Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1315. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13131314131513161317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PB, Lost, Breaking Bad gibi efsane olmuş bir çok dizi izledim ama Walking Dead in apayrı bir havası var çok sevdim bu diziyi.

3.Sezon 12. Bölümde kaldım.

İzleyenlere bir sorum olacak. 4. Ve 5. Sezonlar nasıl? Daha mı iyi? Aynı tempoda mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Yok olmamış bu ayrıca sağ allttaki yazı çok dikkat çekici

Bravooo cok ince ayrintiyi yakalamissin bravoo

• denizz19 D kullanıcısına yanıt
    Keşke havada göstermeseydiler belki yerdik. böyle olunca saçma sapan bir sahne oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WalkOfTheEarth

quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Yok olmamış bu ayrıca sağ allttaki yazı çok dikkat çekici

Bravooo cok ince ayrintiyi yakalamissin bravoo

• quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Eleştirilen şey bırakılmak zorundadır diye bir kaide mi var? Futbolu, futbolcuyu eleştiriyorsun diye futbol izlemeyi bırakmak mı gerekiyor? Hayata bu kadar tekdüze bakmayın.

eleştriri yapana birşey demedim zaten bende eleştiri yapıyorum izlerken burada eleştiri yapılmıyor ki.
    örneğin ben nişanlımla takip ediyorum diziyi; son bölümde konuştuğumuz şey her bölüm ayrı ayrı olayların işlenmesi değil. 45 dakikalık bir dizide 15dk ricklerin grubu,15dakika daryl,15dk da asker olan elemanın bölüm gösterilse o bölüm su gibi akardı sanırım.
    ama burda gelip dizi daha baştan patlaktı,bosuna izliyoruz söyle böyle demek eleştiri değil atıp tutmak oluyor sadece. yoksa keşke eleştiri olsada şöyle karşılıklı muhabbet edilebilse.

2.sezon 7 bölüm o .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• aracın o şekilde düşmesi mantık hatası.

kedimi bu tekerleklerinin üzerine düşüyor
  • 3 bölümdür berbat bölümler sıkıla sıkıla izliyorum cepten yemeye devam ediyor dizi
    bu güne kadar yüzlerce dizi izlemişimdir
    one tre hill'i bile 4. sezondan itib aren bitimine kadar inatla bırakmadım izledim
    ama ilk defa bir diziyi yarıda bırakmayı düşünüyorum
  • Eskisi Gibi Sarmıyor =/
  • 5. sezona başlayalım bakalım inş. düzelme vardır.
  • 5 sezonda tüm bölümleri izledim sadece 4. Bölümü begenmedim 5. Bölüm süperdi bence

• Eleştirenler diziyi bıraksın neyin kafası ya
  • Rick le dawn kesin arkadaştir. İkiside Atlanta polisi çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

millet diziye saydırıyor ama her bölümü de kaçırmadan izliyor keyif almıyorsan madem bırak diziyi be insan evladı, zorla mı izletiyorlar

1. ve 3. sezon hatırına izliyorum ben yoksa çoktan bırakmıştım
  • Rickle şu hastanedeki kadın polis ( adını unuttum ) arkadaş çıkacak kesin
  • hiç sanmıyorum rick sherrif departmanında çalışıyodu kasabalara bakan birim gibi bişey üniformaları bile farklı bu kadın ise şehir de çalışan polislerlerden
  • Biraz daha biriksin bölümler 4lü kombo yapacağım
  • Çok büyük spoiler veriyorum bethciler okumuyabilir.

Forumda Gören arkadaşlar olmuştur daha 3 4 bölüm önce calılıkların arasında ki kişinin noah olduğunu söylemiştim.

Beth önümüzdeki 2 bölümünden birinde bıcaklanarak öldürülecek aşırı derece dram bölümü bekliyor bizi yarı sezon finaline girerken. Daryl'nin o pskolojiyi kaldıramayıp intahar etmeye kalkışması gibi kendini asmaya calışıcak sanırım önümüzde ki 2 bölüm hiç birşey isteğimiz gibi gitmiyicek fena bi dram bekliyor bizi beyler.

• Eleştiriyoruz diye niye diziyi bırakalım onu anlamıyorum. çerezlik izliyoruz işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gothmog a Maia

Eleştiriyoruz diye niye diziyi bırakalım onu anlamıyorum. çerezlik izliyoruz işte.

Çerezlik mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thad Castle

quote:

Orijinalden alıntı: Gothmog a Maia

Eleştiriyoruz diye niye diziyi bırakalım onu anlamıyorum. çerezlik izliyoruz işte.

Çerezlik mi

Hayırdır başyapıt mı?
  • 
Sayfa: önceki 13131314131513161317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.