Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12591260126112621263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bob ısırılmadıki nerden çıkardınız

• Zeusunda dediği gibi ölmüş olması gerekiyordu, Bob ısırıldıysa bile ölmediğinden dönüşmedi büyük ihtimal.

@alkaralar

Bob ısırıldı demiyoruz ama herkes içeride mutlu iken onun dışarıda ağlaması bir şey olduğu ihtimalini getiriyor. Şimdi tekrar baktım, 28. dkdaki zombi onu suya çekerken çizmiş olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0je

Senaristler sapıklaşmaya başladı...kafayı yemişler.insanların kaldırabileceği bişi değil bu.

Ne yapsınlar kardeş, türk dizilerinde olduğu gibi insanlarını suratlarını çekip saniyelerce bakışmalarını mı izletsinler?
  • 3 sezondur olduğu gibi bomboş bir bölüm.
    Çok yavaş ilerleyen bir senaryo hazırlıyorlar son dakikasına bombayı patlatıp bir sonraki bölümü izlemeye zorluyorlar.
    Koskoca bir sezonda işledikleri hikayeyi 4-5 bölümde tamamlayabilirler aslında.
  • abi o son sahnede et dürüm yiyordum midem kalktı be
  • sadece dizi üzerinden yorum:

bob büyük ihtimalle ısırıldı ama ölmediği için dönüşmedi, adamlar onun etini yediler ama ne olacak bilmiyorum.
    terminusta da insanların kol ve bacaklarını kesip yediklerini,geri kalan vücutları astıklarını görmüştük.
    yakında kiliseye saldırırlar diye düşünüyorum ama Gareth karakteri bütün 5.sezonda gözüküyor imdb'de, o yüzden saldırsalar da hemen öleceğini ya da hemen saldıracaklarını sanmıyorum. geçen sezondaki vali finali gibi olur.
  • Bu Gareth dediğimiz elemanın rolü inşallah Vali kadar büyümez.
  • Umarım öyle olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

sadece dizi üzerinden yorum:

bob büyük ihtimalle ısırıldı ama ölmediği için dönüşmedi, adamlar onun etini yediler ama ne olacak bilmiyorum.
    terminusta da insanların kol ve bacaklarını kesip yediklerini,geri kalan vücutları astıklarını görmüştük.
    yakında kiliseye saldırırlar diye düşünüyorum ama Gareth karakteri bütün 5.sezonda gözüküyor imdb'de, o yüzden saldırsalar da hemen öleceğini ya da hemen saldıracaklarını sanmıyorum. geçen sezondaki vali finali gibi olur.

Dönüşmesi için ısırılması yetiyor diye biliyorum.Yoksa Hershel`ın bacağı falan niye kestiler

• Bölüm bittiğin de ben = anan avradın

Ayrıca bu bölümleri beğenmeyip burun kıvıran adamlarada diyecek birşey bulamıyorum daha ne olsun ulan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 22 Ekim 2014; 1:46:16 >
  • Güzel bölümdü. Görev kesinleşti rahatladım. Artık sürekli hareket halinde olacaklar. Son sahne fenaydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• The Walking Dead (2010 - 2022)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 22 Ekim 2014; 2:29:22 >

• Rick i dinlemezsen böyle olur arkadaş ne pahasına olursa olsun o yamyamları geri dönüp öldürmelilerdi.

Bu arada fragmanda 3 kişimiz kayıp diye bahsediliyor bildiğin tek tek avlanıyorlar.
    Beth bakalım nerden çıkacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beth nereye kaybolmuştu arkadaşlar, geçen bölümlerde beth ölmemişmiydi?
  • Bazı düşüncelerim:

1) Bob ısırıldıysa hemen dönüşmeyebilir çünkü, virüs kişiden kişiye farklı özellik gösterebiliyor. Diğer zombi ve kıyamet senaryolarında hep bir kişi hastalığa dirençli oluyordu bakalım bu konuya girecekler mi ?
    2) Arkadaşın dediği gibi Beth, Peder Gabrielin üyesi olduğu tarikatın elinde.Gelişmeler ilginç olacak Polis kadın gelecek. Bethi terminusda yedireceler sanmıştık ters köşe olduk.
    3) Bob zaten terminusun eski elemanı, çok dramatik bir sonu olacak. Bu arada ayak gittiği için kurtuldu zanlımca :)
    4) Morgan sezonun son 3 bölümü gibi yada finalde bizimkileri kurtaracaktır.

Ama yazar çok pis ters köşe yapıyor.Bekleyip göreceğiz
  • Biraz daha bölüm biriksin öyle izlemeyi düşünüyorum, dizi nasıl gidiyor arkadaşlar yine durgun mu yoksa hareket var mı?

• [/spoilebakalım rahip efendiyi kaç bölüm kullanacaklar eminim etinden sütünden yararlanacaklardır..ki bence adam ilginç gizemler barındırıyor???r]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulent 73 -- 22 Ekim 2014; 11:22:40 >
  • Arkadaşlar bu diziyi takip edebileceğim iOS uygulama var mıdır ? Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen haftaki bölümden sonra bu hafta acele etmek istemedim. Gerçi fırsat bulamadım da daha. 1-2 saat sonra izleyebilirim...
  • Sanırım 2.bölümü ilk bölümden daha çok beğenen bir ben varım. Geçen hafta çok hızlı gelişti olaylar bu hafta biraz daha sessiz sakindi.

Bob'un bacağını yedikleri sahne iyiydi. Bu sertlikte devam.

Peder'in, Beth'i kaçıranlarla alakası olduğun sanıyorum.

Tyreese bu arada hiç kalıbının adamı değilsin

Ayrıca Rick'te bu sezon ayrı bir karizma var bana göre. Tam anlamıyla bir lider. Carl'la olan baba-oğul ilişkisi de çok samimi geliyor bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allâme -- 22 Ekim 2014; 22:52:12 >

• 
Sayfa: önceki 12591260126112621263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.