Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1345. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13431344134513461347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Agire Jiyan

Beyler izleyecek dizi arıyomda bi yardımcı olun. Ben bu dizinin en son hangi sezonunu veya bölümünü izlediğimi de tam anımsayamıyorum ama en son hatırladığım sanki valiye kurşun sıktı bir kadın vali yere düştü. Zombiler de sanırım bunu yedi. Ama 1 milyar zombinin içinden kaçabildiği bölümler değil. Gözlerimle gördüm ısırıldığını yanlış hatırlamıyorsam.

Şimdi hem nerede kaldım onu bi söylerseniz iyi olur hem de başlasam mı diziye değer mi ? ben hatırladığım sezonlar arasında sadece ilk sezonu ve diğer bir sezonun ilk yarısını beğenmiştim. Gerisini çöpe salla. Küçük emrah moduna girilen drama sahneleri yoktur umarım.

4. sezon 8. bölümü izlemişsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

quote:

Beyler izleyecek dizi arıyomda bi yardımcı olun. Ben bu dizinin en son hangi sezonunu veya bölümünü izlediğimi de tam anımsayamıyorum ama en son hatırladığım sanki valiye kurşun sıktı bir kadın vali yere düştü. Zombiler de sanırım bunu yedi. Ama 1 milyar zombinin içinden kaçabildiği bölümler değil. Gözlerimle gördüm ısırıldığını yanlış hatırlamıyorsam.

Şimdi hem nerede kaldım onu bi söylerseniz iyi olur hem de başlasam mı diziye değer mi ? ben hatırladığım sezonlar arasında sadece ilk sezonu ve diğer bir sezonun ilk yarısını beğenmiştim. Gerisini çöpe salla. Küçük emrah moduna girilen drama sahneleri yoktur umarım.

teşekür ettim. Direk 5 e mi atlasam yoksa 4'de iyi mi? Boşa zaman harcamak istemiyorum. Biliyorsundur twd yi. Yine oyalanıyorlarsa direk 4.sezon finalinden başlarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

quote:

teşekür ettim. Direk 5 e mi atlasam yoksa 4'de iyi mi? Boşa zaman harcamak istemiyorum. Biliyorsundur twd yi. Yine oyalanıyorlarsa direk 4.sezon finalinden başlarım.

5. sezonu şekillendiren olaylar oluyor sonrasında, izlemezsen 5. sezonun tadı olmaz mutlaka izle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaYWaLkeR -- 29 Aralık 2014; 2:36:05 >

• 1 sene bekleyecekmiyiz şimdi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0je

1 sene bekleyecekmiyiz şimdi?

• 5 sezon yeni bölümler ne zaman geliyor ?
  • 40 dk dizi çekiyorlar sezonun bir ayını tatil ile geçiriyorlar sıkıldım arkadaş dizi yok piyasada.
  • Diziyi haftalık takip eden az kişi var gerisi arkadan geliyor gibi.....
  • 5. sezonu geçen gün bitirdim. En güzel sezondu bana göre. Bir iki bölüm harcinde. Şimdi sıkıntıdan 1.sezon 1.bölümü izleyeceğim :)
  • Gece772 kullanıcısına yanıt
    Var aslında haftalık takip eden dizi başlayınca gelirler şimdi pek uğramıyorlar sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gece772

Diziyi haftalık takip eden az kişi var gerisi arkadan geliyor gibi.....

Haftalık takip eden çok kişi var. Ara verildiği için yok kimse.
  • rick güzel çıkış yaptı 2. Dönemde böyle devam eder

• 5. sezonun 4. bölümünün başlarında kadın polis neden bethe tokat atıyor.
  • Sezon arasının bitmesine kaç gün var ya off

• rockymarlboro kullanıcısına yanıt
    Polis kiyafeti , kadin, tokat

• quote:

Orijinalden alıntı: lTUBORGl

Sezon arasının bitmesine kaç gün var ya off

8 Şubat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 sezonun ardından geçen berbat bir 5. sezon, umarım aradan sonra düzelmeye çalışırlar.

Dizi uzasın diye izleyici bu kötü bölümlere mahkum bırakmak, bu kadar izlenmesinin sebebi 4 sezonda yakaladığı krededir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Var aslında haftalık takip eden dizi başlayınca gelirler şimdi pek uğramıyorlar sanırım

Aynen oyle. Dizi baslamayinca urda konusacak pek bir sey kalmiyor.

• merak ettiğiniz bu sanırım :))

ağaçları işaretleyen karakter Morgan.hatırlarsanız Rick bir kaç bölüm Morgan ve oğluyla beraber bir evde kalmışlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _PHOBOS_ -- 3 Ocak 2015; 5:14:50 >
  • kalan bölümler için geniş bir fragman olur mu. ne zaman .. ??
  • 
Sayfa: önceki 13431344134513461347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.