olabilirdi. Haftaya çok iyi bir bölüm geliyor hazır olun.

• Bambaska bir sezon girisi bekliyordum. Sadece zenci olucek diye bir bolum harcadi adamlar. Dizinin karakterlerini en son bolumde anca cenaze merasiminde goruyosun. Eminim washingtona gitmek de 2 sezon surer uzatirlarda uzatirlar. Dizinin biraz hizli ve aksiyonlu ilerlemesi lazim. Ulan koskocaman dunya sadece bir kisminda neler olup bittigini biliyolar.

• 5x9

Tyresse'nin ölmesine hiç üzülmedim bu yüzden de onun bölümleri beni sıktı. Daha aksiyonlu ve grubun kaderini değiştirecek bir başlangıç bekliyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BrazzerstakiKelAdam

Ve sonunda izledim dramaya bağlamışlar, daha iyi olabilirdi. Haftaya çok iyi bir bölüm geliyor hazır olun.

Dizinin türü zaten drama

Üzüldüm bende Tyresse için onun dışında bilindik bölümlerden biriydi yavaş ilerlerdi ama gelecek bölümlerde neler olacağını az çok tahmin ediyoruz şimdi
  • Berbat bir bölümdü. O kadar para kazanıyorlar şu diziden hala 3-4 karakterle bir bölümü harcıyorlar. Bu işin sonu nereye varacak belli değil. Bir çıkın şu saçma ormanlardan. Virüs hakkında doğru dürüst bilgi yok ,oyuncu katıp öldüre öldüre 5. Sezon da bitecek. Oyunculuk falan iyi güzel de kurtarmıyor senaryo ilgi çekici olmayınca. İlk sezonki haline biraz yaklaşması ümidiyle izliyorum bakalım ne olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Rick ne kadar yakışıklı ve karizmatik bir adam oldu öyle şu hale bakın ya
    The Walking Dead (2010 - 2022)

sakallarım tam cıkmıyor uzayınca bunun gibi oluyor , saçımda hafif dalgalı ,hafif kıvırcık,uzatccam ilerde aynı bunun gibi yapcam, efsane idolüm adam

• Tyreese(doğru mu yazdım bilmiyorum) ölünce gözlerim doldu be. Çok seviyordum adamı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Keşke biraz dünyayı kurtarmak adına mücadele verilseydi o çavuşun yanındaki adam yalan söylememiş olsaydı daha iyi olurdu.
  • Gayet başarılı bir bölümdü.

Severdim Tyreese'i,üzdü.

O değil de Glenn'in bulduğu o beyzbol sopasının ne olduğunu tahmin edip,o sahneye ayrı dikkat eden bir ben miyim?
    5x9 değil,ilerilerden spoiler.
    Glenn'in kafasını,gözünü,beynini patlatacak olan o beyzbol sopası muhtemelen.

• Aşırı sıkıcı , zaman kaybı bi bölümdü bence
  • Eski bölümleri çok özlüyorum ne kadar sitem etsem de izliyorum her bölümü..
  • 
Sayfa: önceki 13551356135713581359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.