Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13221323132413251326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

belki şimdi her şey başlıyordur :) Yeni tipler gelebilir Yeni olaylar :)

yeni insalar gelse de aynı tas aynı hamam , yine zenciler ilk ölecek birileri gruptan kaçırılacak bizimkiler kurtaracak arada savaşırken bizimkilerden biri ölecek ya da sakatlanacak.ondan soran gruptan biri sıyıracak biraz dram olacak ve dizi sezon finali yapacak.

Anlatmak istediğim bu senaryoda sıkıştı dizi 2. sezondan itibaren.şöyle devlet ne yapıyor gösterseler.O kadar güçlü askeri olanağa sahip olan devletin muhakkak bir kısmı birşeyler kurma çabasındadır orayı gösterseler.Daha da ötesi belirli bir askeri özel timi göstersinler vs.

şu anda işledikleri konuya kötü demiyorum ama kendini tekrar edince izleyici de sıkılmaya başlayacaktır diziden.

• Bu diziden ne bekleniyor alamıyorum...her bölüm silahlı çatışma mı olsun her bölüm biri mi ölsün..Walking Dead 5 sezondur böyle olmadı.Evet arada tansiyonu yüksek bölümler oldu ama dediğim gibi arada,her bölüm böyle şeylerin beklenmesi çok saçma.Sonuçta bu bir uzun soluklu televizyon dizisi

• Beth yine gerizekalı bir ergen olduğunu kanıtladı, sonucunda öldü. Bölümün iyi kısmı ekip tekrar bir araya geldi ayrı ayrı olamaları sıkıyordu.

Şimdi bekle 3 ay
  • Knisath kullanıcısına yanıt
    Dizinin bütçesi şehir hayatını karşılayacak gibi değil bence, bu yüzden büyük çaplı olaylar beklememek lazım. Sana katılıyorum, senaryo yavaştan tıkanmaya başladı. Ancak bu uzun soluklu bir proje, bu yüzden senaryo ağır ilerliyor. Şunu da belirteyim dizide sağlam karakter çok az. Yeni katılan karakterlerin de çoğu silik, izleyiciler için figüran konumunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alkaralar

ve morgan bulur

rick grimes yazılı haritayı buldu iyi oldu ama delirmiş gibi

hocam zaten deli değilmiydi sezon 3 de sanırım çıkmıştı bi yerde yaşıyordu

• Çok güzel bölümdü. Bence tatmin edici bir yarı sezon geçirdik
    Rick çok sağlam bir karakter haline geldi umarım kolunu kesmek gibi bir hata yapmazlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler aşağıdaki Daryl karakterinin kullandığı Crossbow. 300 $ civarında bir fiyatı varmış.

The Walking Dead (2010 - 2022)

• Bide morgan washingtona gidiyormuş
  • Çok uzun bu ara geçmez.
  • ...... pardon kuzenim yazmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muvaZaa xD -- 1 Aralık 2014; 15:48:50 >
  • vay anam vay , vay babam var

neler oldu la böle , gözlerimde yaş birikti

beth reis ölmeyecekti beee , neden bıçakladı kadını anlamadım ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralYD

Ulan arkadaştan Spoiler yedim ya heyecanlı heyecanlı izlicektim ne güzel

o işi geccen kardaş

zevk alamazsın şimdi

• sırf birini öldürmek için öldü resmen güzelim kız bu kadar saçma bi nedenle ölünmez herşey olmuş bitmiş neyin tatavasını yapıyon git ablana kavuş işte
  • quote:

s5 e8

şimdi sadece son kısımı izledim Morgan'la alakalı bu adam artık ön plana çıksın yav yeter Rick'in adını görünce gözlerinin içi güldü adamın

Yav ne morganmış arkadaş anlamadım gitti.
    Dizinin baş karakterleri, Sürekli gözüken adamlar tartışılmazken 2 kere gözükmüş yan karakter bile sayılmayacak adamı bekliyor herkes.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hep ben yemek yerken mi olur böyle aksiyonlu sahneler güzeldi.
  • Morgan candır
  • iyiydi. 8.5/10

• beth'in ölümü zorlama olmuş gibi geldi
  • Bence çokda etkili bir bölüm değildi... Her bölüm dizideki potansiyeli dahada düşürüyorlar kuru bir drama oldu artık... Çok saçma ve gereksiz bir sahneydi Beth gibi birisi nasıl öyle hata yaptı ki... Zaten beth'in bunu yapması da saçmaydı... hemde gruba kavuşmuşken.
  • quote:

Morgan candır

dostum sende göz kulak algı koordinasyon bozukluğu mu var?
    beth önden ateşlenen mermiyle öldü bunu nasıl anlamadın? o kol rick'in kolu evet diyorsun sonra daryl'in kolu kesilecek diyorsun? adam demiş ki çizgi romanda olduğu gibi rick'in bir kolu kesilecek sanırım...
    neyse merak ettim sadece.
  • 
Sayfa: önceki 13221323132413251326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.