Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1267. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12651266126712681269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

oh be kurtulduk sonunda yamyamlardan iğreniyordum sonuçta bir hannibal gibi estetik değiller

• İlk olarak, Bob'un "bozuk et" esprisi beni güldürdü ve çok sevindirdi(hakettiler gibisinden). Daha sonra Rick, Gareth'ı fena dağıttı ama parmaklarını yedirebilirdi orda.

• Güzel bölümdü.Yamyamlardan kurtulduk bakalım diger gruba neler olcak washingtonda.Sonunu merak ediyorum kim cıkcak acaba

• Fragmanda Daryl Beth hakkında bilgi almış demek ki Beth'i kaçıranlardan birini yakaladı onu getirde kiliseye
  • ben 5. sezon çıkmıycak diye biliyodum ya iyi oldu bu
  • Mükemmel bir bölümdü
    Abraham Rick'e artistlik yapınca çok sinirlendim keşke otobüse bomba koysalardı. Yamyamlardan kurtulduğumuz iyi oldu Bob'u da sevmiyordum o da aradan çıktı. Şu Rick'in ses tonuna hayranım adam konuşsun sadece 10 sezon izlerim.
  • son sahne:

darly nin bağırdığı kimdi söyleyim
    :

carol mu dönüştü acaba havası yarattılar ama şimdi işin aslı öyle değil. carol yanında bethi kaçıranlardan biri ile gelecek.

• olayı kısa kesmeleri güzeldi. gerçi ekip insanlıktan çıktı

• garı gılıcı buluyor gaçın beyler

• beyler sondaki sarı karı kim ya hastanede uyanıyor falan mevzu ne zombiyi tekrar insan mı ypamışlar tedaviyle falan?

bu arada katliam fenaydı baya baya biçtiler la herifleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mezarc1

beyler sondaki sarı karı kim ya hastanede uyanıyor falan mevzu ne zombiyi tekrar insan mı ypamışlar tedaviyle falan?

Beth

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mezarc1

beyler sondaki sarı karı kim ya hastanede uyanıyor falan mevzu ne zombiyi tekrar insan mı ypamışlar tedaviyle falan?

Yok artık hocam nasıl tanımadınız Beth o
  • Güzel bölümdü bu sezon iyi olmaya başladı toparlandı dizi.

Bob'un sahneleri iyiydi, bu yamyamlarıda fazla uzatmamaları iyi oldu kurtulduk onlardan, son sahne yine iyiydi merak uyandırdılar.

• Bölüm durağan gibiydi fakat sonradan açıldı Gareth ve ekibi aptallık yaptı aslında olay belliydi orda. Erken öldüler ama önemli bir karakter değildi ben nedense insan ile insan çatışmasını seviyorum zevk veriyor aradada zombiler kaynıyor. Bobun ölmesi kötü oldu fakat demekki aş evinde ısırılmış eti pişirmeselerdi büyük ihtimal garethlarda zombi olurlardı bu ölüm onlar için normal.

Darly orda birini yakalayıp getirdi fakat Carol yok herhalde gruptan ayrıldı veya kaçtımı ne oldu. Glenn ve maggie dizide gözükmücek artık yani bu sezon zor gibi bakalım artık ne olcak. Bu kadar kolay Ricki bırakıcaklarını düşünmüyordum. Aslında tedavi diye bir şey yok acaba dizide çıkarcaklarmı diyede şüphe etmeden duramıyorum.

Bir dahaki bölüm beth üzerine yoğunlaşcak bakalım beth neler çekiyor büyük ihtimal Bethi kurtarmaya gitcekler herhalde. Daha sonraki bölümlerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xan'ela

quote:

Orijinalden alıntı: d4rkness

@EuroAsia
    Siz hangi çevirmeni takip ediyorsunuz?

@FurkanCbn

Benim dediğim gibi Glenn ve Maggie diziden çıkacak galiba o yüzden Abraham'ın grubunu tercih ettiler. Bu grupta kalsalardı ölmeleri için çok uğraş gerekirdi ama diğer grupta farkettirmeden öldürecekler bence.

Carol gruptan ayrılmayı düşünüyordu ama Daryl geldiğine göre onun da gelmesi lazım, Daryl onu yalnız bırakmazdı. Gel buraya dediği Carol olabilir ama böyle bir sonla bitince baya merak uyandırdı. Fragmana göre gelecek bölüm Beth'in çevresinde dönecek gibi.

edit: düzeltme

Diziyi yıllardır nazo82 çeviriyor.

http://divxplanet.com/sub/m/26515/The-Walking-Dead.html

Hocam nazo82 nin çevirdiği bölümleri online olarak izleyebileceğim site varmı? Torrentle uğraşmak istemiyorum

• Belki ağaçların arasındaki morgandır.
  • 3. bölümde beni hayal kırıklığına uğratmadı.

Yamyamların gitmesi iyi oldu. Yalnız Rick ''Bu grup bir daha asla ayrılmayacak'' dememiş miydi? Ayrılmaları kötü oldu bence ama yine birleşeceklerini düşünüyorum. Ayrıca Beth'i özlemiştik geliyor.

• kurtulduk sonunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elric. -- 27 Ekim 2014; 17:27:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FurkanCbn

Bölümü izledim.

Bölüm cok cok iyiydi.Başında BOBun yaptıgı gerçekten cok iyiydi.Adamlar bacagını yedikden sonra ısırıldım muhahaha demesi falan ayrı bir güzeldi.
    Daha sonra Rickin izlenmesini bilmesine ragmen Kiliseden cıkıyormus gibi yapıp,Garethlarında bunu fırsat bilip Kiliseye gelecekleri bilmesi ve onları tuzağa düsürüp Kilisede Garetha verdiği sözü tutması cok iyiydi.(Kırmızı Saplı Balta,Seni bununla öldüreceğim.)
    Bob'un ölmesine üzüldüm kötü oldu.

Ayrıca
    Glenn ile Maggie nin basından beri Rick ve grubuyla olmasına rağmen neden hemen Evet diyip gruptan ayrılması ve Washingtona gitmesi.Bana asırı saçma geldi.Sonucta basından beri hepsiyle berabersiniz duygusuzlar

Ve sonunda
    Darly,Carol o aracın peşinden gitmişlerdi.Bethi kaçıran aracın.Bölümün sonunda Daryl geldi,Michonne Carol nerde?Diye sordugunda ağlamaklı gözle arkasını dönüp sert biçimde Gel buraya dedi.Şimdi aşırı meraklandım acaba Carola ne oldu?Bethi buldularmı?Carol dönüştümü?

Aklımda deli sorular.

ona bakarsan tayfanın bazı düşmanları yenmesi inanılmaz saçmaydı bu da onları hem duygusuz hem de mantıklı düşünemeyen yapar

• quote:

Orijinalden alıntı: Lagari Hasan Çelebi

Belki ağaçların arasındaki morgandır.

Ne morgan sevgisi varmış millette

• 
Sayfa: önceki 12651266126712681269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.